0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Okdr hızlı bı okdrda yavaş geçiyor ki hastane işleri ev işleri kendi derdime daha bakamdm hiç 

Eşim uyuyor uykusuz kaldı diye 9 bck da uyandrcm yemek yiyip 11e digru cikick ise yine başbaşa kalcm kızımla nasıl sabah edecgz bakalım kaç kez uyanip uyuyacgz bakalım:)

Ne gündüzden nede geceden birşey anlamaz oldum 

Sizde durumlar nasıl bakalım canlar?  Neler yapıyorsunuz

5 Cevaplar

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bn de iş ev arası gidip geliyorum zaman su gibi geçiyor valla sıkılmaya bile vakit bulamıyorum :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanın hızlı geçmesi kıyamet alametlerinden biri diye biliyorum  bende öyle bir bakıyorum akşam olmuş bi bakıyorum sabah olmuş 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım Allah güç kuvvet versin allahi İşten geldim Doruk ile uğraşma ca uyuyacak birazdan işte çay içiyoruz Biz de öyle bir bakınayım dedim aynı durum bende de var Sabah altıda kalk 7'de işe diye çık Doruk Derneğe geliyor zaten kreş olduğu için çalış tüm gün eve gel  çoluk çocuk yemek falan derken vakit geçiyor ben de birkaç gecedir uyuyamıyorum Midem çok yanıyor Niyeyse Halbuki yediklerime de çok dikkat ediyorum Her akşam bir saatlik aktivite yapıyoruz çocuklar ile artık Ayaz çok sıkılıyor evde çünkü okullarda kapalı
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Ya akşamın nasıl oldugunu anlamıyorum bile kalk oglanı yedir evi topla oglanı uyut Temizlik yap uyansın yine yedir akşam yemegi yok kocan gelsin yemek ye bulaşık yıka cay iç onu da yıka uyu sonra yine aynı başa, sarıyo
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Tüm günler bana dejavu gibi geliyor bi bakıyorum hafta sonu gelmiş nasıl geçti anlamadım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 179 göst.
0 oy
16 cevap 880 göst.
0 oy
12 cevap 200 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde Begonya (7,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 444 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,761 puan) tarafından soruldu

379,747 soru