0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

1 yaşında deldirdim 6 aydan beri aldığım küpenin haddi hesabı yok altın olanı zaten takamıyorum korkuma vidalı denedim çıkardı klipsli de çıkardı en sonunda ip geçirdim ayda bir değiştiririm ipi ne edeyim sonuçta deldirdim artık 

image

13 Cevaplar

0 oy
(16,507 puan) tarafından
Hhaaha keısn sonuç :))))) 
tarafından
Evde küpe aramaktan ölüyordum zaten minicik verdiğim paralari saymıyorum bile
-Reklam-
0 oy
(188 puan) tarafından
mantıklı... :-)
tarafından
Nasıl durduğu umrumda değil artık delirtti beni
(188 puan) tarafından
İleride tekrar takarsın küpelerini kötü bir görünüm sağlamamış
0 oy
tarafından
Bence hiç bişey yapma artık kızım korkudan elini süremez acır diye ama seninki böyle yapiyor sa sinirlendiği zaman tutup çeker kulak mulak kalmaz zorlama yani 
tarafından
Sinirlendiği zaman yapmıyor ki oturduğu yerse oynuyor çeksin acısın bir kere bir daha ellemez herhalde
tarafından
Kız nasıl cesaret ip geçirdin ben elleyemem hiç :))
tarafından
Valla benim böyle şeylerde cesaretim çoktur eşim ben yapamam dedi :D
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sanki çok sıkı olmus cnm
tarafından
Yok canım baktım değil
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Sanki biraz fazla sıkmışsın gibi geldi bana
tarafından
Yok kuzum normal eli geçmesin diye halka yapmadım
(4,858 puan) tarafından
Annem okula giderken küpe taktigimizda arkadan ip bağlardı düşmesin diye sonradan küpe yasak olunca annemde böyle ip geçirmişti :) aklıma geldi ne günlerdi yaaa
tarafından
Benim okula giderken annem.yanimda olmadı hiç o yüzden böyle anılarım yok ne güzel :))
(4,858 puan) tarafından
:) yaşamak istediklerini bebisinle yaşarsın :) inşallah
tarafından
İnşallah canım :))
0 oy
tarafından

Abov ya çeker atarsa anam içim cız etti bir anda sanki bana olmuş gibi :)

tarafından
Kapanmasından iyidir kuzum eğer ipi de çıkarırsa birakcam kapansın inan her ay küpe alıyordum altın aldım onu takamıyorum zaten
tarafından
Dikkat et ama çekmesin. Aynen bırak kendi haline olmazsaa kapansın gitsin büyüdüğünde birdaha deldirirsin farkında da olur en azından
tarafından
İşte o da içime sinmiyor bir kere deldirdim diyorum ama ip de olmazsa kapanacak ne edeyim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
En iyi çözüm bu olsa gerek bizde çocukken takardık çocukluğum aklıma geldi ne güzel günlerdi keşke hep çocuk kalsaydim
tarafından
Aynen öyle ya belki küpe sevmicek ama bir kere deldirdim yani kapansın istemiyorum
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Kuzum sanki kulağını çok sıkmış gibi geldi bana ya ip acitmasin kulagini
tarafından
Yok canım baktım halka yapmak istemedim tutup çekmesin diye
(1,042 puan) tarafından
İyi bari canım
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Çok sıkı gibi geldi bana. İçim acıyor bebeklerde küpe görünce. 
tarafından
Herkesin kendi düşüncesi tabi saygı duyarım ama sıkı değil canım halka yapmak istemedim
(3,212 puan) tarafından
İnşallah ellemez de kalır böyle. Ben 34 yaşında delirdim o kadar acıdı ki travma oldu bende galiba :)
tarafından
Valla benimkiler hâlâ delik hatırlamıyorum bile ne zaman deldirdiklerini bende yaşı geçmeden olsun dedim ama yaramaz durmuyor :))
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bende sırf bundan deldirmiyorum farkında olursa rahat bırakmaz küpeyi benimkilere bile saldırıyo artık buyyunce kendi deldirsin 

Sende iyi yapmışsın en iyi yöntem bu hem ip küpe kadar rahatsizlikda vermez
(2,127 puan) tarafından
Yok buyyunceden kastım kendi aklı başına gelince genç kız olunca aynen canım kasma eger olmuyosa bırak kapansın belki kapanmaz bile
tarafından
Büyüyünce daha zor dün eltimle eltimin kızı 3 yaşında benimki 9 ay 9 günlük kulaklarını delirdik benimki iki ağladı. Hemen unutdu sustu. Eltiminki kendini yurtdı çok ağladı bence deldirmek isteyenler küçükken yapmalı korkmazlar en azından
(2,127 puan) tarafından
Büyünceden kastım liseye felan gittiginde özenip deldirip takmak isterse o zaman taktırsın ister 15 yaşında ister 30 yaşında kendi kararı benim mesela annem deldirmis ben 5 kere dha deldirdim seviyorum çünkü arkadaşım var mesela hic delik degil iyikide deldirmemis  annem diyo
tarafından
Haklısınız tercih meselesi ya :)
tarafından
Ne yazık ki kapanıyor. Ben tranva olayına inanmıyorum benim delik hatırlamıyorum bile ne zaman delindi o yüzden deldirdim şimdi de iple olmazsa yine kapansın deyip birakicam
0 oy
tarafından

Ben çok karşıyım yaa bebelere çok minik yaşda küpe takılmasına çeker falan diye aklım gider bitek benmi böyleyim bilmiyorum 

tarafından
Ben seviyorum yok tranva yapıyor şu bu olayına inanmıyorum benim delik hatırlamıyorum bile ne zaman deldirdiklerini
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayy küsme darılma ama küçükken en çok onu sevmezdim arkadaşlarda vardı. Onun yerine haftada bir altını tak çıkar açık kalacak kadar daha iyi 
tarafından
İşte keşke öyle olsa 1 gün takmıyorum da hemen kuruyor yoksa bende hiç sevmem.ip falan ama deldirdim bir kere acıdı canı tekrar acısın istemiyorum büyüyünce bile olsa
(13,202 puan) tarafından
İp yapışmaz mı ki ben onu anlamadım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eskiden de böyle yaparlardı :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 759 göst.
1 Haziran 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu