0 oy
934 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
Sorum başlıkta kızlar 

31 Cevaplar

+1 oy
(2,479 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben bunun da Allah'tan geldiğine inanıyorum tabiki üzülürüm zor. Ama yapacak bişey yok yani
(608 puan) tarafından
Bizimki evlendi şuan eşi hamileymiş çok şaşırdım
(1,524 puan) tarafından
Bu Allahtan gelen birşey olsaydı lut kavmi bu yüzden helak olmazdı. Rabbim neslimizi bu da dahil her türlü fitneden korusun.
(785 puan) tarafından
Canım lud kavmi cinsiyet değiştirmekten değil biseksuel ilişkiden dolayı helak edildi diye biliyorum ben cinsiyet değiştirmek  daha değişik bir şey çocukluktan beri öyle olanlar Allah vergisi bir şey ama tabiki sonradan olanlara birşey diyemicem
(1,524 puan) tarafından
Canım bak yukarıda cinsiyet değiştiren kişinin evlendiğini yazmışlar. Şimdi aynı yola çıkmadı mı? Helaka giden yolları da tıkamak lazım bu yüzden lut kavmi örneği bu konu için verilebilecek örneklerden
(13,202 puan) tarafından
Çok şükür ilk okuduğum yorum benim aradığım yorum oldu. Diğer yorumları okumadım. Vardı eski çalıştığım yerde hala çalışıyor hatta kadındı erkek oldu.
-Reklam-
+7 oy
(1,699 puan) tarafından
Önce pır psikiyatriye götürürüm  normallestirmesin kimse böyle şeyleri  ben karşıyım kim ne derse desin 
(2,014 puan) tarafından
Çocuğunuzun hormonlarıyla alakalı bişey bu hanımefendi. Erkek çocuğunuzda kadınlık hormonu fazlaysa, veya kız çocuğunuzda erkeklik hormonu fazlaysa istediğiniz kadar karşı çıkın bu çocuğunuzu kaybetmenize sebep olmaktan başka bişey olmaz. Normalleştirme diye bişey söz konusu değil. Bu içten gelen bişey engel olamazsınız
tarafından
Bu ayri kuzum. Bu dedigin bir hastalik derecesinengelen sorun. Ama asil sknti etrafa ozenmesi. Anladin mi. Mesela bunun tedavilerini olabilir yada dedigin gibi destek cikabilirsin dini boyutunu saglik boyutunu anlatabilirsin. Ama bu bizim etrafimizda gorduklerimiz cok baska. Benim kastim tabi ki de o degil.
(1,699 puan) tarafından
Sgb tamam sen haklısın
(2,014 puan) tarafından
Ceylin34 hayatta büyük konuşmamak lazım. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın.
(1,699 puan) tarafından
Amiinn
+3 oy
tarafından
Niye senin çocuğun öyle mi söyledi 
(578 puan) tarafından
Hayır ama komşumun eltisinin oğluna söylemişler
+1 oy
(6,681 puan) tarafından
Kusura bakma ama gorduyum en sacma sorulardan
(578 puan) tarafından
Cevap verme o zaman ama bunu yaşayan milyon tane insan var biliyorsun değil mi
+1 oy
(291 puan) tarafından
Çok saçma bir soru yani insanlarin ne söylemesini bekliyorsunuz herkesin cevabı kendine böyle şeyleri normallestirip normalleştirmemek size kalmış şahsi fikrim insanlar burda büyük laflar konuşup ilerde Allah karşına çıkarmayacagini mi sanıyorsunuz 
(578 puan) tarafından
Ne alaka şöyle düşünen insanları anlamıyorum madem kızıyorsun yazma sende kalsın hey Allahım ya bazen sırf tartışmak için yazıyorsunuz
(291 puan) tarafından
Soruyu sordugunda cevapları da kabul etmelisin iyi yada kötü ben cevap hakkımı kullandım saçma sapan sorularınıza normal bir şekilde cevap verdim neyse yine diyorum insanların kafasını kurcalayan lutfen büyük konuşmalara teşvik etmeyin .
(578 puan) tarafından
Siz, cevap vermemişsiniz tartışma başlangıcı yapmışsınız ben yine diyorum madem böyle düşünüyorsunuz sizde kalsın yazmayın birşey okuyun geçin yada çocuğunuz söylediğinde olumlu olumsuz bir yorum yapın ama ortalığı karıştırmak için değişik cevaplar vermeyin lütfen
+1 oy
(1,475 puan) tarafından
Direk siler atarm dini inancim cok fazla benim 
(1,475 puan) tarafından
O hata yapmiyo direk ona verilen cinsiyeti kabul etmiyo  degstiriyo
(4,992 puan) tarafından
Tamam bu da bir hatadır. Onu döndürmek lazım çıkışı olmayan yola girmeden. Sen elinden geleni yaparsın ama hala dediğim dedik olursa işte o zaman yapacak bsey kalmıyor
(1,475 puan) tarafından
Ah be cnm benim cevremde okadr cok örnekler varki o yoldan dönmüyorlar ne yazikki
(4,992 puan) tarafından
Cok kotu bir durum Rabbim düşmanımın başına vermesin :(
(1,475 puan) tarafından
Aynen oyuzdende ben direk silerim dememin sebebi bu
0 oy
(119,388 puan) tarafından

Yorum okumaya geldim :ermm:

(806 puan) tarafından
Bende vala :/
0 oy
tarafından
Trans cinsiyet değiştirenler mı oluyor 
(578 puan) tarafından
Erkek olup kız gibi hisseden
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Allah göstermesin kızzzz. Düşünmek istemiyorum 
(578 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(15,740 puan) tarafından

Trans ne ki bilmeyen bi ben miyim aceba:ninja:

(591 puan) tarafından
Pekı buna ne demeli çift cinsiyeti dogan bebekler olabiliyor sonucta o allahtan gelen bısey insan kendini ne hissedıyosa o oluyo tabi kınamak istemem Rabbım herseyın hayırlısını versin o durum karsısındada ne yaparım bilmiyorum acıkcası
(327 puan) tarafından
Cift cinsiyetli bi bebek bizde de dogdu butun hocalar basindaydi hayatiniz boyunca belki bi daha hic goremyceksiniz boyle bisey dediler bizim hayatimizda gormemiz gerekiyomus ben sahit olup dogurtturdum
(591 puan) tarafından
Olabiliyor yanı normal
(327 puan) tarafından
Evet olabiliyor ama milyonda 1
(591 puan) tarafından
Hııı anladım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah korusun Rabbim kimsenin evladini o hale sokmasin evlatlarimiz cinsiyetiyle mutlu olsunlar kizsa kiz erkekse erkek Rabbimin yarattigi gibi kalsinlar insallah

(AMİN)
(578 puan) tarafından
Amşnnnn inşallah canım brnim
0 oy
tarafından
Hormonlar dan dolayı olabiliyor kadınlar da bile çok hafif de olsa erkeklik hormonu var. Bazı insanlar çift cinsiyetli doğa biliyor tıpta var bizim köyden bi adam 2 kardeşi de öyle adamın hiç sakalı yok hafif göğüsleri var doktor hatta istersen kadın yapalım demiş ben bu yasa kadar erkek olrak bilindim istemiyorum dedi bide ergenlikte özentilik de yapa biliyor kimi lgbt yı destekliyorlar 
(4,992 puan) tarafından
Çift cinsiyet cok cok farklı onlar hünsa oluyor. Ama diğeri özenmekten iman zayifligi dan kaynaklanıyor
0 oy
tarafından
Trans cinsiyet degisriren oluyor yalniz. Kendi cinsinden hoslandigini soylese kizim tabiki üzülürüm ama evlat benim evlâdım kimseye laf söyletmem. Hayat onun hayati istediği gibi yaşar. Her kosulda arkasindayim Allah omur verdikçe 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Once psikolojik mi yada ozenti mi diye bir uzmanin görmesini sağlarım sonra eger gercekten öyleyse benim cocugum her haliyle yine benim üzülürmuyum evet atarmiyim hayir
0 oy
tarafından
Ne benim çocuğum öyle bisey yapmaz derim ne de yaparsa şunu ysparim bunu yaparım derim o kadar iğrenç bir zamandayiz ki hayattan soguduk asla yapmam demeye asla yapmaz etmez demeye gelmiyor Allah korusun demekle yetiniyorum
(578 puan) tarafından
Allahım evlatlarımız hakkında herşeyin hayırlısını versin
0 oy
tarafından
Bilmediğim için soruyorum trans ne 
(578 puan) tarafından
Kendi cinsiyetini beğenmeyip karşı cins gibi hisseden
tarafından
Hii abbow zor bir durum rabbim kimseye yasatmasin
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Öncelikle şok olurum naparim bilmiyorum hormon testi psikiyatri gezeriz önce sonrasını bilmiyorum etrafın onu uzmesinden de korkarım bilmiyorum ya hiç aklıma gelmemişti bu Rabbim hayırlısı neyse onu versin 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Allah başa vermesin zor bi durum hem yaşayan için hem aile için o yüzden kimseyi kınamamak lazım ben bununla ilgili çok video izliyorum bu tür insanların hepsi 10 yaşından küçükken kendi olmadığını hissetmeye başlıyomuş bitane trans kadın 6 yaşında bu durumu hissetmiş kendini hiç erkek olarak hissetmiyomus büyüdükçe zaman geçtikçe değişmiş yani aslında büyüdüklerinde fiziksel degisime girdikleri için çoğu insanımız bi anda kız veya erkek olmayı istediklerini zannediyolar ama bu duygu çocuk yasta başlıyo 
0 oy
tarafından
Saygi dıyarim her sekilde arkasında olup destek olmaya çalısırım. Öncesinde de bi uzman yardımı alırım tabi. Ama baktik olmıcak gibiyse elimden geldigi sekilde destek olurdum 
0 oy
tarafından
Başa gelen çekilir

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 682 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 136 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bebikim54 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.