0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İlk kez randevu aldım ilk doğum şehir Hastanesinde yaptım bunuda orda düşünüyorum kontroller için Zübeyde hanım a gideceğim yorumlara bakarak op.dr.rahmi Sinan karadenize aldım giden memnun olanlar varmı doktor veya hastane için. 

Diğer hastanelerde eşlerin kayıt esnasında dahi içerde olması artık yasakmıs. Orda öyle değil diye duydum bilgi verir misiniz ilk kez gideceğim

3 Cevaplar

0 oy
(2,040 puan) tarafından
Hiç gitmedim cnm bilmiyorm qmq tıp fakültesi güzel
tarafından
Tıpa gittim pişmanlik kesinlikle. Orda yasadigim bazı olumsuzluklardan ötürü tercih etmiyorum o yüzden burayı seçtim bakalım nasıl olacak
(2,040 puan) tarafından
Aaaa neden cnm ben orda doğum yaptım çok memnnkaldım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben o doktora gidiyorum ama canim asistan bakiyor asıl doktor bakmıyor. Ben ilk çocuğuma oraya bi müddet gittim şimdi de ayrıntıliyi felan oraya gidicem inşallah sonra 30 haftaya yakın şehir hastanesine gidicem sen neden şehir hastanesinde doğurmak istemiyorsun ki canim
tarafından
Mesaja bende baktim k.d 8 diyor arayarak almıştım o doktoru seçtim. Tabi asistan girecek öyle dendi. Ne zaman gittiniz ki çok sordum kusura bakmayın ama ona göre iptal etmemek için soruyorum. Hani bu sene başladı çünkü çoğu yerin hastane içine bile almaması. Muayeneye girmez biliyorum canımda işte kayıt falan olurken koridorda durmuyorlar çoğu yerde yasak
tarafından
21 haftalık gebeyim canim en son 2 mi 3 hafta önce gittim yok canım hep erkekler var koridorda bi şey demiyorlar
tarafından
Çok teşekkür ederim. On yedi mayisa verdiler randevu bakalım inşallah iyi olursa doğuma kadar giderim doğuma şehir Hastanesine giderim yine
tarafından
Bende canim 30 haftadan sonra inşallah şehir hastanesinden devam ederim Rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin
tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Asıl zubeydede içeri almıyorlar erkekler hastanenin disarisinda duruyor ,ben bı kaç kez mecburiyetten gittim bidaha asla gitmem ,ilgi sıfır doktora rendavu alıyorsun asistanlar bakıyor yanında doktorda olması gerekiyo ama tek başına asistan bakıyor bilmeden etmeden bilgi verende yok kilo vs. Öyle 
tarafından
Cebecide de almıyorlar alan yer varmı peki tavsiye edeceginiz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
0 oy
6 cevap 324 göst.
0 oy
4 cevap 190 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,263 göst.