0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin iş yerinde eleman alcaklarmış eşimde aile doştumuzun kız kardeşini sölemiş kaç defa söledim ona o kız düzgün ayak değil bak orda laf gelir sana sakın aldırma işe diye eşim gitmiş abisine sölemiş böle böle eleman alıncak diye oda sen konuş iş yeriyle haber ver demiş mesajdan gördüm bende eşime bagırdım cagordım saydırdım ö küz yaa yani okadar sinirliyimki agzına vurasım var cidden

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kefil olmak gibi bişi yarın birgün habersiz çıksa eşin başı yakar sen gördün mü naptın getirdin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine niye laf gitsin ki kiz pisse eşinin ne suçu var anlamadim 
(12,773 puan) tarafından
Sen söyledin sen aldırdın vs gibisinden söylerler bence
tarafından
Eşim orda şef o işe aldırdıgı için ona laf gelicek hani kızda şöle dim erkek peşinde hep orasını burasını kesip duruyo biraz sorunlu birşey yapsa eşime dicekler senin soktuğun eleman böle diye cünkü iş yerine kurumsal otel
tarafından
Hım eşin hiçbir şeye kefil olmasın ozmn iyide olsa kötü de olsa karişmasın
tarafından
Bende ona anlatmaya calıltım ama gitmiş gene sölemiş laf gelse gelip bana aglıcak
(12,773 puan) tarafından
Ben demiştim de kendi eden kendi bulur ha iyi niyetinden dir ekmek kapısı olsun diye ama bile bile lades denilmez
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kizin birşeylerine mi şahit oldun
tarafından
Kızı 6 senedir tanıyorum eşimin cocukluk arkadasının kız kardeşi aile gibiyiz ama kız erkek hastası ve hep biryerleirni kesip duruyo tuhaf bir kız
(7,118 puan) tarafından
Anladım canım.  Sen de esin önerdiği için başı ağrıyacak diye stres yaptin haklı olarak
tarafından
Evet cünkü cidden laf gelmesi kötü birşey
(7,118 puan) tarafından
Haklısın tabiki.
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Yani bencede yanlis yapmış ama ins hata yapmaz kız yoksa eşine derler sen aldırdın diye 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bencede vur azına kasınmıs uyarmana ragmen yapmıs sopalık. 
tarafından
Baya bagırdım cagırdım yanlış eşim orda 6 senedir calışıyo bi laf gelse herkezin gözündem düşücek laf yapcaklar anlamuyo beyin siz
(4,061 puan) tarafından
Kendi degerın dusurcek hey allahım ablan abim dahi olsa kefil olunmaz vallahi benimki boyke yapacak neler olurdu dusunemiyorum
tarafından
Kafa yokki benimkinde valla ayacip öfkeliyim laf gelincede gelip bana ağlicak biliyorum
(4,061 puan) tarafından
Oyle olur o ama aglamak cozum degil
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Böyle şeylerden ön ayak olanın başı agiriyor

0 oy
tarafından
Düzgün ayak degil demek için yeterince bilgin var mı ?

Kadın kadına bu kadar düşman olmamalı 
tarafından
Ben kaç defa konuştum onla doktora git vs diye kendi düzelmek istemiyor napim düşmanlık değil söz dinlemiyor daha 19 yaşında
tarafından
Doktora git derken nesi var ki
tarafından
Sürekli erkeklerle beraber tutamuyo kendini bide heryerini kesiyo memesine kadar kesik evden kacıp erkeklerle buşusuyo abisi babası kaf defa dövdü artık ko uşmaktan anlamuyo diye bende kaç defa konustum hata yaptığını vs ama görmek istemiyo hatalarını
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İnşallah başını ağrıtmaz
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Sen nedersen de illa kendilerine laf getirince rahatlarlar
tarafından
Sanırım öle valla aman valla sinirden bagırdım cagırdım salonda yat dedim koydum battaniyesini bende 7 aylık oğlumu aldım yanıma ne halt yerse yesin umrumda değil bende artık lafına itibar etmicem hayır huyumuda biliyo inatcı dediği dedik biriyimdir
(1,908 puan) tarafından
Boşver başkası için eşimle kötü olma yarın o görüp senin haklı olduğunu bilmicek zaten ama biraz sabir
tarafından
Yatağı ayırdımya gitmiş mesaj atmış eleman alınmicak asgari üçrete zam geldi diye yazmış bana gösteriyo
(1,908 puan) tarafından
Ahhahahaha kız kocan ozmaan temiz kalpli biri yazık yapma git yanına

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 512 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Manas (884 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 634 göst.
26 Aralık 2018 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 342 göst.
0 oy