0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Bebegim 2 aylik 10 gunluk zayif bebek 5 kilo200 gram zayif diyip duruyo doktor normal diyo kalkmis zayif bebek soyle boyle cok moralimi bozdu aglicam nerdeyse

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaa bu gerikafalılar dicem ama ayıppp gayet normall maşallahı var sen bakma kimseye
(42 puan) tarafından
Komsunun bebegini ornek gosteriyo bana ya zayif olsun saglikli olsun nolvak neden boyle yapiyo bimliyorum gozlerim dolu yaziyorum suan
tarafından
10 kilo mu olmalıymış 2 aylık bebek hadi diyelim zayıf olsun ne olucak yani sağlıklı olduktan sonra kilolu zayıf ayrımına ne gerek var
-Reklam-
0 oy
tarafından
kac kilo olacakmiss acaba merak ettimm millet kafayi.yedi.ya
tarafından
annende olsa kiriliosan kiracaksin canimm o seni cok etkiler
(42 puan) tarafından
Surekli laf etme pesinde yok kafasi cok kucuk komsunun cocugunun kafasi kocamanmis ya Allah askina bu soylencek lafmi o benim canim ya zayif kilolu kucuk buyuk ne farkeder
tarafından
aynen oylee ben olsam derdimm.iyi git komsunun cocuguna annanelikk yap die
(42 puan) tarafından
Ahh canim zaten bakmiyo bebege hic destek olmuyo kusara bakma rahatsiz ettim senide konu bebegim olunca cok tuhaf oluyorum cok degistim
tarafından
yok canimm onemli degill bebegini kimsenin kiyaslamasina izin verme bu annende esinde olsaa
0 oy
tarafından
Ne takiyosn canım. Gayet iyi masallahi var aldırış etme 
(42 puan) tarafından
Aldiris etmiyorum canim ama surekli ayni seyi soyle yok kafasi cok kucuk yok cok zayif ya nolursa olsum o benim canim ya
tarafından
Tabi ki de öyle ama zamanla alisiyosn canım. Öyle dedikelrimde bsy deme kendileri kinussun
(42 puan) tarafından
Kırıldigimi bile bile soyliyo basimda bi ton dert var birde kalkmis bebegime surekli laf ediyo
0 oy
(292 puan) tarafından
Canim anneler hep oyle inan cocuklari torunlari hep tombis olsun istiyo ben 28 haftalik hamileyim 10 kilo aldim annem hala ye zayifsin diye kiziyo :) Anne fazla kilo iyi degil diyorum kiziyo kabul etmiyo gülüyorum bende napim :) sende gül gec bosver doktor iyi diyosa hic takma 
(42 puan) tarafından
Takmiyorum ama moralimi bozuyo bu kacdir ayni seyler hep sustum bosverdim ama hic mi anlamaz ya kiriliyorum diye
0 oy
(144 puan) tarafından

Ayni seyi kaynanam yapiyor kizim 9 bucuk aylik bu cocuk nedrn kucuk kemik ignesi yptrdin mi neden hic buyumuyo kemikleri neden ince gorusmk bile istemiyom artik bunlari duymaktan biktim bi guzel her gordugunde de soylermi bi insan ya :angry:

(42 puan) tarafından
Oyle canim benim annemde öyle yok kepceymiş babasina cekmiş ya kime cekerse ceksin kepce olsun ne farkeder o bana Allahimin emaneti cok kalbimi kiriyo ne diyim ki Allahim akil versin
(144 puan) tarafından
Kaynanam yine cekmis dese kizmam o kadar cocun kulaklarini kepce yapmisin diyo bn yapmisim yani nasil yapiliyosa artik
0 oy
(342 puan) tarafından
Bunları takma bacım bizi düşün nasıl doğurcaz nolcak diye ölüyoz düşünmekten sağ sağlim almışsın kucağına boşverrr zayıf olsun sende dalga geç ne güzel erkekse deniz şortu kızsa bikini yakışır de gül geç miss allah başka dert vermesin
(42 puan) tarafından
Allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah tum hamilelerinde sahol canim cevabin icin
0 oy
(132 puan) tarafından
Maşaallah canım  gayet iyi  kilosu moralini bozma hic
(42 puan) tarafından
Yok canim moralimi bozmuyorum hani kendi annem diyo ya insan uzuluyo
(132 puan) tarafından
Ah ah şu anneler  lohusalık sendromu yaşattı resmen bana
0 oy
(115 puan) tarafından

ya ne takıyorsun kafana. sağlıklı ya gerisini boşver. evet zayıf ne olmus var mi diyeceğin de cik işin icinden.ya da hic cevap verme en iyisi. konuşsun konuşsun dursun:D benim annemin de bazen böyle seyleri oluyor. diyorum ki sen varken kayinvalideye gerek yok :)

(42 puan) tarafından
Öyle valla canim kendi annem bunlari soyluyo diye ister istemez canim sıkılıyo
0 oy
tarafından

ay niye bsskasinin lafina bakiyosun gayet iyi bebegin ne olacak obez olsa dahami iyi bizimkide kilodan 9 aylik oldu poposunu kaldirip surunmuyor bak :)

(42 puan) tarafından
Sagol canim moralin icin  zayif veya kilolu hic onemli degil bebislerimiz saglikli olsun da ama annem cok defa yuzume vuruyo Allah vergisi sanki ben napiyim
0 oy
(649 puan) tarafından
Kendisi şişman bir birey olsa nasil hisseder acaba minicik bir bebek yani kütük gibi olsun allah aşkına ne bekliyorlar anlamıyorum sağlıklı olduktan sonra zayif olsa bile hic birsey olmaz bi defa daha atik bir bebek olur
(42 puan) tarafından
Aynen oyle canim anlamiyorum bu zayif kilolu takintilari
(649 puan) tarafından
Canim duymamazlıktan gel gerçekten öyle hayat daha güzel oluyor
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim anne de direk ne zaman doktor oldun ne zaman uzman oldun diye. Kac bebek gormus hayatinda. Doktorlar binlerce goruyor binlerce vaka okuyorlar. Oyle cevre de birkac cocuk gormek veya buyutmekle cocuk sagligi uzmani olunmuyor. Aglayacagina annene bunlari söyle. Boyle stres yapmasin sana.
(42 puan) tarafından
Cok  yapiyo canim cook sütüm yokdu o bile benim sucum oldu
0 oy
(44 puan) tarafından
Annene laf söyleyen canım o zaman çok biliyorsa bi tane daha yapsın onunla uğraşsın yani sen ona bakma sağlıklıysa sorun olmaz kafası küçük doğduysa da zamanla yakalıyor yaşıtlarını . ayda 500 gr ile 1000 gr arssında alıyorsa hiç sıkıntı yapma canım. Annen çok üzerine gelirse de sen kır onu madem çok biliyorsun sen geç çocuk yapta onu görelim de. Bende bazen birileri üzerime geliyor öyle söyleyince susuyorlar.
(42 puan) tarafından
Doktor gayet normal dedi kafasina kilosuna ama annem yok cok kucuk cok zayif falan insani strese sokuyo
0 oy
tarafından
Belki tipi zayif gozuktugu icin oyle diyordur canm kotu dusunmuyordur 
(42 puan) tarafından
Yok canim bagirarak kırarak söyluyo her defasinda
0 oy
(290 puan) tarafından
Benim kızım 3 aylık, kilosu4910, doktor zayıf dedi ama 2 ay icin bence gayet iyi bi kilo.
(42 puan) tarafından
Her cocuk kilolu olcak diye bisey yok anlatamiyorum iste bunu ben takilmiyorum ama insani kırarak üzerek soyluyo rabbim saglikli uzun omur nasip etsin hepimizinkine gerisi onemli degil saglikli olsunlar inan herzaman boyle dusunuyorum ama annem demedigini birakmiyo

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 686 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Melegim21 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 353 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 250 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elifnisa (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 937 göst.