0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından

Çok lazım oluyor mu? Bir de hasta bezi. İlk oğlumda iken hasta bezi taktım çok fazla kan gelmemisti.. 1 tane kullandım attım. Gerisini ped takmistim. Acaba bu dogumumda da fazla gelir mi bilemedim? Siz ne yaptınız göğüs pedi ile hastane bezini?

10 Cevaplar

0 oy
(9,173 puan) tarafından
Goğus pedi koydum ama kullanmadım.. eve geçtikten sonra kullandm.. sezaryen oldum ama hastanedeyken hep hasta bezi kullandm eve gelince normal pede geçtim
(2,372 puan) tarafından
Hmmm anladım cnm
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ben Bi tane hasta bezi aldım bi paket lohusa pedi almıştım zaten hastanede de verdiler hasta bezi göğüs pedi aldım yanıma ama ben kullanmadım sezeryan oldum sütüm hemen gelmedi bebişte küveze girmişti 
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Sütün hemen gelirse lazım olur ama bana olmamıştı ben Sezeryan olduğum için lohusa pedi kullandım mecbur çok gelmişti bence yine de bulundur yanında her ihtimale karşı
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ben ikisinide aldim canim lazim oldu aramaktansa yaninda bulunsun 
0 oy
(103 puan) tarafından
Göğüs pedi kullandım. Hasta bezi almadım normal ped aldım en büyüğü onu kullandım yetti bana zaten ilk amelyattan çıkınca bebeğin bez ijni kyuyolar
0 oy
tarafından
Göğüs pedi genede koy canım ben evde kullandım hasta bezini aldım çünkü ilk zamanlar normal ped yeterli olmadı 
0 oy
(4,403 puan) tarafından
ikisinide aldım hasta bezim hayat kurtardı göğüs pedini açmadım bile =) 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ikisinide koydum canim gogus pedini kullanmadim ama yinede yaninda bulunsun sonradan aramaktansa hasta bezinide hemsireler bagladi kaldigim gece benimkiler kaldi sadece cikicagim gun kendi getirdigimden kullandim 
0 oy
(552 puan) tarafından
Cnm bende aldım ama norma doğum yaptım odaya çıktım emzirme dersi vermek için hemşire geldi tercihen kullanabilirsin ama dedi göğsü mantar yapma olasılığı yüksek sesi kişiden kişiye değişebilir dedi pamuklu bez kesip koymami önerdi bugun 33 gün oldu sadece dışarı çıkarken takıyorum evde hep pamuklu bez takıyorum onuda pamuklu atletten kestim dışarı çıkarken de takmam ama bezden geçer diye takıyorum
0 oy
(319 puan) tarafından
2sini de al yanina bence canim. Lazim olmaz dersin olacagi tutar.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 385 göst.
0 oy
8 cevap 161 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 730 göst.
+1 oy
47 cevap 668 göst.

378,396 soru

11,326,421 cevap