0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
....  .....

25 Cevaplar

+5 oy
(7,441 puan) tarafından
Niye böyle birşey yapayım ki eğer öyle birşey yapıyorsam kesin bı haltlar karıştırıyorum dur erkeklere nasıl gizli birşey kullandığında aldatıyor diyorsak aynı şeyi kadınlar için de diyebiliriz 
(5,406 puan) tarafından
Katılıyorum. Ben de kullanmam korkarim
tarafından
++++++ canm
tarafından
Aynen katılıyorum.
-Reklam-
+2 oy
(2,252 puan) tarafından
Hayır çok mu önemli instagram eşimden gizli kullanayim 
tarafından
+++++
+2 oy
tarafından
Sosyal medya yüzünden neden kavga edeyim onun açıklaması bile olamaz empati yapmış olsam ya dostu vardır ya aldatıyodur gizli niye olsun
+2 oy
(6,825 puan) tarafından
Gizli kullanan kişinin de kadın erkek fark etmez altında art niyet ararım vesselam
+1 oy
(14,035 puan) tarafından
Eşimi kandiracak kadar önemli değil insta
+1 oy
(507 puan) tarafından
Eşimle aramda problem yoksa böyle bişey yapmam eğer bu şekilde yalan söyleyecek kadar sorunumuz varsa zaten ayrılırız gizli kullanmaya gerek kalmaz. Yani normal bı evlilikte olmamalı bence erkeklerin yaptığını duyunca hemen beni aldatıyor damgasını vuruyoruz o zaman bunu yapan kadın da aldatmak için açıyordur.
+1 oy
(8,343 puan) tarafından
Ben sosyal medya kullanmayı ıstıyor muyum dıye sorarım once kendıme ıstıyorsam gızlemeden kullanıyorum der gecerım.Aldatmayla ne ılgısı var bunun?10 yıldır beraberız esımle boyle bıseyın mevzusunu bıle yapmadık yapmayız.Ozel hayata saygı dıyr bısey olmalı bence kişisel alanımı neden işgal ettıreyım?
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Yoo, her şeyimiz bir bizim

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Yok kullanmam eşim kesinlikle telefonumu alıp ta karistirmaz bende onun telefonunu aynı şekilde
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yoo kullanmam biliriz birbirimizin hesaplarını
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Kullanmam elbet ogrenir
0 oy
tarafından
Ne gerek var gizli gizli böyle şeyler yapmaya 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Sosyal medya kullanmiyorum sevmiyorum ins vs

Gizlide kullanmam gizli kullanmami gerektirecek bir durum yok

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Eşimden gizli Allah'a şükür bişey yapmadım yapmam da
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Tabiki hayır
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Hayır kullanmam  soncuta acarsam esime söylerim  sonuçta bride şüphe falan duyar şüpheli durum sen niye gzili kullanılsın 
0 oy
tarafından

Doğru bulmuyorum böyle  birseyi . Insanin ister istemez içine şüphe düşüyor. 

Mesela ben ınstaciyim eşimin instasi yoktu dur bende açayım senin için dedi.  Kullanmaz arada bi girer bakar eder o kadar . 
Ayni şekilde face ide ben kullanmam eşim için açık kırk yılda bi foto falan aticaksak yada eşim birşey paylasmissa girer bakarim :)
Onun dışında geri kalan tüm sosyal medyalarimizi biliriz karşılıklı , şifreler  vs . Teller ortalık yerde durur zaten :) 
0 oy
tarafından
Eşim ne kullanıyorsam bura da dahil haberi var giizli sosyal medya asla kullanmam cnm
0 oy
(188 puan) tarafından
Eşimden öncede kullanmıyordum şimdide kullanmıyorum kullanmayıda düşünmüyorum eşimden gizli kullanırsam onu kandırmış olurum bunu asla yapmak istemem 
0 oy
(879 puan) tarafından
Hayır kullanmıyorum kullanmamda beraber kullanıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
15 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 542 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Ektn (28 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...