0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Allah askina cozum bulan annelerden yorum istiyorum .biraz anlatayim herseyi kendi yapmak istiyor yemek yapicam mesela ben ben ben asiri merakli ve inat ben ona hayir deyince kiyameti kopartiyor bana vurmaya basliyor ben napcam ya cok yoruldum duzelir diye bekliyorum konusuyorum o an tamam anne diyor soz veriyor anlik tabi .sadece bana yapiyor babasina yapamiyor ondan korkuyo her yolu denedim ama cidden bizdede sabir varya soradanda uzuluyorum vur popasina diyo eltimde:D bana vurunca cok uzuluyorum esimde fln oyle bi siddet bse yok.dun mesela oyuncklarni istedi doktum o neden dokmemis die kiyameti kopartti bunlar ornek .atolye var getrmeye calisiyorum cocukta hakli cani skliyor koca gun evde cizgi flim izliyor :( bende oyun fln kurmayi  hic beceremem

6 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz bizde çoğu şeyi benimle yapmasına izin veriyorum ama en ufak sinirde bile hırsını benden çıkarıyor bağırarak bana vurmaya basliyo heralde bı geçiş dönemi (inşallah öyledir) en kısa sürede biter inşallah 
(916 puan) tarafından
Ayy ayni allahm nasl duzelcekler y daha beter olcak diye korkuyorum ya smdi atolye var oraya getrdm bekliyorm gelrken yolda elini tuttum die delirdi napcam ben ya ama esime yapamiyor kardesi falan yok tek cocuk bu arada
(16 puan) tarafından
Benimki kız çocuğu bide aynı soyledigin gibi babasıyla çok aşıklar bana düşman gibi ne yapsam beni döver oldu
(916 puan) tarafından
Gecen aksam diyo seni az seviyom babami cok seviyom sora sariliyo yok yok senide cok sviyorm diyo ay ben bi uzuluyom
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
2 3 yaş her çocuk öyle oğluna özgü bu durum değil:) 2 yaşında başladı bizim inat ben ben ben her şeyi o yapmak istiyor yapacak bir şey yok er ya da geç geçecek
(916 puan) tarafından
Asiri merakli gercekten bide cekinmeside yok
0 oy
(27 puan) tarafından
inat donemi canim normal benimde 3 yas oglum inat ve merak cok fazla ne kadar sakin kalirsak onlarda o kadar guzel atlatir insallah bu donemlerini ve de adem gunesi dinlemeni tavsiye ederim baglanma konusunu ozellikle dinlemeye calisyorum arada faydali oluyor
(916 puan) tarafından
Aaa tesekkur ederim tavsiyeniz icin dinlicem
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Ay benimki de şuan 27 aylık ve bir aydır aynı dediğin gibi ben de aşırı sinirleniyorum 
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Oğlum da. 3.5 yaşında. Dahâ şimdi kavga ettik. Ben Bahar dizisini izlemek istiyorum. 5 dk çizgi film izleyeyim diye başımın etini yedi. Hadi tmm dedik. 5 dk dolunca başladı ağlamaya. Yıktı ortalığı. Sen git kardeşimi uyut diyo. Hakikaten de kızımın uykusu geldi. Bıraktım geldim ben de. Şimdi gidince yine kıyamet kopacak az sonra . Çocuklar bı hoş ya. Sabretmesi zor gerçekten.  
0 oy
(202 puan) tarafından
Benim de  kızım öyle şuan aynı yastalar.2yasindayken bıraktı bezi.bu aralar inat etmiş altına yapıyor habire.inatci dedigim dedik.bagirir çağırır,oğlum var 7aylik dövmeye çalışıyor engel oluyorum unutturmaya çalışıyorum busefer bağırarak korkutmaya çalışıyo.kiskancligi çabası.bu aralar hiç sabrım kalmadi ya sabır çekiyorum ,anlatmak la bitmiyor,oturup ağlayacam
(916 puan) tarafından
Offf cidden sabirliklar uzmanlara kalsa ooo konusun konuşn guzel guzel cocuk dinlemiyoki
(202 puan) tarafından
Yok ya ne dinlemesi . söylüyosun olmuyor söylemiyorsun olmuyor.cani nasıl isterse öyle davranıyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 355 göst.
0 oy
7 cevap 148 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 85 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 234 göst.

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...