0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (3,836 puan) tarafından

ailemin evi küçük ve eskiydi 80 85m falandı herhalde. hep büyük bir ev istedim. buradaki ortalama ne bilmiyorum ama bence büyük şuan oturduğumuz ev 130m var rahat geri kalanı bilmiyorum fazlası varsa da. 

ama şimdi bebekle o kadar zor oluyor ki evi temiz tutması esim kafasına göre odaya girip oturuyor istediği yerde TV izliyor çıkıyor. evde terliğini kaybetmiş ya böyle umrunda olmuyor yani. şimdiki aklım olsa büyük bi ev yerine kullanışlı bi 2+1 derdim. kullanmadığım odayı temizliyorum bide :angry: isterken tane tane doğru bi şekilde istemek lazım bence yoksa Rabbim veriyor istediğimi belki ama istemesini bilmiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şimdi için zor olabilir. Ev sizinse bence güzel 

Şimdi zorlanırsın ama çocukların büyüdüğünde sana çok büyük rahatlık olacak 

Büyük ev herzaman ferahlıktır.
(9,936 puan) tarafından
Brut 150 canim. Yatak odasi ve mutfakta oda kadar 2 balkon var. Salonum aşırı buyuk konsol kocaman tv unitesi masam koltuklarim var hala at koştur :) yatak odamin buyuklugude çok guzel. Mutfagimda kocaman. 4 kisilik kocaman masam var. Banyo falanda buyuk. Evi çok seviyorum tam oturulacak ferah 4.katta ve 2 tarafa bakiyor uzunlamasina 2 daire seklinde hem one hem arkaya bakiyor. Esim ev alalim diyor istemiyrm :D
tarafından
Aynı benim evi tarif ettin canım ☺☺☺
Ben evimi çok seviyorum
Ama eşimden doğum hediyesi yazlık iztemiştim saolsun aldı
Deniz kenarında manzaralı
Ama gitmedim :((( evimi bırakıp gidemedim
Yazlık olarak dursun dedim
Eşim kızdın:)) kiraya verdi ev yeni rezil olacak deeken
Eşim kirası senin olsun dedi iyi o zaman çok iyi olur dedim
2 sene kesün kiracı oturacak
Evim güzel benüm de çok seviyorum geniş
Benim bide terasım var bahçeli yazın evde oturmuyoeuz hep terastayız
(9,936 puan) tarafından
Ne guzel canim Allah daim etsin :) bende simdi bakiyorum bi ev begendik 130m2 650.000 anlasirsak alicaz insallah
tarafından
İnşallah nasip olur canım ☺ fiyatı güzelmiş nerde
(9,936 puan) tarafından
Istanbul avcilar canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yok bence cok guzel istemissin, rabbimde nasip etmis :)

Gule gule otur ileride cocuklarla cok kullanisli oldugundada tekrar şükür postu acarsin bak benden soylemesi <3

(3,836 puan) tarafından
inşallah canım
+1 oy
tarafından
Büyük ev iyidir ferahlık güzeldir. Lojmandayız 3 oda 1 salon. Dipte büyük Bi oda var yatak odası aslında ama çok küfleniyor eşyaları oraya koymuştuk kiler depo. Ne dersen orası artk o şekilde. Yanındaki odaya yatak odası yaptık 3 müz orada uyuyoruz salonda artık misafir olmadığı için çamaşır seriyorum kurutuyorum temizliyorum  oturma odasında oturuyoruz genelde. Mutfak zaten 24 saat hareketli. Yani heryeri kullanıyoruz da temizliyoruz da yapacak bişey yok 
0 oy
(14,014 puan) tarafından
Kaynanamin evide 190 m2 inan ki kadın temizleyemiyor bile o yüzden ev alacağımız zaman 2+1 ya da 3+1 yeterli olur diye düşünüyorum ileride Kaynanam gibi zorluk çekmek istemiyorum ya kocaman ne gerek var 5+1 evi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 509 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Blaablaa (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 777 göst.