0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

20 cmlik bi kistim var onun icin ameliyat olucam buyuk ihtimalle sezeryanin yerini geri acicaklar (16.gun once sez. Oldum) ama korkuyorum cok agrirmi feln diye 2 kez ameliyat olucm cunku kist ameliyati olan var mi acaba:(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olmadim canim cok gecmis olsunn
tarafından
Tskkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Etlik zubeydede insan muamelesi yapmiyolarndiye biliyorum 
tarafından
Yok orda sezeryan oldum bnde hep oyle duyuyordm ve korkuyodum ama hemsireleri feln iyiydi ama aralarindan kotuler cikabiliyor istee
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ben sezeryanla birlikte oldum canım sağ tüpten 25 cm büyüklüğünde kist varmış doktorum hazır açmışken onuda alalım dedi bende tamam dedim sağtüple beraber almış mecbur yoksa çıkmamış 

Seninde büyük ihtimal nerde kist bilmiyorum da o açtıkları ameliyat yeri ağrır aynı sezeryanda olduğu gibi 

Neden doğumdan sonra almadılar 
(3,823 puan) tarafından
Benimde bebek çıktıktan sonra gördüler canım doktor sordu alayım mı diye bende alın dedim aldılar
Sol taraf sağlam canım ordan olabilirmiş çocuk
tarafından
Hmm anladm cnm peki kistinin adi neydi
(3,823 puan) tarafından
Valla adını bilmiyorum isim demediler sadece zararsızmış patolojide öyle çıktı sonuç
tarafından
Insallah bnimkide oyle cikar
(3,823 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Valla benimde miyom ameliyatı olmam lazımdı ama doktor 6 ay dolmadan olmaz dedi nie seninki hemen böyle oluyo ki 
tarafından
Bilmiyorum cnm cok buyukmus belki ondandir birde cok agri yapiyor suan karnimda ondanda olabilir
tarafından
Anladım canım hayırlısı çünkü bende etkince doğum yaptım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
0 oy
3 cevap 155 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 145 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RuzgarAyaz (113 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...