0 oy
388 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (71 puan) tarafından
Bu pandemi döneminden beri disariya cikmiyoruz nerdeyse ama ben kendimi hergün netten alisveristen alamıyorum cocugun mamasini bezini alcam bisi almicam diyorum ama bi bakiyorum bi sürü sey almisim kocam cok kızıyo 2 bin tl altı gelmiyo her ay kredi kartı adam bu ayda ödüyorum bidaki ay alma dio bi bakmısım daha cok alıyorum :(

20 Cevaplar

+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Kartı kır at canım.
(71 puan) tarafından
Yapamiyorum iste kiyamiyorum ki
(4,668 puan) tarafından
2 binlira vok fazla canım. Cocugunun rızkını harcıyorsun canım yazıktır.
(71 puan) tarafından
Ya zaten cogunu ona aliyorum ki kendime degil yani
-Reklam-
+1 oy
(10,029 puan) tarafından

Kocama boşa demiyorum beni öpte basina koy masrafsız kari almissin diye :D

(71 puan) tarafından
Hahahahah:)
+1 oy
(5,134 puan) tarafından
Var kı alıyorsun canım 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kartı internet alışverişine kapatın sadece eşin açsın önemli şeyler akşam onla sipariş et 

Yada sanal kart oluştur her ay 300 400 köy sadece o kadar ala bil limiti geçme 
(71 puan) tarafından
Bak bunu deneyebilirim
(12,777 puan) tarafından
Yani en güzeli sanal kart sadece onu kullanirsin limit olmadığı içinde alamazsın çünkü para  yetmez shshsh istesen de alamaz sin eşin sadece izin versin limit sinirlamasini :)
(71 puan) tarafından
Kart benim kartim ama onun degil
(12,777 puan) tarafından
Olsun limit asmayacagim de yükseltme sanal kart kullan hem dolandırıcı vs olur 30 değil 300 çekerler engellemiş olursun
0 oy
(119,289 puan) tarafından
Bende kendime alamiyom once baby boyuma diyom simdiden 10 yasina kadar giyce ayakkabiyi aldim
(71 puan) tarafından
Sorma ya 15 aylik 20 çift ayakkabisi var
(689 puan) tarafından
Oglum 8 aylik 1 ayakkabisi var
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ben ihtiyacım olsan şeyi bile bırakırım almam kız cimri miyim yoksa ben :D 
0 oy
tarafından
Ben öyleyim galiba benimki de şikayetçi ama çok gereksiz şey almam bence ahshs 
(71 puan) tarafından
Ona bakarsan benimde aldiklarim bana gereksiz gelmiyo hersey onemli oluyo bazen cocugun corap kücüldü 5 çift corap aldim 55 tl tuttu zaten cocaga deterjan aldim az önce yumosla beraber 65 tl tuttu böle böle brikiyo iste
tarafından
Ahahah kiz bize göre değil ama kocalara göre öyle işte. Ben de kızımın herseyini netten alırım mama elbise bez deterjan. Kendime de öyle napalim lazım ki aliyoz ☺
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çocuğun yediği helal, giydiği haramdır derler...
0 oy
tarafından

2 binmi :) bende kendimi cok alisveris yapıyorum sanardim :D

0 oy
(2,064 puan) tarafından

Buara bende öyleyim ya hep trendyol yada ebebekdeyim :)) çantam vardı bugün 30 TL düştü diye 1tane daha aldım vlla :P

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Hahahyt gel sarılalım aynı benim kafadan 
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Online alışverişin bagimlisiyim cop satsalar alırım:D kart bilgileri filan ezberimde:d 

0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bizde de ben sürekli alışveriş yapmak istiyorum işte eve alayım kendime alayım ama benim herif salsam markette ne kadar aburcubur var toplayacak boğaza çok veriyoruz biz 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
2 bin lora cok ciddi rakam canim, para koyma lartta, birikim heaabi ac ona ar her ay, atiyirum 500 tl kendine alisveris butce ayir
0 oy
(591 puan) tarafından
Bende aynı senın gibiyim bizde sureklı bu konuda kavga ediyoruz 
0 oy
tarafından

Annem çok harcama yapıyo diye babam kredi kartını kesip soba da yaktı :D en iyisi nakit para olunca harcıyorum olmayınca zaten harcayamıyosun 

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bu ay nereye gitti ne oldu inan anlamış değilim benim kart ekstrem 980 tl eşimin 2100 tl di yani gidiyor para su gibi 
0 oy
tarafından
Bence birikim yap cnm bizde durumumuz iyiken alıyoduk ama şimdi bir pişmanım birikim yapmadığım için 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 283 göst.
0 oy
15 cevap 299 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (526 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 444 göst.
0 oy
21 cevap 371 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu

379,652 soru