0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
İki yasinda oglum var ikinci dusunuyorm ama ilkki mecburiyetten sezaryan olmak zorunda kaldim normal istiyordm ikinci normal istiyorm ama olurmu bunun suresi nedir

9 Cevaplar

0 oy
(923 puan) tarafından
Bende dün bunu düşündüm benimde oğlan w yaş ve benimkide acil sezeryan oldum plesanta ayrılmıştı bebeği kaybediyorsun yoksa normal doğumdu acaba 2. Normal olabilir mi dün baktimda ssvd yapan Dr. Lar kimi 2 yıl kimi 3 yıl sonra öneriyor 
(72 puan) tarafından
Bendi simdi baktim iki ikibucuk yil diyolar ama bekdar doğru bazı doktorlar bes yil bile diyenler var bnmde tansiyonum yukseldigi icin bebegi kaybedicegimiz icin acil şekilde almislardi sondakika kdar normaldi bnmde ikincisi cok istiyorm normal olsun araştırdım dediginiz gibi
(923 puan) tarafından
Kendi Dr. Nuzla görüşün bı isterseniz ben nasip olursa kendi Dr. İle planlama yapicam
(9,746 puan) tarafından
Benim doktorum 3 yıl ile kabul etmedi çünkü dikişlerimi zorlayacağını düşündü. Dediği gibi de oldu 38 haftayı zor gördük çocuk dikişlere çok baskı yapıyordu
-Reklam-
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Yapan bir doktor bulmanız gerekiyor. Devlette yapmıyorlar zaten, özelde de her doktor kabul etmiyor diye biliyorum
0 oy
(1,232 puan) tarafından
5 ve 7yil diye biliyorum ben canm ama sanirjm her doktr bunu kabul etmiyormus riskli olabilcegnden 
0 oy
(600 puan) tarafından
Devlet hastaneleri yapmıyormuş canım doktorum demişti risk almıyorlarmış özele gidiyorum şuan ve normal doğum yapmazmıyım dedim neden illaki istiyon dedi zaten icten rahim yırtılması olur dedi kanamaya sebeb olur dedi bunu hicbir doktor riske almaz dedi 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben yaptım herkese tavsiye ederim 
(1,210 puan) tarafından
(67 puan) tarafından
Aaa nasıl oldu iyimiydi çok şaşırdım
(1,210 puan) tarafından
Çok iyi di doktor çok önemli aralarında 3bucuk yaş var çocukların kızım bir yaşına girecek büyüdü bile
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Benim iki doğum arasında 29 ay var ilki mecburi sezeryan olmuştu ikincisi sancıyla geldi 6 cm açıklığım vardı yine de acil sezeryana alındım. Daha sonra sordum normal doğum yapamaz mıydım diye rahimde yırtılmalar olabilir bu riski göze alamayız denildi
0 oy
(8,421 puan) tarafından
En az ıkı yıl ara olması lazım bir de saglık sorunu olmayacak
0 oy
(3,128 puan) tarafından
Olur İstanbuldaysan yaptıran doktorlar çok, rami hastanesinde (Eyüp) Semra özer birde Nehir bayram var.  Turkiyede fazla bilinmezse de yurtdışında rutin bir şekilde her hastanede ssvd yapılıyor.  Benimde ilkim sezaryen oldu Türkiyede 35 haftalık hamileyim bende ssvd adayıyım bu doğumum Almanyada olacak inşallah 
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de ikinciyi doğal doğum istiyorum ama doktorunu bulmak biraz zor ve de diğer doktorlara göre daha pahalı diye duydum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
10 cevap 436 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde GSmsl (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 459 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Banugur (360 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...