0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hastaydım kaç gün bugün doktora gittim helicobacter pylori antijeni gaitada görüldü bir torba ilaç ile eve geldim 1 ay sonra mutlaka gel endoskopi dedi aranızda bu hastalığa bu mikroba yakalanan varmı kanser ediyormuş bu 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay o nasil bi hastalikmis ilk kez duydum allah safii adiyla şifa versin
tarafından
Bende ilkkez duydum ya
-Reklam-
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 

Kanserden korkma 

Kanser senden korksun
tarafından
İnşallah öyle olur ya çocuklarım küçük
(2,746 puan) tarafından
Tövbeler ne kanseri kızzzz
(7,653 puan) tarafından
Kimseyi korkutmadik sakin ol şampiyon
0 oy
tarafından
Ablamda vardı canım geçmiş olsun çok dikkat etmek gerekiyor kaşığını tabağını ayırmıştı ayrı yikiyordu.  Geçti şükür tedaviden sonra
tarafından
Midem çok kötü şişiyor su içsem davul gibi oluyorum rahatsız ediyor beni baş dönmesi mide bulantısı hepsi var
tarafından
Banada endoskopi yapılacak gaitada kan görüyordum en son gittim ki bu mikropmuş
tarafından
Rabbım şifa versin. Kendine dikkat et ilaçlarını düzenli kullan kendine bak geçmeyecek bisey değil. Ablam 2 sene savaştı şu an hala kontrol olur düzenli olarak ama temiz 4 senedir çok şükür
tarafından
İnşallah bir daha rabbim yaşatmaz bu mikrobu da kimseye vermesin
tarafından
Amin geçmiş olsun sana da Rabbım sifani tüm hastalarla beraber versin
0 oy
(119,984 puan) tarafından
okuyamadim bile nasi bisimis oyle
tarafından
Bende ilkkez duydum inşallah cocukwlrima bulasmamisdr
0 oy
tarafından
Annemde böyle biseyden bahsetmişti yarın sorup dönüş yapayım sana
tarafından
Dönüş ypaarsan sevinirim canım
tarafından
İnşallah canım bana yarın özelden yaz kaybetmeyim postunu ararım sonra bulamam falan
tarafından
Tamam canım
0 oy
(227 puan) tarafından
Yok canım ne kanseri mide mikrobu o. 15 yıl yaşadım kendisiyle. Midemde baska sıkıntılarda vardi 6 7 tane ülser falan bunlar mikroptan daha beter şeyler cok sukur kanser olmadım en sonunda ameliyat oldum ama. Ben doğru düzgün ilac kullanmadım ergenlik donemimdi kendimle zorum vardi biraz ne doktora gidiyordum ne ilac kullanıyordum. Mikrop ilk çıktığında o bi torba ilaçtan verdiler eğer duzenli kullanırsan hic birsey kalmaz Allah in izniyle benim umrumda değildi oyle yaparsan mide rahatsızlıkların gun geçtikçe artar gider. İlaçlarını düzenli kullan yeme icmene mutlaka cok dikkat et iyileşir hemen Allah in da izniyle
(227 puan) tarafından
Rennie al eczaneden midende yanma hissettiğin an onu çiğne hic bi yan etkisi yok ilac gibi bisey degil yani mide asidini dengeliyo rahatlatır seni
tarafından
İçimi rahatlattn Allah razı olsun sen nasıl fark ettin bu mikrobu
(3,550 puan) tarafından
Çocuklarına sağlık ocagı da kaka tahlili iste durumu doktora anlatırsan o zaten yapar emin olurdsum canım 6 ay sonra Bi daha yaptır. Çocuklarına tam emin ol. Kuluçka süresi falan geçmiş olur. Bu arafa yediğin sebze ve meyvesi sirkeli suda beklet iyice yıka. Birde sirkeli su iç. Sirke mucize besin. Emin ol çok faydasını görürsün.
(227 puan) tarafından
Benim midem zaten cok rahatsızdı ne yesem agzima gelirdi sistigi zaman hamile falan saniyolardi o derece yani zorla götürdüler hastaneye meger baya ilerlemiş. Şimdi ki aklim olsa tabi cekmem o kadar çileyi ilaçlarımı kullanırım gunde 16 tane falan toplamda hap atiyodum sanırım sıkıldım bıraktım. Fazla kiloda zararlı bu arada mide konusunda epeyce tecrübeli oldum. Aklina bisey takılırsa sorabilirsin
(227 puan) tarafından
Sirke cok mucizevi bir besin ancak yogun asit içerdiğinden dolayi mide rahatsızlığını tetikleyebiliyo dikkatli tüketmek gerekiyor beni mahvetmisligi var belki size yardımcı olmustur mide konusunda ama beni baya kötü yapmıştı
0 oy
(413 puan) tarafından
Yok cnm kanser falan etmiyo allah korusun ablamdada cikmsti birkac sene once endoskopi falan olmstu oda ilaclarini kullandi zamanla gecti merak etme gecmis olsun
0 oy
tarafından
Her insanın midesinde olan bir bakteri senin mide asit baz dengesi bozulduğu için biraz fazla olmuş sayısı bu bakteri mide iltihaplanma sınavda sebep olur gaz hazımsızlık şişkinlik yapar soğuğu çok sever ılık şeyler yemeye özen gösterin soğuk su dahi osa içmeyin karnınızı sıcak tutmaya ayağınız çorapsız gezmeyin. Kereviz zencefil leblebi gibi mide dostu yiyecekler tüketin bol su ve ilaçlarını ı düzenli kullanınca Allah’ın izniyle bişey kalmaz geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canım 
0 oy
(48,952 puan) tarafından
Gecmis olsun canim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Yok kız o gastrit veya bağırsak iltihabı olan herkeste çıkan bir bakteri. Bana öyle gaita testi filanda yapılmamıştı direk endoskopi yapıp o bakteri var dediler. Üçlü tedavi uyguluyorlar şuan sana da muhtemelen. Çok korkulacak bir şey değil. İlaçların faydasını görürsün üzülme. Birazda yediklerine dikkat et
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Rahatsızlığın neydi canm
0 oy
(4,140 puan) tarafından
ALLAH şifa versin 
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Kuzum o mide mikrobu. Bakterisi. Eşimde ve eşimin ailesinde çıktı. Tedavisi var bir ilacı var. Onu kullandıktan sonra 3 5 ay daha mide koruyucu kullanın diyorlar. Kendini korkutma lütfen sadece doktorunun. Önerilerine uy 
0 oy
(9,884 puan) tarafından
Off eşimde var doktora gittik endoskopi oldu, hap verdiler bi sürü ilaç grubu farklı farklı haplar hepsi de çok ağır ateş kusma titreme yaptı ilaçlar 2 gün kullanabildi adam ölecekti kusmaktan :( kontrole bşleye de gitmedi duruyor öyle, evet kanser yapıyormuş eşim hiç takmıyor 
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Benim midem de çıkmıştı. Baska mide rahatsızlıklarım da eşlik edimce Iki yılda toparlandım. Cok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 692 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,888 puan) tarafından soruldu
+6 oy
35 cevap 1,543 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 536 göst.