0 oy
690 göst.
Diğer kategorisinde (2,861 puan) tarafından

Beni maaşım için almış resmen.. bir sene çalışmayım çocuk bakayım dedim kendi çocuğumuz için başkası için de değil çok şaşırdım bakıcıya vermeye dayanamıyorum insanın eşinden destek görmemesi ne kadar acı:(

19 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sen bakamıcaktın madem niye evlendin deseydin ya
-Reklam-
+1 oy
(388 puan) tarafından
Sen çalışmaya mecbur değilsin ki. Evi geçindirmek zorunda olan o. Ki yeteri kadar yardım etmişsin bile. Şimdi evladına vakit geçirmek istemen çok normal
+1 oy
(578 puan) tarafından
Saçma sapan yorum yapıyorlar ya hey Allahım sen akıl fikir ver 

Canım eğer eşimin maddi durumu yetmiyorsa senden destek bekliyor olması gayet normal kötü birşey dememiş ki hem bu zamanda çocuk için yatırım için bile 2 kişinin çalışması çok güzel birşey.. 

Ama bakıcı muhabbeti evet bir anne için zor olabilir. Bunu eşinle otur güzel güzel konuş bence eğer eşin yetebilecekse çalışma ikna etmeye çalış ama kendini işinin yerinede koy bir düşün önce 
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Sende tek maaşla bakamicaksan niye evlendin deseydin gereksiz:angry:

0 oy
tarafından
Ne iş yapıyorsun
(2,861 puan) tarafından
Ambulansta çalışıyorum canım
tarafından
Çalış bence cnm öyle diyen kocaya muhtaç kalma.
0 oy
tarafından
Kimisi otur çocuğuna bak der eşim gibi

Kimisi de çocuğa annem baksın sen git çalış der ama kendi çalışmaz kuzenimin eşi gibi
0 oy
tarafından
Kari parası yiyen bitane kadın daha 
tarafından
Bu güzeldi
0 oy
tarafından
Sözün bittiği yerdeyim resmen..ne desem eşine boş az.gelicekmis gibi geliyo..kendisi erkek olup bakamicaksa niye evlenmiş acaba..çalışma kız..istemiyosan bebeğimle ilgilencem diyosan çalışma ..
0 oy
(238 puan) tarafından
Bende 2 hafta oldu cıkalı dogum ıznıne  calısım dıom hatta dusun abım bıle evden ıs bakalım sana dıo en sevmedıgı seydır abımın ınsanın kendısını gelıstırmemesi esım dıor yok cocuha bak bitti calısma hayatın biraz buysun evden bısıler yaparsın 
tarafından
Çok büyük destek vermissin
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Onun icin kardesime de diyorum evlenmeden once ben calismak istemiyorum isi birakcam diyin deneyin biraz ne diyecek cok ayip yaptigi sen mecbur değilsin 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
calismak icin evlenseydin evlenmez baba evinde dururdun
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ne alaka ya sen mi bakacaksın eve, eve bakmak onun sorumluluğu. Çalışıyor diye mi evlenmiş seninle hiç mi tanımadın bu adamı şimdiye kadar bunun belirtilerini vermiştir yanii bakış açısı belli
0 oy
(1,908 puan) tarafından
İşte ben bu erkeğe karaktersiz ve gurursuz derim para için herşey yapar bu adam korkarım ben
0 oy
(1,327 puan) tarafından
erkeğin işi eşine cocuklara ina bakmak bakamıycaksa neden evlendı sanamı guvendı çok saçma 
0 oy
(313 puan) tarafından
Bak canım ben bebeğimi 4 aylikken ağlayarak hoykurerek bıraktım perişan oldum durumumuz yerinde çok şükür hiç yoksa eve 20 bin rahat girer ama kızım için bı gelecek için okuyabilmesi için yapmak zorundayım yoksa işimi de kaybedecektim eşinin maddi durumu olmayabilir zorlanabilir masraflar artmış yetemiyor olabilir onun için değil çocuğun için çalış yoksa çocuğun anneye ihtiyacı bı ömür sürüyor .bu zamanda tek maaş zor.
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ben şok. Tüm kadınlar çalışıyor mu deseydin. Altı üstü 1 sene yani. Imkanin varsa ne güzel iste el aleme çocuk bırakmaktan iyidir
0 oy
tarafından

Evlenirken senin maaşını güvenerek mi evlenmiş:angel:

0 oy
(3,869 puan) tarafından
evlenmeden once bu konulari konusyunuz mu hic ? 
(2,861 puan) tarafından
Hiç belli etmedi ne maaşımı sordu ne başka bişey arabam vardı babama bıraktım burnumdan getirdi illa alacaksın diye .. aynı eve girmeden kimseyi tanıyamiyorsun bence..
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Biz geçen hafta eski alt kat bir eve taşındık kirası yön diye

Geçen gece ev yüzünden tartıştık , sen de çalış o zaman , yetemiyorum diye bağırdı.

Ben de "çalışıyordum zaten bi çocuğumuz olsun demesen halen devam ediyordum" diye bağırdım

Allahım bu kocaların hepsi mi böyle yaaa
(2,861 puan) tarafından
Onur kırıcı gerçekten.. benim işim olmasa beni kabul eder misin ben niye seni kabul edeyim diyor mantığa bak..

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 796 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 587 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 894 göst.
0 oy
16 cevap 408 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu