0 oy
676 göst.
Aile kategorisinde (664 puan) tarafından
Kizlar eşiniz Sizds sogudugunu söylerse nasıl davranirsiniz

22 Cevaplar

0 oy
(12,818 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlişkide cüretkarmışsın aslında ne b.k bekliyorsa utangaç görüyormuş o da bahanesi işin 
(664 puan) tarafından
Vala hep daha fazlasını en iyisini istiyor ama benden bu kadar kulandigi kelime çok ağır
(12,818 puan) tarafından
Bence de
(664 puan) tarafından
Nasıl davransam mesaj atmış seni seviyorum diye ama hiç cevap bile  vermedim
(12,818 puan) tarafından
Canım bu sözün ne kadar kırıcı olduğunu hatırlat. Empati yaptır ona ben sana senden soğudum desem ne hissedersin diye sor bence
-Reklam-
+2 oy
(6,253 puan) tarafından
Sebebini sorarım ve kendimi düzeltmeye çalışırım. Bazen evli kalmak için sevgi yetmez. Hâl ve hareketleriize söylediğimiz laflara dikkat etmemiz gerekir. Aksi olan şeyler karşı tarafı soğutabilir. 
+1 oy
(1,461 puan) tarafından
Dönüşü olmayan yola girerdik napacaz 
(664 puan) tarafından
Bende aynı öyle davrandım  çok guru kırıcı bir şey
+1 oy
(17,659 puan) tarafından
Kapı orda açık dön arkanı çıııık derim
(664 puan) tarafından
İşte ama kocanız bu konu için sizi suclasa
(17,659 puan) tarafından
He de geç hiç laf anlatmakla uğraşmam
0 oy
(1,163 puan) tarafından
Bosanirim galiba soguduysa geri dönüş yok
(664 puan) tarafından
İşte neymiş ben ondan utandigim için kocamı kendimden soğutmayı basarmişim
(1,163 puan) tarafından
Sende helalin olan bi adamdan neden utaniyorsun
(664 puan) tarafından
Aslında utanmıyorum ** benim kocam doyumsuz hep en falzasinj ister
(1,163 puan) tarafından
Bütün erkekler öyle ki
0 oy
(556 puan) tarafından
Boşanalım derdim ne bu böyle söz 
(664 puan) tarafından
Çok kırıcı değil mi
(556 puan) tarafından
Evet kırıcı ve üzücü:/
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Niye benimlesin o zaman diye sorardım.
(664 puan) tarafından
İşte neymiş ben ondan utandigim için kocamı kendimden soğutmayı basarmişim
(6,164 puan) tarafından
Kocandan utaniyo musun sen
(664 puan) tarafından
Aslında utanmiyorum işte yaklaşam eşime diyeck sen isteksizin benim için bana yaklaşiyorsun seni istekli göreyim diye bir foto  atsam diyecek senin özgüvenin yok her şeye bir laf buluyor
0 oy
(15,612 puan) tarafından
Bicehmeee héré o zaman derdim ne dicem. Cokda yüz vermemek lazım 
(280 puan) tarafından
Ahahaha kız fato güldürdün beni şewbaş
(4,924 puan) tarafından
Ahahahahahaa
(334 puan) tarafından
Ben de yeni öğrendim Kürt olduğunu kız :) nerelisin
(1,413 puan) tarafından
Wey malamıneeeeee wey kurbanee wey heyraneee:D
(5,575 puan) tarafından
Tililililililili
Hahahhahaha
0 oy
(7,358 puan) tarafından
gitsin ozaman kapı orda hic uğraşmam 
(664 puan) tarafından
Vala bunu kendi istedi madem benden soğudu iyice soğusun biti benim için
(7,358 puan) tarafından
yüz verme sonra tepene cıkıyolar
0 oy
(284 puan) tarafından
Benimki iki güne bir diyor sağolsun bende ondan soğudum  ama evladim için eşimle orta yolu bulmaya çalisiyorum
(664 puan) tarafından
Nasıl olacak bu böyle ben duygusalim işte
(284 puan) tarafından
Bende çok duygusalimdır cok ağlarım kafama takarım ağladigim zaman bir nebze yumuşar eşim  çunku bilir asla kasıtlı ağlamam canim çok acidiysa ağlarim
0 oy
(747 puan) tarafından
Deprem zamanında ev yıkıldı eşim mecbur yaşadığımız şehirde kalmıştı iş yüzünden beni kaynanamgili evli bacisinin yanına getirmişti o zmnlar sık sık oluyordu deprem korkuyorduk su , elektrik yoktu telefonda öyle mesajlaşıyorduk bana direk depremde ölseydik bile sana hakkımı helal etmezdim dedi öyle mi diyince evet demişti o kelimesini asla unutamıyorum benim suçum da ne biliyor musun kendi düzenim olsun istedim 1 sene kaynanamgile yaşadım kendi misafirim gelemiyordu gelse bile kaynanam yanında oturur muhabbet eder bende hizmet ederdim ayrı eve çıktık hanileydim doğum yaptım annemle kaynanam ağız dalaşına girdiler kaynanam ayakta anneme, bağırma ben oğlumu tutmasam kızını geri gönderecekti size diyerek elini kaldırdı annemde göndereydi kızımın başımın üzerinde yeri var dedi bende anneme el kaldıramazsin diyerek sesimi yükseltmiştim ondan sonra aramız soğumuştu 

Şimdi de şükür kendi halimizde iyiyiz 
(747 puan) tarafından
Evet ilk evlendiğimiz sene 2 defa ayrılma derecesine bile gelmiştik 19 yaşında gelin geldim önüme 2 tane görümcemi koydular senin çocukların diye ben daha kendime mi bakiyim onlara mı kaynanam, kayınbabam , eşim işe giderdi sabah o zamanlarda 17 yaşında 1 görümcem daha vardı onlarla diğerleri de okula giderdi evin temizliği yemeği bulaşığı hep bendeydi daha gelmeden sofraları açık olurdu çayları demli sofradan kalkar hemen çay içerlerdi gören nasıl gelin her seylerini yapıyor diyorlardi gözleri düşüyordu
(2,818 puan) tarafından
Maşallah iyi dayanmissin
(747 puan) tarafından
He gi ama erkenden yaşlandırdilar şuan 22 yaşındayım:( o zamanlarda nasıl bir şeyseydim eşimle birlikte 6 kişiye bakıyordum o yaşımda
(2,818 puan) tarafından
Rabbım gücünü vermiş sabrın sonu selamet olmuş
(747 puan) tarafından
Aynn valla yarın konteyner evime geçersem çok daha iyi olacak inşallah
0 oy
(875 puan) tarafından
Ben duygusal biriyim ya cok ağlarım. Istemiyorsa boşanmak isterim tabii ki ama kalbime büyük yara acar 
(664 puan) tarafından
Bende çok duygusalim bana mesaj atmiş seni seviyorum diye ama artık sevgisinden de şüphem var
(875 puan) tarafından
Ya erkekler sinirlendi mi ne dediğini bilmiyor. Kendimden örnek vereyim eşim benim için canını verir gerçekten cok seviyor. İlk zamanlarimizda bir kere tek tartıştık büyük onda da evlilik ne ya başımı ağrıttim ne güzel rahattım dedi. Tabi ben çok kırıldım bende de durum aynıydı dedim. 10 dakika sonra özür diledi ağladı. Yani sinirlendiklerinde ne dediklerini bilmiyorlar hala der nasıl öyle bir şey demiştim dengesizim sinirlendimi ne dediğimi bilmiyorum diye. Niye bunu anlattım muhtemelen bir tartışma anında demiştir ne dediğini kulağı duymamistir genel olarak iyi biriyse böyle düşünüyorum
tarafından
Aynısı hayalperest:)
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Alır çocuklarımı çıkardım
0 oy
(984 puan) tarafından
Amann çokta umrumda soğumuşsa bende buz keserim sanki ölümlü dünyada onumu düşünücem kestirip atarım gözünün yaşınada bakmam
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bi müddet ayri kalalım. Sen bende ne kadarsin bide ben düşüneyim der yollardım annesine yafa ben anneme giderdim. 10 gun mesela asla iletisim kurmazdim. Sonrasi sonra düşünülecek sey
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Gel bi carpiyim ısınırsın derim. 

Soğudum ne sevgilinmi evcilik mi oynuyor
0 oy
(290 puan) tarafından
Daha onceki postlarini biliyorum Siz barismadiniz mi daha 
0 oy
(834 puan) tarafından
Valla canm bu soru simdj  ole kotu ve cevap verilcek zoe bisjki kendi ayaklari ustunde duran vebailesi sonuna kadr yaninda duranlar icin geri dönusu olmayan bi yol demek ama ailesi yannda olmayip kendi ayaklari ustunde duramayanlar icinde ömur boyu beynini kemiren bi eziyet demek
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Hangi sebeplerin var soğumak için diye konuşurum konusmasindan anlarım zaten düzeltilebilir mi düzeltilemez mi diye ve ona göre kesin adımla yol alırım evlilik benim için sevgi saygı temeli yoksa olmam 
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Odun ateşinde mi ısıtayım ocak yeterlimi derdim sanırım 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 923 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 635 göst.
21 Ekim 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 277 göst.