0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla anlaşamıyoruz tek derdi para olmuş kaynanamla kaynatam ayrılar kaynatam geldi yanıma bana 2 bin lira para verdi eşim aldı 500zünü bana 1500nüde annesine verdi snrada öğrendi bana 2000 lira verdiğini bize gelmiş diyor şerefsizler 500zünü aldınız öylemi diyor yaw evlendiğimden belli huzur vermiyor hamileliğim boyunca canım ne istediyse yapamadım sırf heryer batacak yok yağ olacak diye burnumdan getiriyor eşim balık alıyor tavuk alıyor kızartıyor burnumuzdan getiriyor ya bi 2.5 liralık suyu bana çok görüyor evlendiğim günden belli eşimden bir kere para istiyemedim hep annemden istedim eşim bana bşy alınca benm burnumdan ağzımdan getiriyor bıktım artık psikolojim bozuldu resmen yatak odasından dışarı çıkmak istemiyorum odaya kitledim kendimi siz bnm yerimde olsaydınız napardınız

8 Cevaplar

+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Evimi ayirirdim net öyle zalim dengesiz bir insanla yaşamazdim gider çadırda yaşardım gene ele insanla yaşamazdim ******** karı ne b.ka burnunu sokuyor ki:angry:

(27,336 puan) tarafından
Çocuğun varmı
(3 puan) tarafından
Hamileyim akşam sabah doğurcam hayırlısıyla inşallah
(27,336 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun bebeğin bereket huzur getirsin insAllah
(3 puan) tarafından
Amin inşallah dua edin lütfen
(27,336 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun insAllah ezdirme kendini
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Başka oğlu falan yokmu onda kalsın canim o ne öyle ömür mu gecer
(3 puan) tarafından
En büyük oğlu benm eşim bidaha oğlu var oda 13 yaşında
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Senin kocan yok mu? Kocanın agzi yok mu? Ne demek ********? Kusura bakma da kocan sahip çıkmazsa o kadin seni daha çok ezer.
(3 puan) tarafından
O sadece kendisini düşünüyor ona kalsa beni bırakıp burda başka yere gidip çalışck eşimle evleneli daha 1 buçuk sene oldu diyorum kşke evlenmeseydim bıktım artık birgün yanımda olmadılar hep hastaneye fln tek başıma gidip geliyorum hergün gözyaşı döküyorum onlar için
(4,668 puan) tarafından
Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin canım. Ya alışıp umursamayacaksın o kadın sana laf söylediğinde sen de söyleyeceksin, ya da canınız cehenneme diyip çekip gideceksin.
(3 puan) tarafından
Bebeğim doğana kadar sabredecem 40da çıksın kendine gelsin Allah büyüktür ozaman kendim başımın çaresine bakıcam böyle giderse bni delirtecekler
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Bu sahte hesap mi :)) içimizden birimisin :ermm:

(3 puan) tarafından
Hesabı daha yeni açtım bide diğer yerde hamilelikte hesabım var
(1,699 puan) tarafından
Öylemi cnm Allah yardimc8n olsun
(3 puan) tarafından
Amin inşallah nolur dua edin
(1,699 puan) tarafından
Tabiki ederim cnm :))
(3 puan) tarafından
Allah'ım razı olsun senden inşallah
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Şimdi anneme ver deyip 2 bin verdi içinden aldı iseniz haksizsiniz vermeniz lazım hepsini 

Ama eviniz de ayrı ise kocan da dahil alınan demeyin karışmaya hakkı yok 
(3 puan) tarafından
Ya kendi küçük oğlunu düşünüyor hep yemin ederim ki kansızım birgün demedi al gelinim şu parayla ilacını al demedi o kadar parası vardı doktor ilaçlar yazdı bebeğim için bnm için vitamin hapları yazdı hiçbirini alamadım eşim yüzünden ikili test üçlü test yaptıramadım aşılarımın hiçbirini olamadım
(12,773 puan) tarafından
O zaman bu konu ciddi konuşup ailene bildirecek sin evler ayıracak sonra annenin evine git bı sure
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Madem ayrılar kaynatanın verdiği parada sadece senin ve bebeğinin hakkı var kusura bakmasın kaynanan. Benimki de öyle dışarıdan aldığım suyun hesabını yapar. Ben yüz vermiyorum hiç. 
(3 puan) tarafından
Yemin ederim ki en iyisini yapıyorsun eşime diyor o kız çok sinsi yılan diyor sessiz gibi duruyor ama diyor bide kenara çekip diyor tekrar snra fesat felan diyor
(13,203 puan) tarafından
Alt üst biz bir de ben de çalışıyordum utanmasa benim paramın da hesabını soracak sırf işten çıkıp hamile kaldım diye elinden geleni yaptı kovdum şimdi suratına bakmıyorum. Para bunların dini imanı
(3 puan) tarafından
Bnimde burnumdan getirdi hamile kaldım diye hesap soruyor gittim hamile halimle çalıştım  çalışıyordum corona oldum snra kadın bana zertr üzülmedi kendi için nasıl ağladı banada geçicek diye snra eşim de temaslı olduğu için 15 gün işe gidemedi eşimde rapor ücreti alamadı 90 günlük çalışmışlığı olmadığı için demiş eşime hep o kızın yüzünden alamadın parayı diye babam elbise alıp gönderiyordu obu dırdır yaptı eve bşy gelmesin diye bn napayım hiç bşy yapamıyorum odam bile bana ait değil halılar nerde ne malzeme varsa hepsi bizim odada odada sadece bir perdemiz var tülümüz bile yok karanlık odada oturuyorz gündüzleri kendi küçğk oğlunun odası özene bözene çok güzel bizimki depo oldu resmen yemin ederim ki bıktım artık
(13,203 puan) tarafından
Çıksanız ayrı eve. Ben işsizlik aldım o bitince iyice taktı. Benim de kendi annem babam hem bebeği hem evimizi düzdü mutfağına kadar yine de annem gelince suratına kapattı kapıyı benim orada nevrim döndü. Senin de tek yapacağın şey oradan kaçarak uzaklaşmak sanki kaynın da varmış
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Çirkefse sende öyle ol tabi kocana çaktırmadan kendini yırtsın dursun kocanı yağla balla canımla cicimle çünkü haklı olmak seni kurtarmıyo karşındaki Nasılsa öyle yap iyiye iyi kötüye kötü yoksa tırlatan sen olursun gamsız ol Bi kulağından girsin öbüründen çıksın 
(3 puan) tarafından
İşte öyle olamıyorum bşy diyemiyorum ama artık diycm elimden geleni ardına koymuycam sürekli ezmeye çalışıyor bni
0 oy
(5,220 puan) tarafından
uiyyy eşin niye ezsirio seni böyle senin psikolojin nolacak 
(3 puan) tarafından
Hergün hersaniye gözümden yaş akıyor yemin ederim ki bıktım artık ya dayanamıyorum oğluyla bni ayırmaya çalışıyor galiba
(5,220 puan) tarafından
eşin napıyo bacım sen kendini ezdirme yaav allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 344 göst.
0 oy
0 cevap 92 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 569 göst.
0 oy
7 cevap 258 göst.