0 oy
1,284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar aile binasında oturyorum ama benim ailem değil 20 daire var bunun sadece bir 7 tanesi aile oturyor neyse ben anneme gelecektim kapıda komşuyla karşılaştım slm verdik konuştuk ben yeni taşındım binaya orta kattayim komşu en üstte yönetici yeni evli her gece yatak odasi sesi geliyor çığlık kıyamet sesler bıktık artık dedi bu kadın yan dairesinde oturuyormus bekar kızıyla yaşıyor akşam olsun istemiyor kızım sürekli anne bu ses nerden geliyor diyor yöneticinin üstünde ki bıktıgi için gidip uyarmis sesiniz geliyor diye kadın dikkat ederiz demiş sonrasında daha çok gelmeye başlamis o aile ev arıyormuş taşınmak için birde bana diyr ki imza toplayıp yöneticiyi çıkaralım bende abla ben duymuyorum ses falan hemde utanırım adama yada başkasına sebep ne gösterilcek dedim sen sadece imza ver dedi ben karışmıyorm k. Bkma dedim sizce kötü mü yaptım ya çok utanç verici değil mi kadın erkekler bu konuyu konuşuyor işten geldiğimde duydum dedi bir de e bitmez seymis böyle kadın kaldı mı deyip gülüşüyolar diye muhabbet ediyorlar dedi.

18 Cevaplar

+1 oy
(120,009 puan) tarafından
Yuuh yaa insana evindede rahat vermiyolar 
tarafından
Kız şok oldum kadının sesinden bıktık diyor sürekli her gece afedersin yap et yavaş diye çığlık atıyormus
(120,009 puan) tarafından
Cok ayip yaa demekki dinliyolar
-Reklam-
+1 oy
(1,042 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım en iyisi hiç karışmamak 
tarafından
Ayy öyle valla ama bende kocamın başka kadın sesini duymasını istemem bu kadınn sesini iki daire duyuyormus düşünsene erkekler konuşuyo Allah korusun
(1,042 puan) tarafından
O konuda da haklısın benim yengemde yan komşunun sürekli seslerini duyuyordu mutahiti aradılar hemen ses yalıtımı vardı hani site de diye adam var demiş ona rağmen yengem sesi duyuyordu çok ayıp bir durum gerçekten
+1 oy
tarafından
Ohaaaaa hay ben o kadının zevkinin ta orta yerine biiiiiip  5 dk lık bir şey için tüm apartmanı  inletmek nedir ya çok utanç verici başka bir erkeğin sesini duyup o muhabbeti etmesi iğrenç
tarafından
Kız benim duyduğum andaki tepkimi görsen ağzım açık kaldı şok oldum
+1 oy
tarafından
Ya mahrem diye bir şey kalmadı zaten binalar evler dip dibe ses yalıtımı yok bazıları da arsız ne diyim başka 
tarafından
Öyle cnm ama bu bile bile yapıyor
tarafından
Bazı sapiklar var ondan zevk alıyorlar
tarafından
Demek ki öyleler :(
0 oy
(758 puan) tarafından
Ne fena insanlarda haya edep kalmamış 
tarafından
Ayy kadın bunu nispet yapar gibi daha çok bastırmaya çalışmış
(758 puan) tarafından
Ayy iğrenç yaa
0 oy
tarafından
İnsanın özeli en nefret ettiğim şeyler bu konular açılınca konusmam bile..ama.onlarinda dikkat etmesi lazım yani..çocuklu apartman sonuçta.
tarafından
Canım kimse istemez bunu konuşmayı herkes rahatsız uyarılmasjna rağmen kadın nispet yapıyor kadın evinden taşınıyor kendi evi üstelik neden başka kadının hayasız hallerini kocası duysun ki kadında aynı şekilde afedersin herkesin karısı kocası var bu kadar olmaz cinsellik doğal bişey ama bunlar resmen seslerini kesmek yerine iyice nispet yapıyolarms
0 oy
tarafından
Aynisi benim üst komsum pislik bir adam. Sevgilisiyle kalıyorlar. Banyo da ah oh sesleri geliyo Allah çarpsın bunlari. Eşimde kac kere duydu kavga etmeye cikicakti zir tuttum. Esimin annesi geldi geçen o duymuş odasından kadin bizden geliyo da zannedebilirdi Allahtan salondaydık 
tarafından
Sen sanki hiç ahlayıp ohlamadin ondan oldu bu kadar çocuk dersin akdhsjahsja
tarafından
Kız benim kaynana aynı :/ ben bazen oturmuyorm onlardayken eşimle yatıyoruz ya bazen bana sarılmış oluyor odadan bişey lazım olunca girip Aliyolar hiç kapı çalmak yok bir kaç kez girmişler oğlumun konuşu geçti yatağa yayılıp uyuyor rahat yatamıyoruz dedi eşim hehe cocuga laf etme bişey yapmıyor siz duramıyorsnz gördüm sarılmış yatmissnz dedi kaldım öyle eşimde karıya hasretim niye sarilmiyim dedi oda senin olsun bsiey demedik diyor
Odaya grip bakiyo belki uygunsuz haldeyz hiç düşünmez
tarafından
Kadının 1 tane oğlu var ne kadar cocuk oldu diyim ahshshd
tarafından
Canım ayrıca senin kayinvalidene esin bi dur desin. Karıya hasretim dicegine  odaya girme desin
tarafından
Onlarda utanma yok cnm kaynana görümce girer çıkarlar ben eşimle yan yana yatıyorm diye utanıyorm onlar hıc çekinmez
0 oy
tarafından
Çok ayıp terbiyesizcede bagirılmazki üstelik uyarılmışlar. Insan biraz dikkat eder. Demekki komşu rahatsız oluyor. Bende duysam bende rahatsiz olurum böyle iğrenç seslerden 
tarafından
Kadın çok arsız cnm kadına nispet yapıyor
0 oy
tarafından
Annemgilin evinde öyle maalesef. Annemin yataginda yatarken sanki yanında başka bi adam horluyomus gibi oluyo sanki adam yanında yatıyor ahshadha
tarafından
Ayyy Allah'tan öyle bir derdim yok
0 oy
(649 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın bi tek onda var koca, bi tek o cinsellik yaşıyor alem bağırmayı bilmiyor sanki edepsiz 
tarafından
Aynı düşüncedeyiz cnm onda var başkasınds yok
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Apartmana duyurma fantazisi:))
tarafından
Öyle oldu tamda :))
0 oy
(774 puan) tarafından
Üniversitede yaşadım böyle birşey iki arkadaş kalıyorduk evde üst katımız da ev sahibi vardı benim odamın üstüne denk geliyordu odaları her gece saçma sapan sesler uyardık abla biz neyse üst katında erkek öğrenciler var dikkat et diye bu sefer de müzik eklendi seslere sesi bastırsn diye müzik açmaya başladılar insan karışmayım özeli diyor ama psikolojisini bozuyor insanın 
tarafından
Ayyy vallahiii inanamıyorum delirmiş millet
(774 puan) tarafından
Farklı bir fantezi demek ki bağırmak :)
0 oy
tarafından
Ar namus edep haya kalmamış bu insanlarda vallahi pes artık
tarafından
Bende pes dedim ağzım açık kaldı şok oldum
0 oy
tarafından
Boyle bir olay gecen yil ben yasadim ama inan kendimden utandim site yonetimine sikayet ettik ev sahibi kiracilari evden kovdu bir daha diyulursa polis aranacak dedi gercektende aranacakti. Bir daha asla ses gelmedi. O kadin birde beni evine cagirmisti terbiyesiz ve 2 yasinda kiz cocugu vardi evde
tarafından
Ayyy yok artık terbiyesiz elalemi geçtim çocuktsn damı utanmıyorlar benim iki yaşında bir oğlum var eşimi yanında opmuyorm bile eşimde aynı şekilde dikkat ederiz pesss valla
tarafından
Yok hic utanmiyolardi birde adam surekli kadini buna ragmen aldatiyodu bagris cagris her ozellerini duyuyorduk. Her pazar istisnasiz onlarin sesleriyle uyaniyorduk.insanlar degisik bir erkek karisinin neden bu sekilde sesinin duyulmasini isterki hayret ediyorum
tarafından
Heh bende bunu anlamıyorm ya ben binadakine şaşırdım ama senin anlattığın daha şaşırtıcı helede çocuğu var
tarafından
Ben onlardan sunu anladim Bir erkek buna kadinda dahil esini bu sekilde millete resme  sergiliyorsa onu sadece cinsellik icin kullaniyordur.esini seven insan onu özel tutmak ister( bu dedigim giyim kusamla felan ilgili degil mahremle ilgili)
tarafından
Bende aynı düşüncedeyim bunu yapan erkek genistir eş bile diyemiyorum
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Sesin gürültünün bokunu çıkaranlar var ama gerçekten. Bir kadın gidip düzgünce uyarsın hala aynıysa ben olsam direk attırmaya uğraşırım apartmandan millet onların sesini mi dinleyecek öyle şey mi olur 
tarafından
Kız uyarmış yine olunca evi taşımaya karar vermiş bu kadar olmaz ya kim bu kış günü durduk yere ev değiştirr ki
(1,084 puan) tarafından
Uyaran kişi mi evini taşımaya karar vermiş onu anlamadım yoksa sesi yapan mı
tarafından
Uyaran kişi taşımaya karar vermiş cnm
0 oy
(1,382 puan) tarafından
O çifte özendim. :))))) biz yeni evliyken de sessiz sakindik, ha şimdi kardeş olduk o ayrı 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Ne kadar ayıp sen  iyi yapmışsın bacım
0 oy
(64 puan) tarafından
Bizim de 5. Katta yeni evli var ben 3. Katta oturuyorum 4.kattaki komşum dedi bana da 5. Kattaki yeni evliler guresiyorlarmis patır kütür kahkaha sevleri  falan geliyormuş  4. Kattaki komşum msj atıp kıza sesiz olun çok sesiniz geliyor demiş onlarda bu apartmanda da sakalasmaya gelmiyor demiş bizim apt da var yani :))

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 1,793 göst.
+1 oy
25 cevap 1,104 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 426 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 510 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde Buselif (431 puan) tarafından soruldu