0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
kapalı
Bunu yapanlara anlam veremiyorum. Bir soru soruyoruz ve saçma sapan cevaplar geliyor. Bebek bakicisiyla ilgili bir soru sordum "bakıcısı benim, benden iyi kimse bakamaz" filan diye gururlu cevaplar gördüm. Ne alakası var benim sorduğum soruyla ya. Ben senin bebeğine kim bakıyor diye mi sormuşum. Ben bakıcısı olanlara soruyorum. Zaten çalışmayacak olsam bakıcı tutmam kendim bakarım evladıma. Güle oynaya bir yabancıya emanet etmiyorum. İşe götürecek halim de yok mecbur bakıcı tutacağım. Rica ediyorum sorulara saçma sapan cevaplar yazmayın artık ya. 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

1 cevap

+3 oy
tarafından
Hakli.               
tarafından
Tamam dağılın hepimiz haklıyız:D
tarafından
En haklı postun sahibi  ben gordu m o postu açtığı zaman cevap yazmadım yorumlara baktım gerek var mı bakıcısı benim yazmaya dedim kapattım ☺
(48,735 puan) tarafından
kiz tamam sakasina yazmis cogu kotu niyetle dememisler diyorum ya bende postu gorsem ben yazardim birazda bu samimiyetle alakali sanirim sen ben onemsemiyoruz da tugcevepara ciddi spru sorup cevap bekleyince alinmis her neyse iyi geceler hepinize ❤️
(392 puan) tarafından
Aynen ikbal. İşte ciddi sorunca ve hassas olduğum bir konu olunca sinirim bozuldu cevaplara. İyi gecelerr
(48,735 puan) tarafından
bebisler söz konusu olunca oyle oluyor anane babanneye bırakınca bile.insan tereddut yasiyo ihanet ediyo gibi geliyo kalbinden parça kopuyo kaldiki bakici daha hassas bir konu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 517 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 331 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,344 göst.
27 Şubat 2020 Aile kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy