0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (771 puan) tarafından
10 ay önce sezeryan oldum geçen gün banyo yaparken sırtımı yikadigim  sırada sanki karnımda bisey aşağı düştü gibi oldu biraz doğrulup yürüyünce sanki tekrar yerine yerleşti gibi oldu bugün banyoda yine oldu sanki bisey sıkısiyo sonra tekrardan yerine yerleiyo gibi boyle olan var mı pandemi nedeniyle doktorada gitmek istemiyorum surekli olursa gidicem mecburen ama önce bi buraya sorayım dedim

11 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Sezeryan oldum ama hic basima gelmedi kuzum bende merak ettim surda beklim
-Reklam-
0 oy
tarafından
9 ay oldu dogum yapalı olmadı bende canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yok canim hic boyle bisey yasamadim
0 oy
(317 puan) tarafından
Bende sanki karnımda bisey geziyormus gibi kıpırdama oluyor 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bende hiç olmadı doktora git canm ultrasonla bakilsn 3cu oldu benimde 3ay icm aciyo benimde 
0 oy
(319 puan) tarafından
Bende de oldu ya 
(771 puan) tarafından
Sanki bi cikigin olduğunda yerine yerleşir rahatlarsin ya öyle bi his seninki de öyle mi
0 oy
(53 puan) tarafından
8 ay oldu bende de olmadı canm sen yine de doktora danış bi :/ inşallah kötü birşey yoktur
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Safece bacak koşununda çok çektim  kasiliyrodu duuro dururken kizimla dusuudum o derece  kötüydü yaaa
0 oy
(5,134 puan) tarafından
6 ay oldu hiç oyle bişey yaşamadım tekrarlamaya devam ederse bi doktora görün bence 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
2 ay önce doğum yaptım olmadi benimde ilk zamanlar titreşim gibi bişey olurdu telefon titreşimi gibi çok tuhaf 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Doktor ultrasonla bakmak için cagirmadi mi doğumdan sonra
(771 puan) tarafından
Çağırdı 40 gün sonra gitmedim açıkçası bebegim çok huysuzdu surekli beni istiyodu iyi hissediyodum gitmedim bende sin günlerde olmaya basladi
(2,323 puan) tarafından
Hadi ya keşke bı gitseydin benim de içimde tuhaf hissettiğim anlar olurdu hala oluyor ama psikolojik diye de düşündüm ya da vücut yeni alışıyor dedim kontorlde bir sorun çıkmadı çünkü
(771 puan) tarafından
Yok benimki psikolojik değil hissediyorum sanki bi yerin çıkarda sonra yerine oturur ya öyle bisey oluyor 2 kez oldu bi daha olursa giderim o zamn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliftpe (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 398 göst.
1 Şubat 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Asel_34 (60 puan) tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı