0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Kaynanam bana poposunu dönmüş uyuyor. Şeytan diyor ki al kırbacı eline vur g.ötüne götüne. Ay sinirlerim aksiyon filmi çekiyor resmen. Ama sonunda haftaya özgürüm canım ben melek ben tatlı ben. (ego yükseltme çalışmalarım) cekcü ben ❤️ kaynanam horluyordu horluyordu görende sanıyordu ahırda inekler anuruyordu. 

10 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Haha gece gece güldürdün beni Allah ta seni güldürsün 4 gün önce sezeryan oldum dikişlerim ağrıyorduu.. 
(45 puan) tarafından
Evet biliyorum o ağrıyı bilmez olaydım gülme gülünce öksürünce kaynana dili sokmuş gibi acıyor yeminle
(3,527 puan) tarafından
Ay sorma öksürmemek için deliriyorum resmen kız ne çektin sen bu kaynanandan her fırsatta laf sokuyon haha :D
(45 puan) tarafından
Bana ağır küfürler edip evden kovmaya kalktı aldığı telefonu altınları elimden zorla almaya kalktı bana saldırdı
(3,527 puan) tarafından
Aboo aynı evde mi yaşıyorsunuz
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Zabaaaa az kaldı ya sabır:D

0 oy
tarafından
3de sebepsizxe uyanan bı koca danayi sallıyorum yaşına girdikten sonra huy değiştirdi 3den bu yana aralıksız sallıyorum ama uyumuyo aglicam 
0 oy
(111 puan) tarafından
Kocam eve gelmedi telefonları kapalı bende bekliyorum hiç yapmayacağı bir şeydir eve gelmemek bir yandan endise bir yandan da geldigindeki bahanesini merak ediyorum
(14,032 puan) tarafından
Geldi mi kız
(111 puan) tarafından
Hayır kuzum öldüm uykusuzluktan artık başım ağrıyor artık ariyorum hala kapalı sabah oldu artık ya
(14,032 puan) tarafından
Allah Allâh neden böyle yaptı ki normalde kaçta geliyor
(113 puan) tarafından
Hayırdır inşallah korkutma kendini cabın
(191 puan) tarafından
Geldimi  eşiniz  hayır  olsun  ınş kötü  birşey  yoktur
0 oy
(774 puan) tarafından
Bebeğim Akşam ezanında bir kalktı halen uyumadı emziriyorum yatıyor açıyor gözleri saatlerce sallıyorum tuvalete gittiğim an yine uyanıyor uyumuyor bide ağlıyor başım dönüyor artık 
0 oy
(70 puan) tarafından
Hanileyim yatamiyorum:(
0 oy
tarafından
Kaynana düşmanı :)))))
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Acaba neden uyanığım 1 buçuk saattir acaba needeeeeeennn 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 348 göst.