0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar oğlum 20 aylik son bir aydır çok ama çok huysuz ne yemesi var ne uykusu. Bende 7 aylik hamileyim ve artık oğlumla başa çıkmakta çok zorlanıyorum herseye ağlıyor bağırıyor. Nasil sakinleştirebilirim. Ne tür dualar olur yada masajlar bilgisi olanlar cevaplasın lütfen bilgilerinize ihtiyacım var...

6 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki de öyle o aglamaya başladığı an sımsıkı saril ve sakin ses tonuyla konuşmaya basla o zaman kendine geliyor 
(28 puan) tarafından
Peki canim uykusu nasıl. Uyku düzeni varmi
(1,939 puan) tarafından
Hayir yok erken kalkar gec yatar her seye mizirdanie istedigi sey olmayınca aglama krizine girer oyunları yere fırlatır ve surekli abartısız tüm.gun memede
(28 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum oğlumda anlattıklarının aynısını yapıyor
(1,939 puan) tarafından
Gercekten asla is yaptırmaz bana arkami donmemle ortalığa biseyleri dökmesi bir oluyir
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
En önemlisi bağırma kucağına al istemese bile saçını okşayıp seni anlıyorum bebeğim tamam bebeğim sakin ol annecim diye güzel bir ses tonuyla konuşmaya devam et o bağırsa bile emin ol sakinleşir
(28 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
tarafından
2 yaş sendromu malesef kendini yerlere atıyo bayilıyo resmen ağladığın da istediği şeyi vermem daha çok alişir unutturmaya çalışıyorum ağlarken geçen sarılıym dedim gözümü çıkarıyor du resmen hamileymişsin bide karnına filan vura bilir biraz sabır istiyo bu dönemler ilgisiz kalınca da çok hırçın oluyorlar oyun hamurun dan beraber oyun oynayın boyama yaptır uykusuz çocuk da çok hırçın olur uykusunu alamazsa o gün hep mız miz olur
(28 puan) tarafından
Evt kuzum valla az önce az daha gözümü çıkarıyordu babası yetişti kurtardı beni yani
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kızım 15 aylık henüz ama herkesi hirpalaiyor valla. anlık çözümlerle olacak gibi değil uzun vadede ise yarayacak birsey lazım bence sana. bende arıyorum ama daha bulamadım. inşallah sen bulursun 
(28 puan) tarafından
Insallah canım. Bulursam bi yöntem seninlede paylaşırım inşallah
0 oy
tarafından
Yemesine gelince sevdiği şey yapabilirsin makarna gibi meyve gibi çerez gibi badem ceviz çekirdek leblebi çorba salatalık vs .

Uyku konusuna gelince yaklaşık 2 haftadır benim kızımda geç yatıyor ben babasına bağlıyorum babası geç gelmeye başladı mesai yapmaya başladı onu düzelteceğim. 

Herşeye ağlaması ve bağırması istediği şeyler olmadığı için. 

Diyelim birşey için ağlıyor ben onu hiç takmıyorum aslında takıyorum ama ona belli etmiyorum sürekli aktivite yapıyoruz varsin ev dağınık olsun o uyuyunca toplanır nasıl olsa hem zekasına katkı sağlıyorum hem vakit geçiyor bende hamileyim 3 buçuk aylık. 

Gün içerisinde bazen egitici videolar acarım özellikle sayılar ve renkler 

Şimdi yeni yeni kendini yere atmaya başladı o kendini yere atınca kalk annem sen bebek değilsin ama istediğin sana zararlı diyorum böylece zaman geçiyoruz haftada 1 parka götürüyorum hamililekten ötürü  

Şuan renkler sayılar kitap arayasindayim. 

Oyuncakları devamlı değişik değişik getiriyorum önüne böyle canım.

Unutma bu dönem gecici
(28 puan) tarafından
Cok saol canım :)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum 2 yaş sendromu bu zamanşarda inatcı ağlak sinirli olurlar  dikkatini başka şeylerle dağıtmaya bak  gün içerisibde sürekli sarıl kendiaibe onun değerli ve sevildiğini anlat 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
0 oy
3 cevap 43 göst.
23 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...