0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde (192 puan) tarafından
Sizce hangisi iyi daha rahat ben hapı unutuorm mesela iki çocukla zorlaniorm Spral korkuorum doğrusu iğne de  hep eczaneci Dior depoda kalmamış ne blm kararsizimbiraz sizler neyle korusunz Kzlrr

20 Cevaplar

+1 oy
(1,338 puan) tarafından
Prezervatif :)
(192 puan) tarafından
Hcc asla yapmam zaten hamile kaliodm onla beceremedik
(671 puan) tarafından
Iliski baslar baslamaz takilmali prezervatif. Ortalarda falan olursa sorun olabiliyor.
-Reklam-
+1 oy
(180 puan) tarafından

Prezervatif valla hiç öyle kendimi hapla felan uğraşamam yapmak istiyorsa kendi korunsun valla iğneyle spralle canımı yakamam :D:D

(192 puan) tarafından
İğne Spral drrien prezervatif le cocugu koyarsın karnina belki.delik çıktı bı sknti oldu bnm 2,'cocugum var prezervatif le az kala hamile kalckym doğru takmamış ti çıkmış ti
(180 puan) tarafından
Canım farkındaysan dalgaya alarak yazdım hiç bir korunma tam korunma olmuyor ki sınırın kime onu anlamadim ben soru soruyorsun cevap veriyoruz bu ne sınır
(192 puan) tarafından
Yok kz ne sınırı öle yazdım
0 oy
tarafından
Spralden korkuyorum hap adetimi kesti ignede düzensizlik yapıyormuş denemedim 
(192 puan) tarafından
Spral taktırdınmi
0 oy
tarafından

Hiçbiri:D geri Çekilin:D

0 oy
(6,858 puan) tarafından

Koca ile arana sosyal.mesafe en iyisi cnm :)

(192 puan) tarafından
Em iyisi öyle vlla
0 oy
(120,718 puan) tarafından
Kocaya dön siritini yat uyuma numarasi yap bizde bu ara cok ise yariyo
(192 puan) tarafından
Zaten kavgaliyim öyle yapicam canm
0 oy
tarafından
Aylık iğne de var. 3 aylık değil deneyebilirsin
(192 puan) tarafından
Aylık 1mi adı ne
tarafından
Onu da sağlık ocağı yapıyor o adete zarar vermiyor. Eczaneden alıp sağlık ocağında yaptırılıyor. Mesygna galiba
0 oy
tarafından

Bende 3 de:Djsjsjsjjss

0 oy
tarafından
C) hiçbirini kullanmıyorum gerek duymuyorum :))
0 oy
(647 puan) tarafından
2 hafta önce spiral taktırdım canım inşallah sıkıntı olmaz şimdilik birşey yok
(192 puan) tarafından
Spiral nasl canm canın acidimi birde nasıl takiolat içine girince hisediomsn agriormu
(2,859 puan) tarafından
Kız bende taktırcam kaç çocuktan sonra taktırdım CNN
(647 puan) tarafından
Ağrıyor da 2 normal doğum yaptım yani bi viz geldi ve 30 saniye sürdü toplasan kesin korunmam lazımdı yani hap zararlı çok insan bu yöntemi kullanıyor
0 oy
tarafından
Prezervatifle geri çekilme 
(192 puan) tarafından
Aslaa zaten onda  hamile kaliodm az kala
0 oy
tarafından
Eşinle konuş o korunsun 
(192 puan) tarafından
Salaktir o beceremez
tarafından
Tobe de kız eşin o
(192 puan) tarafından
Kavgaliyimm
tarafından
Eee sen korunmuyorsun diye o sana öle dese herşey e bı kulp var en iyjsi o korunsun
0 oy
(970 puan) tarafından
Hiçbiri 

Prezervatif. 
(192 puan) tarafından
Aslaa
(970 puan) tarafından
Neden canım
(192 puan) tarafından
Becwremior bı ara hamile kalckym çıkmsti
0 oy
(124 puan) tarafından
Spiralliydim haplada korunuodum bunun yani sira esimde korunuodu kondomla . Sonuc ? : 31 HAFTALIK HAMILEYIM :D 
(192 puan) tarafından
Nee naslll AA sasirdim bu kdr korunmana rağmen yalan cnm hadi ordan
(124 puan) tarafından
Tek sorun spiralim kaymis . E tamam o kaysin yazz korunma hapi kullaniodum o dami korumadi hadi ikiside korumadi diyek esim korunuodu . Doktor bile sasirdi ama bu tarz vakalarla karsilasioz dedi hemde ikiz gebeyim
(192 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm canm ksmetinde varmış
(124 puan) tarafından
Hic hazir olmadifim anda ogrendim hic hazir degldik ama sukur Rabbime vardir bi bildigi pisman degilim asla   ama igneyide vurduraydim tam kalkan olurmus:D
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Prezervatif :angel:

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bak spiral taktirirken gram acımadı aynı şekilde çıkartınca da hiç hissetmedim 3 yıl varmı yok mu belli değil ilişkide rahat kafa ne oldu bitti stresi yok. Sadece geri çekilme de olursa daha korur. Ama taktirırsan da 6 ayda bir bi kontrole gidip kaymismi diye kontrol ettir neolur neolmaz. Ben 3 yıl hiç kontrole gitmedim eşimde dikkat etmeyince hamile kaldım çünkü spiral kaymıştı. Ama hapla falan da zor en rahatı yine spiral
(2,859 puan) tarafından
Cnm bebeğim küçük bende düşünüyorum bı zararı yok dimi
(1,948 puan) tarafından
Benim bebeğim 4 aylikken taktırmıştım  acır diye ertelemiştim ama doktorum 40in bitince gel demişti yani hiç birşey olmaz spirali ilerde çıkartınca tekrar hemen hamile kalırsın hiç kokma. Inan işimi yapıyordum çocuğuma bakıyordum hissetmedim bir gün olsun ağrı sızı olmadı adette sorun olmadi. Iliskide rahatsın bikere sende keyif aliyorsun diğer türlü hep bi stres bisey olacakmı korkusu spiral varken adet tarihime bile bakmıyordum güveniyordum. Kontrollere git ama rutin  6 ayda bir ben üşendim halbuki gitmek gerek
(2,859 puan) tarafından
Bende cnm postuna bakabilirsin benimde bebeğim 7 aylık işte adetim nirmalde günü gününe olurdu bu ay 6 gün gecikti dediğim gibi stre sıkıntı mahvetti beni Allah'tan bu gece oldum sonunda zaten aklımdaydı doğumdan sonra hep ama senin dediğin gibi erteledim bu ayda geç kalinca adetim kesin hamileyim keşke taltirsaydim dedim ama oldu şükürler olsun ki inşallah bu hafta içi taktırcam.bende
tarafından
Adetli iken mi takdırmak gerek bir de sağlık ocağında takıyorlar mı biz mi alıp gidiyoruz??
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Çift korunmak.        
0 oy
tarafından

Geri cekilme:Dama kalirsan suclusu ben degilim

0 oy
(5,697 puan) tarafından
Bnde spiral taktrdım 4 aylık olduk 40 ıım çıktı gbı taktrdım kafama soru işareti takılmıyır fakat çok akıntılarım var iltihap akıntısı onun dışında 4 aydır dalga adet olmadım tabi 1 sene olmayan var 
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Hepsi de bı değişik ya bende kullanmiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 184 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 182 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 0505.2020 (4 puan) tarafından soruldu

396,726 soru

11,866,313 cevap

35,973 kullanıcı