0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından

Kizlar 4 yaşında bi oğlum var Gece sürekli çığlık çığlık ağlıyor Beni duymuyor oğlum burdayim yanındayım desem bile beni hiç duymuyor Su icecekmisin diyorum yok ses vermiyor Sürekli Balkonun Kapisini gösteriyorr perdeyi çek diyor :ermm: Gece terörü diyorlar bazı insanlar araştırdım ama ne yapacagimi bilmiyorum Sürekli aynı şeyler yapıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Baş ucuna Kur-an koy ve gece o uyurken 7 kere Ayet-el Kürsi oku 

(7,791 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
(2,704 puan) tarafından
Rica ederim gülüm :*
(213 puan) tarafından
Yattgimiz odaya hurmeten kurani kerim koyulmaz ayrica arapca yazdiginiz duaya peygamber efendimizin ismi de gecse daha guzel olur.
(2,704 puan) tarafından
Hangi duadan bahsediyorsun? Ayrıca yattığımız odaya neden Kuran koyulmazmış?
(213 puan) tarafından
Yorumda acikladim. Kurani kerim olan odada yatilmaz ayak uzatilmaz. Mevlanin kelamina saygisizlik yapilmaz. Eger örnek ister osmanlinin kurucusu 6 saat sabaha kdr uyumadan beklemis yatagina uzanmamis cunku oldugu odada kurani kerim varmis.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim oğlumda 5 yaşında dün bez getir oğlum kardeşine dedim gitti tam alıp gelirken birden basdı çığlığı noldu dedim canavar diyo oğlum yok burda bişey dedim bütün odaları tuvaleti heryere bakdım ama bişey göremedim ben korkma oğlum burda canavar olmaz diye gecede sürekli rüya görüyo ve sesli bi şekilde konuşuyo oğlum burdayım diyorum öyle uyumaya devam ediyo çok tuhaf yaaa

(26 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bundan 2 sene önce büyü buldum evde Hocaya gittigimde evini Üç harfliler basmış dedi :(  O kadar kötü bisey ki Aslında çok titiz birisiyim ama başıma geldi kızıma da musallat oldular kızım ne ezan sesi duymak istiyordu  ne Evde süre dua okunsun istiyordu onu atlatdik ama şimdide oğlum böyle oldu korkuyorum yine mi var bisey diye
tarafından
Öfff valla eşim dün gece dediki evde muska buldum ben burdan gidicez taşıycam evi dedi bakalım bu yıl gidicez burdan
(26 puan) tarafından
O muskayi mutlaka gösteerin  bizim bitane daha varmiş muska ama çocuk mezarinin içinde dedi hoca kim bilir hangi mezar Bilmiyorum Allah yardımcımız olsun
tarafından
Öfff Allah çürütsün onu yapanı
(26 puan) tarafından
Amin yatacak yeri yok saten
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Eger TV,tablet,telefon izletiyorsan mutlaka bıraktırmalısın. Bilinçaltına işlemiş korkuları. Onun dışında yaşamadan once mutlaka uzun uzun konusmalisin ben yanındayım seni korurum diye. Bi de yatmadan önce ve gun içinde ona eğlenceli masallar hikayeler oku. Oyun arasında farkettirmeden gece neden korktuğunu sorabilirsin.
(26 puan) tarafından
Sabahları belirli saatlerle çizgi filim bakıyor sadece başka bisey izlemiyor ne tablet ne telefon veriyorum eline sürekli oyunlarda oynuyoruz ama Anlatmıyor bilmem diyor
(7,791 puan) tarafından
Bende kardeşime yapardım uyurken ağlayarak uyanirdi 3-4 yaşlarında ne gördün ablam derdim bilmiyom derdi unuttum derdi  bı ara benim gittiğini görmüş ağlamış gece odama geldilerdi ablan burda diyo annem :) cocuksr çok değişik ya
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya benim bebiş bı yeere bakıp ağlasa ben korkuyom büyüyünce öyle yaparsa beraber korkudpan ağlarz artık
(26 puan) tarafından
:)) sakın kalman lazım kuzum Sana diyorum ama bende korkuyorum aslında:/
(7,791 puan) tarafından
Ben şimdi 2.5 aylık bı yere bakıp  suratını burusturur yada ağlarsa bildigim tüm duaları okuyom ödüm kopuyo bı yandan susturmaya calisiyom bı yandan dua inşallah geçer ya cidden bizim goremediklerikizi görüyorlar buda korkutucu
(26 puan) tarafından
aynen öyle sürekli balkonu gösteriyor perdeyi çek diyor o öyle dedikçe bende korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 265 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kaderiye (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 383 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.