0 oy
2,051 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi

Kaynanalarinzla araniz nasil kizlar kac gunde bi gidersiniz veya uzaktaysaniz hangi sıklıkla arar konuşursunuz ?

Biz ayri sehirlerdeyiz ben ayda bi kez filn ararm o da öyle cunku aramz pek iyi degil dugunden once nisandr takıdr tatszlik cikti evlenince de beni kiskandi biraz oglundan mesafe her zaman iyi :)

44 Cevaplar

+1 oy
(93 puan) tarafından
Cani cehenneme nalet kari
(2,189 puan) tarafından
Seni de bıktırdi dimi
(93 puan) tarafından
Biktirmak nr kelime binkasik suda bogasim var vallaha
(2,189 puan) tarafından
Allaha havale et uzak dur
-Reklam-
+1 oy
(458 puan) tarafından

2 gune bir ararim gorusuruz yani dogum yapicm gel bira erken dedim annem gunum bitince gelicek cunku iyi aramiz sukur allah bozmasin

(2,189 puan) tarafından
Amin canim hep mutlu olun insallah :))
+1 oy
(1,635 puan) tarafından
Hergün yan yanayız. Her sabahta kahvaltı hazır diye arayıp çağırırlar sağolsunlar. Allah bozmasın çok iyi aramız. Düğün zamanı bizimkiler zorlamadı gönlünüzden ne geçiyosa onu yapın biz karışmayız dediler. İki tarafta ılımlı olunca herşey güzel oluyo. Biz eşimle 6 yıl sevgili kaldık 3 yıla yakındır evliyiz. Sağolsun hem ailesi hem beni iyi idare eder kimseyi birbirine düşürmez. Rabbim herkesi iyilerle karşılaştırsın inşallah 
(2,189 puan) tarafından
Bizimki de kahvaltıyı hazirla geliyorum der veya gelde bize kahvalto hazirla :)) dugunumde de hicbisey takmadilar. Daim olsun insallah canim
(1,635 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım zor bişey yaa. Evde benden 1 yaş küçük görümcem var o da sabah arar gel diye. Bizde kim denk gelirse o yapar hiç kimsede sıkıntı yapmaz. Düğünüm de kendileri ne istedilerse taktılar ben ne istersem aldılar sağolsunlar. Kuyumcuya bile ben eşim görümcem gittik kuyumcu gerisi nerde diye kapıya baktı :))) hiç bişeye karışmadılar parayı verdiler ne isterseniz alın gelin dediler. Allah razı olsun yani hepsi iyidir. Rabbim herkese nasip etsin
(2,189 puan) tarafından
Amin canim insallah senin adina cok sevindim iyi ınsanlarla karşılaşmışsın bi ömür mutlu olun ailede cok önemli :)
(1,635 puan) tarafından
Yoo her zaman dua ederim kaynanama böyle bi evlat yetiştirdiği için. Yani ben olsam kendim gibi birini çekmem :)) bazen o derece çekilmez oluyorum ama eşim bi kere of demez hep alttan alır. Kayınbabam aksidir bildiğini okur ama eşim babasına çekmemiş herşeyi danışır ve fikir alır. Kaynanam sağolsun iyi yetiştirmiş sığır kocamı ♡ rabbim herkesi hep mutlu etsin inşallah. Sağlıklı hayırlı evlat sahibi yapsın
+1 oy
tarafından

Ah kaynanam kanayan yaram:D

(2,189 puan) tarafından
Bu cok iyiymis bakk :)))

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 468 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 588 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu