0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,868 puan) tarafından
Kızlar 3 gündür kasıntı vardı. Alerji dir dedim. İğne yapıyor dedim filan neyse cok arttı iyice kasıntı ilaç yazdırmaya gittim doktoruma anında alacaktı doguma ama yalvar yakar yarına aldırdım. Gebelik kolestazı varmıs bu ne bu kadar önemli mi bu? 

5 Cevaplar

0 oy
(777 puan) tarafından
Bilgim yok canım keşke detaylı sorsaydın doktoruna postun yukarı çıksın 
(10,868 puan) tarafından
Oyle bir panık oldum Kı soramadım.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ssn niye yarına aldırdın o çok kritik bişey miş bende de çıksaydı hemen doğuma alıncakdım neysek bişey çıkmadı bi test yapıyolar yaptılar mı sanada

(10,868 puan) tarafından
Nasıl bir durumsa teste bile luzum görmedi bacım. Zaten daha dört gün once tam kan sayımı vermiştim. Ona da baktı zaten orada birseyim yuksekmiş. Ve kasıntı larda cok ileriymiş ne bileyim ben hep kollarım bacaklarım yara oldu zaten
tarafından
Bugün olsaydın keşke hazır değilim diyemessinki çünkü o gebelik kolestazı iyi bişey değil seni korkutmak için demiyorum bunu ani bebek ölümüne neden oluyor muş bana doktorum böyle dedi hemen yaptır bunu diye gittim özelde yaptırdım hemen korkudan Ogün eğer yüksek çıksaydı hemen gidecekdim doğuma şükürler olsun ki çıkmadı sen kaç haftalıksın
(10,868 puan) tarafından
38 canım 38 0 ım. Dr normal dogum için korkma filan dedi
tarafından
Korkma bişey Olmaz rabbimin izniyle
(10,868 puan) tarafından
İnşallah h
0 oy
(322 puan) tarafından
Ah canım çok önemli ihmal etme sakın 35 Haftalık doğum yaptım ben bebeğin kalbine etki ediyo direk Rabbim yardımcın olsun kaç Haftalık hamilesin 
(10,868 puan) tarafından
38 canım 38.0
(322 puan) tarafından
Zamanın gelmiş canım çok şükür doğuma gir bence hemen benim yavrum çok sıkıntı çekti maalesef kilo yüzünden sarılık oldu haftası az diye
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Rabbım kimseyi senin durumuna düşürmesin es var ama yok ana baba var ama yok Allah herseyin hayırlısını versin 

Inalah kotu bisey değildir sağlıcakla kavusursun yavruna
(10,868 puan) tarafından
Amin bacım ınsallah
0 oy
(285 puan) tarafından
Değerlerin çok mu yüksek ben de yaşadım ilk gebeligimde benim dr.um bir hafta takip önerdi . Kullandığım bütün takviyeleri bıraktım tansiyonumu takip ettim. Tabi herhangi bir sıkıntın olursa hemen gel demişti . Bir hafta sonra tekrar bakıldı değerler düşmeye başlamıştı . Değerler azalmasa acil sezaryenle alicam demişti 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
1 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (869 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,921 soru

11,342,008 cevap

34,809 kullanıcı

...