0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Kızlar ben 7 ay once dogum yaptım. Esimın ailesinden sadece annesi geldi dogumuma. 9 ay boyunca riskli bir hamılelıgım vardı hıc kalkmamam gerekıyordu. Annemler uzaktaydı yemek bile yapamıodum. Annesini aradım anne gel yanıma cok kotuyum Yemen bile yapamıom dedim. Kalk nazlanma yaparsın dedi. Bıkere gelıo bakmadı lar bna. Hastanede aylarca yattım sormadılar. Dogum yaptım kayınbabam niye ismi danısmamısız diye kustu gelmedı. Annesı geldi sadece Bı defa. Sonra kızım kuvezde yattı. Yıne kimse aramadı. Gece cocuk elımde bayılıo kosarak hastaneye goturuoz ne annesı ne babası ne kardes lerı naptınız demedi. Sonra annesi 40 gun boyunca aramadı gelmedi 40.un arıo benı oturmaya gelcem dıo. Bu saatten sonra kimse gelmesin ıstemıom dedim kapattım. Esımle aylarca kavga ettik aıle konusu yuzunden. Şimdi illa barsmamı ıstıo. Bazen dıom arayım  mı annesini sonra yaptıkları aklıma gelıo sız olsanız napardınız. Kayınbabam da ben özur dilemeden gelmeznış

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hiç bulaşma kuzum uzak dur sen en iyisi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oldu paşam başka emirleri yokmuymus sorsaydin bi
(1,037 puan) tarafından
Benim de ıcımden pek gelmıo gbı bılmıom
tarafından
Valla ben olsam barismazdim ama eşin le aran bozulacaksa huzursuzluk olacaksa düşün istersen barismayi
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Aklın varsa barışma. 
(1,037 puan) tarafından
Barıssam her dakika yıne sorun cıkaracaklar bılıom. Ama her dakika esımın beynini yıolar. Adam bıktı artık sorundan. Annemi kovmıcaktın tek sucun o dıo
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Özür de dilemem aramam da bi tarafını gezdirmeye gelince mi babaanne olmuş ihtiyaçta nerdeymiş
(1,037 puan) tarafından
Vallahi sasıyorum ya nasıl insanlar bole olabılır
(3,212 puan) tarafından
Onun analığı o kadarmış insanlığı bile tam değil baksana
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Ben konuşmazdım şahsen şimdi mi gelmiş aklına

(1,037 puan) tarafından
Bıde esıme yanımıza getir gorelım dıolar oldu dedım
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Pardon da özür dilenecek ne yaptın? Ne saçma ya onlaar özür dilesin . Boşver konuşma 
(1,037 puan) tarafından
Ya bende anlamıom okadar cok esımle kavga ettik ki sutum kesıldı onlar yuzunden be  cocugumu hıc emzıremedım
0 oy
tarafından

Barışmak ızdırap gibi olur ama eşin belli ki bu konuda inat biri. Barış gitsin büyüklük sende kalsın boşver. 

(1,037 puan) tarafından
Esım artık bıktı Bu konudan benı savunduğu olmustur. Ama sonuc olarak ailesi yine gııdo yıne bıse olmamıs gbı gorusuo ben yaklasik Bı yıldır evlerine gıtmıom.
tarafından
Erkek milleti anlamaz işte
0 oy
tarafından
Cok cok iyi demissin zamaninda gelmemis sahip cikmamislar oturmaya gelcekmis hasbam . S*****sin gitsinler canlari cehenneme oyle insanlarin . Bide isim danisilcakmis mikroplar
(1,037 puan) tarafından
Ya gerçekten kendimi tuttum tuttum en son orda patladım. Hakkettıler gercekten. Bne hayatımda cocuk bakmamısım hıcbıse bılmıom. Annem uzaktan geldi. Aylarca kaldı yanımda annem şok oldu nasil insanlara seni gelın verdim dedi bukadar vicdansızlık görmedık dıolar
0 oy
(188 puan) tarafından
Aramamda barışmamda 
(1,037 puan) tarafından
Benimde ıcımden gelmıo
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Pardon da sen neden özür diliyormussun? Özür dilemesi gereken kişiler onlar. Senin çocuğun sen doğurdun isminden onlara ne? Çok merakliysa isim koymaya kendileri yapsın bı tane.
(6,047 puan) tarafından
Hayır yani ne münasebet sen babaanneysen bide anneannesi var o niye kusmuyor benim adımı koymadılar diye. Mecbur musun sanki ya diğer çocuklari koysun madem. Adı ne kaynananın çok merqk ettim
(1,037 puan) tarafından
Hatice adı
(6,047 puan) tarafından
Şu zamanda da kimse çocuğuna Hatice adını da koymuyor yani daha modern isimler seciliyor
(1,037 puan) tarafından
Kumsal koydu ablam cok istedi bu ismi. Ama ablam herseyımuzle ilgilendi hastane odamızın suslenmesınden bebek arabasına kadar aklına ne gelirse herseyımı yaptı. Ben yataktan kalkıp agrılar dan alısverıs bile yapamadım sırf mutlu olım diye hergun kıyafet alırdı bebegıme benim yerime. Kendi kızı dogacak olsa. Bu kadar ılgılenırdı. Esımde dedi tek teyzesi olcak onu mu kırcaz istedigı olsun dedi
(6,047 puan) tarafından
Çok güzelmiş adı . Adıyla büyüsün. Çok iyi yapmışsınız.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Birak hepsini kendi hallerine, dar gunumde yanimda olmayan iyi gunumde gelmesin. Illa gelirlerse de el gibi hizmetini et cekil kosene
(1,037 puan) tarafından
Yok kız gelmıcekler ben gıdecekmısısm yoksa gelmezler ıs ozur dılıcekmısım
(6,978 puan) tarafından
Gitme bosverr demek istiyorum bi yandanda buyukluk sende kalsin diyeaim var ama gitmezdim buyuk ihtimalle
0 oy
(689 puan) tarafından
Kayinbaban icin bisey diyemicem ama kaynanana kocan yanındayken ilimli konus de ben annene kizmak istemezdim ama annendw boyle yapti uzdu beni alttan alttam isle 

Kaynananla tekkende vur lafini
(1,037 puan) tarafından
Cok fena esımın yanında sessiz sakin agzını acmaz herkes beni suclar kadının agzı var dili yok derler. Ama yanımdan gıdınce esım daha yeni dogum yapmıstım ameliyattan cıktım bana dıo karnın hıc gitmedi. Sanki hala hamılesın. Oturmus bana dıo bne yemek yemedim yerim. Bne amelıyatlıyım kalkamıom yemek kahve ıstıo
(689 puan) tarafından
Ya sende onun gibi 9l
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Sen adım atarsan yine bir şey yaptıklarında esin her seferinde senden aynı şeyi bekler asla taviz verme adım atma ;) ne halleri varsa görsünler senin burda yaptığın hiçbir şey yok ne özür dile ne de ara 
(1,037 puan) tarafından
Ya onceden cok gıttım evime sayılı misafir gbı gelmıslerdır davet edersem yoksa asla gelmezler. Ablası, abisı, erkek kardes lerı 3 yıllık evliyim bıdefa gelmediler. Ya cok degısık Bı aıle
(3,739 puan) tarafından
Dertsiz başına dert arama bence kuzum bırak ne halleri varsa görsünler
0 oy
tarafından
Yaşamadığım için mi bilmiyorum ama eşin için konuşsan özür dile demiyorum kesinlikle. Allah yukarda insanlık sende kalsın varsın onlar bilmesin önceki gibi taviz vermezsin hatta eşine söyle senin için son kez daha olursa ne benim ne çocuğumun  yüzünü göstermem diye şart koy, eşinle kötü olma onlarda yapmış cahillik çok haklısın ama torunları neticede merak ederler sevmek isterler hakları 
(1,037 puan) tarafından
Bende arada vıcdan yapıom acaba gunaha mı gırıom torunlarını gostermemekle. Ama kendileri istese simdıye gelirlerdi ayaklarına gitmemi ıstıo lar
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Tabiki aramam zor zamanda olmayan iyi günde hiç olmasın. 40 gunun sonunda aramak nedir yaa.
(1,037 puan) tarafından
Zaten zor olan 40 gun esıme dedim niye gelmıo annesi demıs ben bakamam bakmayı bılmıom 5 cocugu nasıl buyuttu ozman vicdansızlık bole bise
(1,284 puan) tarafından
Allah ıslah etsin diyecek bisey bulamadım.
0 oy
tarafından
Söyle kocana benden özür dilerlerse affederim barışırım de 
(1,037 puan) tarafından
Bende ole dedim canim
0 oy
(692 puan) tarafından
Eşinde afedersin düşüncesiz senin hiç o halini görmeden onlar için nasıl senle kavga eder. Halbuki kendi kızları olsaydı kapısında yatarlardi ne varsa bu gelinlerde düşman gibi bakıyorlar hadi seni geçsinler ulan torununu dogurcaksij onu düşünseler bari
(1,037 puan) tarafından
Onlarlada kavga etmıs ama ben kovmusum dıye suclu ben oldum onun gozunde. Bunlar nasıl insan anlamadım. Bende torunları ıcın insan gelır dedım. Degısıkler ya. Kendi kızların a kostu lar zaten. Ama ben kızlarından daha ılgılıydım herseylerıne kosuodum
(692 puan) tarafından
Yok yavrum ağzınla kuş tutsan yaranamazsin... Oooh iyi yapmışsın kocanida boşver iki gün sonra kapında köpek olur. Ay ben neden sinirleniyorum yaa hep bu konularda
(1,037 puan) tarafından
Ya benim hıc sansım yok esımım ailesinden yana
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Şimdi bir şey dicektim ama edebim el vermez sen kendi ağzınla çağırınca kaldırıp bi taraflarını niye gelmemiş he zor mu geldi hamile insana yardım etmesi terbiyesizler şimde de sakın yüz verme koy mesafenş alttan da alma hatta gelmelerine de aynen gerek tok tövbe tövbe yaa
(1,037 puan) tarafından
Kanamam oluodu dusuk tehlikesinden yattım bana dıo sen cok nazlısın. Biz sırtımızda ekmek tasırıdk. Sen gel bana yardim et ben niye gelım dedi şok oldum ya
(3,156 puan) tarafından
Canm merhametsiz insana derdini anlatamazsın he sen dersin ama ona göre normal demek kanama olması şimdi ki zamanla onların zamanı bir miymiş?Allah a havale et en güzeli...
0 oy
(313 puan) tarafından
Barış ya barış ben dünyanın en değersiz insanıyım ben sizin kolenizim ne isterseniz yapın kabulumsunuz diyip barış (!)
(1,037 puan) tarafından
Yok ole asla diyemem. Bazen acaba torunlarını gostermıom gunaha mı gırıom dıom ama sonra dıomkı zaten gormek isteseler gelırlerdı
(313 puan) tarafından
Aynen öyle bırak ya kaç zaman olmuş gelmemisler el olsa gelirdir
0 oy
(5,949 puan) tarafından
B3n barismazdim  Şahsen  senin  ailen  aynısını  eşine  yapsa  o barisirmiysi  acaba hep kendilerini  ve kendi  ailelerini  düşünüyorlar 
(1,037 puan) tarafından
Benim ailem oglu gbı bakıolar babam ben anlamlara gitmek zorunda kaldığımda yemek yapıp getırıodu. Bebek dogdu etrafımızda döndüler resmen.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 183 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ayse123. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,516 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 725 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.