0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar çok kötüyüm kendimi çok kötü hissediyorum az önce koltuğu iterken ayağım kaydı koltuğa sert bir şekilde çarpıp düştüm karnımı hızlı bir şekilde koltuğun koluna çarptım kızlar çok korkuyorum birşey olmaz değil mi nolursunuz birşeyler söyleyin

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kaç haftalıksın? 
tarafından
30 haftalığım
tarafından
Bebeğin hareketlerini takip et. Benim de son haftalarım da 2 yaşındaki kızım hep karnıma vuruyordu özellikle bezini değişirken hep tekme atıyordu hatta bi kere acıdan ağladım napacağımı şaşırmıştım şükür bşey olmadı inşallah sende de bir sorun olmaz
tarafından
Dua edin lütfen :(
tarafından
Korkma canım hakaret ettiyse bişey yoktur Allahın izniyle bebeğin suyu korur onu
-Reklam-
+1 oy
(282 puan) tarafından
Hemen doktora git ne olur ne olmaz canım inşallah bir şey yoktur 
tarafından
Karnım biraz ağrıdı ağladım korkudan canım yandı ama şuan geçti oğlumda şuan tekme attı hastaneye gidemiyorum kimse yok eşimde burda değil napicam ben
+1 oy
tarafından

İçinde bulunduğu sıvı onu darbelerden korur Rabbim 'in izniyle . Ben olsam için rahat etsin diye doktora giderdim başka türlü susturamam ben aklimdaki sorulari.

Kaç haftalık hamilesin ? Hareketlerini hissedebiliyor musun ? 
tarafından
Evet 30 haftalık hamileyim bebeğim şuan tekme atıyor çok şükür  çok korktum çok
tarafından
Telaşlanma canim öncellikle yasadigin her duyguyu hisseder çünkü.  Sen şimdi sakinles , uzan , kendini ve bebegin hareketlerini takip et . Dediğim gibi içinde bulunduğu sıvı darbelerden korur onu Rabbim'in izniyle .
Imkanin varsa doktora git gönlün rahat etsin canım
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım başlığı düzenle kapanır postun
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kaç haftalık hamileyim ? Hareketlerine dikkat et bakalım hastalık da var hastaneye de git diyemiyor insan
tarafından
Kuzum 30 haftalığım şuan hareket etti hissediyorum karnımı okşadım biraz inşallaah iyidir oğlum kendimi çok kötü hissediyorum
(1,845 puan) tarafından
Çok şükür tekme atmış iyidir inşallah her hamilelikte ufak tefek böyle şeyler oluyor üzülme birşey olmaz Allah in izniyle
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kac aylik hamilesin az bi sakin ol hareket ediyormu 
tarafından
Hihi Evet eidyor 30 haftalık hamileyim kuzum
(4,853 puan) tarafından
Iyi cok şükür ama icin yinede rahat etmiyorsa gözükürsun doktora
0 oy
(2,241 puan) tarafından
suyu onu korur insallah canim ama dustum demisin yine icin rahat etsin hareketlerini takip et esin geldiginde bir git baksinlar eger gec gelecekse ambulans da cagirabilirsin ama birsey olcagini dusunmuyorum Allah'ın izniyle 
0 oy
(118,978 puan) tarafından
Insaallah olmaz ama bi muayene ol icin rahatlar 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Canım eğer hareket ediyorsa korkma rahatsız olduğunu hissedersen hemen hastaneye git
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Doktora git düşersen karnına darbe alırsan gel demisti bana doktoe
0 oy
tarafından
Ben hemen dra girmiştim 

Dr bana kotkma bişey olmaz dedi benim karnıma salıncak çarptı 

Ama gitmende fayda var canım 
0 oy
(601 puan) tarafından
Bendd evde kedimin pesinde kosarken karnimi sert bi sekilde duvarin kose kismina vurmustum 7 ayliktim o zaman ama hic bir sey olmadi zateb bebek icerde cok korunakli bi yerde bir sey olacagini sanmam ama yinede bi git istersen
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bebek hareketlerini takip et sol tarafına yatip
0 oy
(202 puan) tarafından
Bebisin hareketleri normlse bsey olmaz. Benim de karnim burnumdaydi ozamanlar iki husky miz var onlari ormana goturmustum. Donerken biri elimden kacti pesinden kosiyim derken merdivene takilip yuz ustu kapaklandim :) bn de cok korktum ama bktim bes dk sora basladi kipirdanmaya. O da korkmustur en fazla :) 
tarafından
Kuzum bebeğin hareketlerini kontrol ettim çok şükür eskisi gibi
(202 puan) tarafından
Cok sukur sevindim. Stres yapma kendine o da etkiler. Bi sorun olsa mutlaka hissedersin. Allah saglikli sihatli kucagina almayi nasip etsin insallah..
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Karnını çarptıysan burada zaman kaybetmen bile hata hemen hastaneye gitmelisin
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Hemen telaşlanma çok geçmiş olsun bebek kaç katın altında Allah'ın izniyle bişey olmamıştır fakat önlem amaçlı Dr. git derim tek gidemez misin çok mu uzak hastane Allah'a emanet olun 
tarafından
Sağol kuzummm hastaneye gitmedim zaten ağrım da olmadi ilk vurdugumda oldu sonra zaten haraketlerini kontrol ettim çok şükür normal
(1,378 puan) tarafından
Çok şükür sevindim dikkat et kendine

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 302 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 344 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu