0 oy
790 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından

kızlar kendimi çok kötü hissediyorum. bugun sabah kalktik hersey güzeldi falan öğlen oldu eşim ise gidicekti gitmeden birşeyler konustuk benim bi akrabam vardi kadının evliliği sıkıntılı falan konu ordan acildi. Eşim de dediki bende bekarken bi kadınla konuşmuştum kadın evliymiş ama sadece arkadaş gibi konustum kadın benden hoşlanmaya başlayınca bıraktım ben arkadaş gibi yaklaşmıştım çünkü evliydi  dedi. Ben sen farkındamısın nekadar  yanlış bisey yapmışsın evli kadınla konuşmuşsun dedim. evet ben arkadaş olarak konuşmuştum ama kadın eşinden ilgisizlik görünce bana yönelmeye başlamıştı benimle ilgilenince bende bıraktım dedi. ama 2 kez söyledi o sözü beni bitirdi zaten. Elim ayağım boşaldı birden. bana karşı o şekilde yaklaşımı olmasaydı hala onunla görüşmek isterdim dedi. Ne biçim konuşuyorsun evlisin sen dedim. Ne biliyim görüşmek isterdim şuan hayatı nasıl acaba falan dedi. Benim yüzüm düştü zaten. sonra özür diledi hayatım o anlamda söylemedim bilmemne özür diledi kaç kez öptü falan ama hiç bi anlamı kalmadı sinirlerim bozuldu

10 Cevaplar

+1 oy
(165 puan) tarafından

Vallahi tamam olay geçmişte kalmış ama asıl hata hala konuşmak isterdim demesi olmuş. Ben eşimden bunları duymak istemezdim şahsen. Herkesin geçmişi var illaki.ama kimse kalkıp da hala konuşmak isterdim demez yani. Bana tuhaf geldi bu durum. Aradaki duygu her ne olursa olsun. Ister arkadaşlık ister hoşlanti. Evli bir adamın kadın bir arkadaşı olmamalı bence. Sonuçta şeytan var yani akılları celinir bişey olur ben güvenemem. 

(165 puan) tarafından
Biz ilk evlendigimiz zamanlarda mesela araba servisinden bir kızla konuşmuştu yanımda ama yok böyle samimiyet. Kız oha falan diyor benimki gayet normal karşılıyor falan. Telefonu kapatınca susmadım tabi açtım ağzımı söylendim. Ben aynı şeyi yapsam ne hissedersin dedim anladı zaten yani. Gerek yok böyle şeylere.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kizmana gerek yok cnm dusuncelerini belirtmis belkide arkadasca konusmustur hem ozurde dilemiş kafana herseyi takma tatlim

0 oy
tarafından

Sonuç olarak bekarken olan bi olay geçmişte kalmiş ve arkadaşligini kesmiş o kadinla onemli olan o canim, sıkıntı yapma. Diger soyledikleri Zoruna gitse de bazen tepki vermemen daha iyi olabilir cünkü bu tip seyleri üzüluyorsun diye bir daha sana anlatmamaya karar verebilir eşin.

0 oy
(9,651 puan) tarafından

Kuzum sonuçta sevgili olmamış arkadaş olarak konuşmuş adam o gözle bakmamış ki kadına bak ne kadar oturakliymis ki kadının hissi olduğunu anlayınca bırakmış konuşmayı..  uçkur peşinde olmuş olsaydı bu kadın evli istediğimi yaparım oda bisi yapamaz düşüncesinde olurdu ama esin ozamanda yapılması gereken şeyi yapmış.. kendini bunun için üzme canım zaten senden önce bir arkadaşlık etmiş sadece.. iş ileriye gitmiş olsaydı karakteriyle bile yargılayabilirdin..

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Su an hayatı nasil acaba disinda diger seyler normal sonucta esin bekarmis karsisindaki insani da oyle  sanmis ogrenince de birakms ama kadinin hayatı nasil acaba demesi gercekten anlamsizca ben olsaydm ne tepki verirdm bilemiyorum

0 oy
(119,112 puan) tarafından
oohaaa bide halen arkadas olarak konusmak isterimmi deddi
tarafından
Sevdaaa 2018de olmuş olay post sahibi bşle unutmuştur :)
(119,112 puan) tarafından
ohaaa abooo yeni farkettim
tarafından
Hajah postu hortlattın :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım adam zaten o gözle bakmadığını dile getirmiş ki evet suan öyle demesi saçma ama geçmişinde sen yoktun hayatında sen şuan ve gelecekte varsın bu kısımlar seni ilgilendirir geçmişe bağlı kalarak yaşarsan kafayı yersin bosver ha o lafa gelince belki de merak ettiğinden öyle söylemiştir 
0 oy
tarafından
Bende evli erkeklerle arkadas olayim ozaman deseydin yanlos anlama o manada soylemedim arkadas olmak isterdim de bakalim ne dicek 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Tuhaf bence eşinin aklı kalmış o kadında
0 oy
(8,963 puan) tarafından
Halen konuşmak isterdim den sonra bitti bende o ne yaa...belki ağzından öyle düşüncesizce cikti

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 342 göst.
0 oy
9 cevap 565 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
5 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu

378,166 soru

11,318,378 cevap

34,765 kullanıcı

...