0 oy
345 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar benim üst damağımda hiç diş yok genetik olarak hepsi çütüktü çekildi şimdi biz ilçedeyiz burda diş yapmıyorlar mış ilde yapabiliriz dediler ağız ve diş hastanesi var ama il bize 2 saat uzak bebeğim var 7 buçuk aylık bırakıcak kimse yok yolda durmayabilir emmiyor da eşimde işten izin almıyor bir taraftan da 2 bin lira var bende ama kötü gün param burda özel 2 bine yaparım dedi ama ben kötü gün paramı vermek istemiyorum sizce ben nabıyım 

6 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Dişsiz olur mu hiç madem gitmeye durumun yok yaptır canım. Keyfi harcamıyorsun ki
(774 puan) tarafından
Canım geçici diş yapıcak plastik yani porselen değil kslıcıya 4 bin diyor ama devlet porselen yapıyor
(2,493 puan) tarafından
O zaman ne yap et git canım. Eşin izin alamıyorsa otobüsle git
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Dayana biliyorsan birazdaha dayan evladın büyüdükten sonra git diş önemli aslında ama  zaten devlette sana hemen yapmıyor 1 ay sadece ölçü alıp yapma oluyor 
(774 puan) tarafından
Biliyorum canım ama devlet porselen yapıyor kalıcı yani doktor geçiciye 2 bin diyor plastik oda geçiciyede hiç o kadar veresim yok
(5,311 puan) tarafından
Devlette yaptır kuzum  şahsen ben devlette yaptırırdım
(774 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım ama yolda durumu acaba gerçi 15 gün sonraya randevu bulabildim 8 aylık olucak yani belki durur
(5,311 puan) tarafından
Durur kuzum  ek gıda al yanına  zaten yolun yarısı uykuyla geçer bebeklerde  oyuncak al  ben 18 saat yol gittim kuzum
(774 puan) tarafından
Ay inşallah durur canım öyle Yapıyım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok önemli cnm diş valla varini yogunu ver yaptir
(774 puan) tarafından
29 bin dediler kuzum o kadar durumum yok şuan eşim tek çalışıyor kızım biraz büyüyünce bende çalışıcam anca o zaman yaptırabilirim
(7,972 puan) tarafından
Hiç mi disin yok üstte şimdi
(774 puan) tarafından
Sorma canım hiç yok ve 23 yaşındayım
(7,972 puan) tarafından
Tühh kiyamam cnm ya üzüldum adina en iyisi takma yaptir üstü parani toplayinca implant yaparsin zamanla
(774 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım sağol :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
bir sürü de ile giderken yol masrafı olacak .2bine özelde yaptır canım
0 oy
(148 puan) tarafından
ay cnm bnmde disim agryr kac gun neler cekerim ya ay cok zor bu diş ya bnmkide 9 aylık cocgun var gecen gttim kanal tedavisi yapti ama doktor yine agri yapblr yaprsa cektrcez dedi bitane daha var sizlar oyke randevuda bulamadm kafyu yicem
0 oy
tarafından
Dis çok önemli benim.gozum.para gormezdi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 368 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 431 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 500 göst.
11 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde BeyzAaaa (32 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,257 cevap

34,836 kullanıcı

...