0 oy
178 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (983 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bebeğinde inek sütü alerjisi olanlar ne yapıyorsunuz bebeğim 5 aylık bu gün kontrolde inek sütü alerjisinden şüphelendiler anne sütünü kestirdiler çok üzgünüm 1 hafta anne sütü vermicekmişim alerji maması verdiler sizler neler yaptınız ?

Not: sağarak anne sütü veriyorum

5 Cevaplar

0 oy
(10,090 puan) tarafından
Ne belirti vardi canim da suphelendiler
(983 puan) tarafından
Vucdunda kirmiziliklar kuruluklar var canim ondan suphelendiler bir hafta kestik sütü cok uzuldum :(
-Reklam-
0 oy
(1,524 puan) tarafından
İyi bi doktora git canım öyle şak diye anne sütü kesilmez seni yanlış yönlendirmişler, alerjiye sebep olduğu düşünülen besin kesilir 
(983 puan) tarafından
Bir haftaligina kesti haftaya pazartesiye kadar alerji mamasi icecekmis:(
(1,524 puan) tarafından
Bir hafta da bebeğinin biberona alışıp memeyi reddetme ihtimali var canım üzülme lütfen ama bu yanlış bir karar olmuş
(983 puan) tarafından
Bebegim zaten biberonla besleniyor canim sagarak besliyorum 5 aydir ama mamanin tadini begenip benim sutumu birakmasindan korkuyorum
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Test yaptir oyle söylemesiyle kalma
(983 puan) tarafından
Haftaya pazartesi kan alinicak
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Anne sütünü kesmesi çok yanlış üstelik şüphe üstüne kesemez seni diyete sokar sadece sen yiyip içmezsin onada geçmez alerji testi yapması lazım öğrenmek için bence başka doktora git benim oğlumda 3 aylıkken çıktı sadece süt alerjisi değil çoklu besin alerjisi vardı 8 aylıkken geçti ve ben o süreç içerisinde diyet yaptım sütten kesmedim doktorum da müsaade etmedi 
(1,472 puan) tarafından
Başka doktora gt diyorum ya canım yanlış yönlendirmiş seni hiçbir doktor sütü kesmez seni diyete sokar
(983 puan) tarafından
Alerji mamasini verdm smdi öğürdü kustu yavrum benim sutumu de almicak igrenirse ben diyete girip kendi sutumu vericem , almanyada yasiyorum canim kolay kolay doktor degistirmiyolar burda
(1,472 puan) tarafından
Kendi kendinin doktoru ol canım bak burda herkes söylüyor sütü kesemez diye sen diyete gir içerisinde süt olan hiçbişeyi yiyip içme ama bebeğini emzir bak mamayıda almamış senide emmezse çok zayıflar
(983 puan) tarafından
Ben gece gunduz anne sutu alsn diye hep sagip verdm 5 aydir ya simdi nasil dkes diyo zaten anlamadm icinde sut olan birsey yemicem bakalm insallah duzelir ben zaten yavastan ek gidaya baslamak istiyorum belki kilo alimi daha duzelir diye su an 5300 5 aylik dogum kilosu 2320
(1,472 puan) tarafından
Kilosu iyi canım 3 gün kuralıyla yavaştan başlat çocuk doktoru önerir zaten ona göre hareket et ama diyeti yap mutlaka ihmal etme sütünü de ver
0 oy
(826 puan) tarafından
1 hafta sonrada süt gelirni senden bebek emmeliki süt gelsin ypksa kesilir  öyle şeynu olur yaa Allah aşkına ilk defa duydum. Başka bi doktora git. Biberona alışırsa meme reddi yaşarsın
(983 puan) tarafından
Zaten sagarak veriyorum gunde 7 kez sagim yapiyorum
(826 puan) tarafından
Bendr sağdım biberonda vrdim alıştı emmedi sonrada sütüm kesoldi.  Tüm gün sağdım yinede kesildi. Ten tene değmelo. Çok pişmanım şuan acemilik yaptım diye
(983 puan) tarafından
Ben 5 aydir sagarak veriyorum sukur hic azalma olmadi duzenli sagim ve hastane tipi makina onemli

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
26 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ...... (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edam (5 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...