0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (4,101 puan) tarafından
normal mi acaba eşime Desem kuruntu yapyksn der

7 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Hiç. Mi hissetmedin bugun adaş 
(4,101 puan) tarafından
dünden beridir adaşim
(16,506 puan) tarafından
Adaş doktora gitmelisin bnce ya
İnşaAllah kötü bişi yoktur
(4,101 puan) tarafından
insallh cnmm
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Sadece bugün mu hissetmedin yoksa 
(4,101 puan) tarafından
dünden beri cnmm
(341 puan) tarafından
Bende hissetmemiştim aslında canım gittim iyidi
0 oy
tarafından
O aylarda oluyor canım benimde iki gün hareket etmiyordu tam da o haftalarda
(4,101 puan) tarafından
biraz rahatladmm kız insan ne kadar korkyor
tarafından
Sen gene takipte ol inan çok insan bu postu açtı ve hep haftaları 19 23arasiydi nedense o haftalarda oluo
(4,101 puan) tarafından
acaba niee Yaa öyle olyo
tarafından
Bilmiyorum ki kuzu
0 oy
tarafından
Sizce bir sebebi varmı ne bileyim iş yapip yorulmussunuzdur yada canınız sıkılmıştır aglamissinizdir yada yememeniz gereken bişiyi bilmeden yrmissinizdir böyle bişiy varmı yoksa hep yatıyorsunuz kendinizi yormuyosunuz ve durduk yeremi hiç hareket etmedi diyosunuz 
tarafından
Canım bebişin uyuyo olmasin ozaman bende bugün ev işiydi yemekti biraz yoruldum bebişim hareket etmiyor şuan ancak yediklerimi sindirip nezaman dinlenmeye geçersem o zaman kıpırdamaya başlar illahaki içim rahat değil diyosan da tatlı bişiyler ye sol tarafına uzan baktin yine hareket yok 2 3 dakikalığına sırt üstü dümdüz yat elini karnına koy baktin yine hareket yok o zaman acil doktora gidin Allah yavrularımızı bize bağışlasın inşaallah saglikla
(4,101 puan) tarafından
amn insallh Cnm bnde dediklerijni yapaym bakalım
tarafından
Ama bence Uyuyodur çünkü yoruluyosunuz e haliyle bebiste yoruluyor annesi
tarafından
Tmm kıpırdarsa haberdar et inşaallah kıpırdar hemen sizde boş yere üzülmezsiniz:)
(4,101 puan) tarafından
çok saolnnnn
0 oy
(247 puan) tarafından
Hic telas yapma bende 15 haftadan beri hissediyordum hareketlerini bir haftadir ikigunde bir hisseder oldum iki gun hic yoktu hareketleri bugun kipir kipir suan tam 20 haftaligim duzensiz olmasi normal sanirim bu haftalarda
(4,101 puan) tarafından
inşallah Cnm rabm bizlere bagslasn
0 oy
(826 puan) tarafından
İlk hamileliğinmi?? Bazen haraket ederde sen seçemezsin canım  benimde başıma çoook geldi ağlardım hep eşimede biçey söylemezdun doktora giderdik hemen doktor bak elini salladı falan diyince oh çok şükür dyodum. Üzme canını iyidir ama yinede dojtora git canım biz burda sana ne desekdü sen kendini rahat his etmezsin. 
(4,101 puan) tarafından
Yok Cnm 4 gebelik ne blm hareketsiz duruyor
0 oy
tarafından
O haftalarda benimde öyleydi canim . 
(4,101 puan) tarafından
tamam Cnm saol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 215 göst.
26 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 301 göst.
0 oy
38 cevap 2,100 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sedeff (240 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...