0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Bebeğim emmiyor sağarak veriyordum sütüm şimdi yok gelmiyor tamda geçen gün emmeye başlamişti silikonla süt gelmediği için birakti tabi  2 dk emip :( 4 aylık bebeğim

Çoğaltan var mi acaba fikir verirseniz sevinirim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bol bol su iç 

Yeşillik ye dereotu maydanoz 

Bulgur pilavı 

Tahin pekmez karıştır ye 

Kuru dut özellikle kuru dut al aktardan bana aşırı süt yapmıştı ilk oğlumda çok yedim ikinci doğsun gene alıp yiyicem nasip olursa birde her gün ılık banyo yap göğüslerine masaj yap süt bezlerini çalıştır
(245 puan) tarafından
Saydıklarini hepsini denedim dut hariç onu deneyiö birde :(
tarafından
Pes etme sütüm yok diyip kendini strese sokma
(245 puan) tarafından
Sağima devam edicem peki sağolun
-Reklam-
+1 oy
(670 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım herkes aynı şeyi diyecek su iç falan ama en önemlisi ne biliyor musun moral moralini yüksek tut 
(245 puan) tarafından
Bu ara sinir stres çok yapıyorum farkındayım  :/  beslenmeme dikkat ediyorum haklısın öyle moral şart evet
(670 puan) tarafından
Benim hep stresten gitti sütüm sen o hatayı yapma
(245 puan) tarafından
Muhtemelen benimde ondan oldu :(
(670 puan) tarafından
O yüzden hemen mutlu ol güzel şeyler düşün seni mutlu edecek bir şey yap
(245 puan) tarafından
Tamam sağolun
+1 oy
(16,506 puan) tarafından
Bol bol emzir cnm 
(245 puan) tarafından
Bebeğim emmiyor maalesef emsin diye deniyordum hep geçen gün silikonla 2 dk emdi süt gelmeyince bıraktı tabi almadi bidaha
+1 oy
(4,136 puan) tarafından
Su iç ve cokcok emzir
(245 puan) tarafından
Su içiyorum zaten bebeğim emmiyordu normalde de sağarak veriyordum
(4,136 puan) tarafından
Sagarak  öyle oluyo emzir canim cocugun sükürügü memeye deysin
(245 puan) tarafından
Memeyi almiyor ki hiç  ağzını bile sürmüyor ah tutsa keşke :? Geri atıyor kendini
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Uykuda çok önemli aslında canım fırsat buldukça iyi dinlen bide tahin bal Marul bunlarda çok süt yapıyor şerbetli tatlılar dene istersen 
(245 puan) tarafından
Denemez olur muyum denedim dediklerini :( hiç mememi tutmuyor ki uykudan uyanıyor hemen :/
0 oy
(3,036 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CIP_auOH8ur/?igshid=kp381c2gn790 bunu dene mutlaka maya sütü arttırıyor dinlenmeye bak ve 2 saatte bir sütünü gelmese bile mutlaka sağ arada da bebeğin emdiği kadar emsin 
0 oy
tarafından
Maltana iç arttırır kuzum
0 oy
(920 puan) tarafından
Canm bulgur pilavı rezene komposto bunları ye bol bol dut yiyebilrsin yada haslayaipta yiyebilrsin ve en önemlisi iyi dinlenmek sen ne kadar rahat olursan sütun o kadar erken gelir ve olabildiğince sağım yap emzir sen emzirdikce süt kanalları acilacktirt
0 oy
tarafından
Maalesef benimki de öyle 2 dk bile sürmüyo bende ilk baş emiyo sonra bırakıyo kafasını çekiyo etrafa bakıyo emmek istemiyo çok aç kalıyo mama veriyorum arada mecburen bu ayda normal sanırım oğlumun da 4 aylık olmasına 2 hafta kaldı emmediği için sütüm çok azaldı
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde üç buçuk ne yaptıysam cogalmadi üç gün önce kesildi zaten hep doğduğundan beri azdı neler yedim ama demekki bünyeyle alakali
0 oy
(177 puan) tarafından
İstegramda emzirme danışmanı var Dilruba hanım onu takip et ve istediğin soruyu sorabilirsin melek gibi bir kadın çok yardımcı oluyor...
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Süt için tek çare uyku ve sakin kafa bence gerisi hikaye. 
0 oy
tarafından
Valla cok zor isin insallah cogalir bol bol su iç 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm beslendgn halde ve uyudugun halde azaliyorsa psikolojidir.gelecek de benn sutum var de.al bebegini beslerkwn kokla op sev sutu artirirmis bebegi sevmek beslerken.ve sutun cok olsada kimseye bahsetme.esime bile sylemezdm ben.sagarak verdm 6 ay.nezman sutum iyi masalahh desem azaldi.az aglamadm.idare eder de gec gtsin.insallah iyide beslenirsen cogalir.dereotu bulgur sogan.birde asure yesen aslnda cok gaz olur ama kimyonlu su ic.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.

381,014 soru