0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya 5 aylık olcak bi kaç gün sonra ayagım sallıyom basıyo yaygarayı poşet  veya  ıslak mendil pakatini sallıom  onların seslerine susuyo neden ayagıma koyunca aglıyo da susmuyo salla salla ayaklarım kopuyor gene uyumuyo sizlerde durum ne nasıl uyutuyor sunuz 

19 Cevaplar

0 oy
(12,492 puan) tarafından
Doğduğundan beri sallayarak  bazen de emerken uyıyor
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
2 yasinda kendi uyur kitap okuruz bitince öper iyigeceler derim oda ustunu orter uyur
(48,671 puan) tarafından
masallah ne guzel ya ❤️❤️
(1,630 puan) tarafından
O günleri görürüz biz de umarım ❤️
(52 puan) tarafından
Ilk başlar da zor oldu ama zamanla alisti hala ara da uyumak istemediğinde anne ben okuyum anne su anne babam nerde gibi sıkıntılar oluyor ama cok şükür sallayarak uyumayi birakti çok rahatladim
(1,630 puan) tarafından
Sallamıyorum zaten sevmiyor sallanmayı emerek uyuyor bakalım bizim nasıl olacak 15 aylık
0 oy
tarafından
Emziriyorum emerken uyuyor 
0 oy
(632 puan) tarafından
Kucagimda salliyorum m uyuyor.venimkide 5 aylık Cnm.
0 oy
(188 puan) tarafından

image

belki yardımcı olur size 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
sallanmak istemiyor demekki doğdu dogali kizim.nefret ediyo sallanmaktan . emerek uyuyodu memeden kesince yabimda yatırıyorum done done yoruluyo uyuyo 28aylik oldu. uyumak istemesin ayaklarım da sallarim bak diyorum yatiyo yastığına yanima hemen☺️
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Beşiginde hafif sallayarak
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Canım hemen youtubede videolar var ordan bakıp eğitim vermelisin çok fazla hareketlenmeden. Oğlum 9 aylık artık ağırlaşti bende eğitim vereceğim belim kopuyor gece Gündüz sallamaktan 
0 oy
tarafından
18 aylık ayağımda bi 5 veya 10 dakika sallamam yeter hemen uyur 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Ben yanında uzanıyorum pişpişliyorum kendisi yatıyor öyle
0 oy
tarafından
Valla degisiyor bazen kendi kendine uyuyor bazen anne dandini diyor ayaginda salla diyor bazen babasinin kucaginda uyur bazen uyumaz cildirtir :D
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bizde 14 ü 5 aylık olcaz beşiğinde sallayınca az uyuyup uyanıyor. Şuan emzirirken uyuyor. Sallama yapıyorum halen yarım kundak şeklinde elleri hep agzinda olduğu için uyandırıyor kendini. Yada kucağımda sallayarak 2 dir ninni söyleyerek uyuyor
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Sallama ayağında evde gezdir evi izler ve gözleri yorulur uyur. Ninni aç orta seste evde gezdir
0 oy
tarafından
Anne karnı sesini açıyorum bir iki sallıyorum beşikte uyuyor 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kucagimda  uyuturum ben 2 aylıkken  falan  yatağa  bırakıyordum  kendi kendine  uyuyordur  büyüdükçe  kucakta  uyumak istiyor  6 aylık  olacak  benm kızımda
0 oy
(1,630 puan) tarafından
15 aylık emerek uyuyor 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
14 aylık şimdi 

Neler denedim neler 

Park beşik 

Hamak beşik 

Eski yer beşikleri

Bi beşik daha adını unuttum 

Yerde kendı kendıne

Ama şimdi hem emerek uyur yada ayağımda 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Benim kızımda hep öyle sallanmıyor sakinken emzirirken uyuyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 651 göst.
27 Şubat 2019 Diğer kategorisinde EmelYsfMelek (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 247 göst.
7 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı

...