0 oy
1,430 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Benim hiç değil eşim olcak dengesiz bı yandan ailesi bı yandan ahh ahh anamin diznin dibinde uyumak vardı şimdi

62 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yani 41 kere massallah hayalim gerçek oldu 10 yıldır. 1 gun olsun küs kalmadık ama ben hergun sabah aksam.ayetel kursi nasılsın felak okurum hep 
(9 puan) tarafından
Benim bı arkadaş da surekli oku diyor bana gerçekten de cokmu faydası var .Tabi Allah'ın kelamı snucta faydası çoktur ama ne bilim öfkeli eşe karşı okunsa iyi olurmu acaba
tarafından
Bende çok merak ettim cnm
(9 puan) tarafından
İsmi azam duaları çok iyimis diye biliyorum cnm ben onları da uygulicam
(5,938 puan) tarafından
Yani zaten cok naif kibar bir insandır kendisi ağzından küfür nedir duymamisimdir ama dua bir alışkanlık bende yemek yaparken de uyaninca da eve erzak alıncada evlatlarım in saglikli olması içinde her zaman hep okurum.esime de okur üstüne üflerim ve hep şükür ederim. Dediğim gibi asla 3 .şahıslar için kavga etmedik ne k.valide ne bir başkası için. Tartışma konusu olmuyor mu elbette oluyor ama o an bile dua ediyorum 10 dk sonra gülüp geçiyoruz.
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Degil ya evlilik beni, cok yordu
(9 puan) tarafından
Benideeee
0 oy
tarafından
İnsan olark iyi bir insan evet ama sevdiğini yanındayken belli etmeyenlerden ben isterdim sevdiğini hissettiren ufak tefek supeizler yapsın değer verdiğini goriyim isterdim bu illa maddi olark değil pahalı şeylerden bahsetmyrm mesela marketten birşey alırken karım bunu çok sever alıyım mutlu olsun yada ne bilm isde ufak tedaylari düşünebilen isterdim ama malesef soylemedn anlamıyor isde bizleride öyle bir duruma getrdiler ki dovmuyorsa icmiyorsn kumar oynanırsa sukrediyorz
(9 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ben esimlenkavga ettim daha demin mesela bana diyor ki ne adamlar var çalışmıyor alkol alıp eve gelip karısını dövüyor haline şükret.sanki bn az çektim elinden dengesiz şey.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çok şükür umduğumdan da iyiyiz

(9 puan) tarafından
Maşallah cnm
0 oy
(649 puan) tarafından

Yatıp kalkıp şükür diyorum dunyaya bi daha gelsem yine eşimle evlenirdim <3

(9 puan) tarafından
Masallah
0 oy
tarafından
Son üç dört aydır çok şükür ki öyle 
(9 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin cnm
tarafından
Benim ikinci evliliğim Şubat'ta iki yıl olcak
0 oy
tarafından
Hayal ettiğim demeyelim  de düşündüğümden  cok cok iyi 
(9 puan) tarafından
Maşallah ozmn cnm
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Hayal ettiğimden daha fazlası .. maşallah❤
(9 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(240 puan) tarafından
Allaha şükür hayal ettiğimden bile iyi. Darısı herkesin başına inşallah
(9 puan) tarafından
Maşallah cnm aminnn darısı bizim başımıza
(240 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(259 puan) tarafından
Eşimden memnunum ama bazen suphelendirmiyo değil yani :) şüphelenmiyim diye telefonu yanımda bırakır ama bazen gözünü kaçırır lafı değiştirir falan. Belki ben kuruntu yapiyorumdur ama.bazen alttan alttan karısını aldatan erkeklerle ilgili konu açıyorum lafı değiştiriyor rahatsız oluyor gibi geldi :)) tabi gözüm uzerinde 
(9 puan) tarafından
Yok cnm esinde seni aldaticak tip yok gibime geldi de kuruntu yapıyorsundur :)
(259 puan) tarafından
Aldatma değilde ayıptır söylemesi bazı erkekler p..rn meraklsii oluyor ya sankim öyle biseyler var gibi ama bişey diyemiyorum
(9 puan) tarafından
Ya gerçektn çoğu erkek izliyor artık bekarliktan kendilerine huy mu yapmışlar ne. Ben anlamadım yani ben eşimde gördüm bı kaç defa büyük kavga çıkardım smdi yine bakıyorum ama bsy gormedim yapıyorsa da Allah'a havale ediyorum nediyim ki
(259 puan) tarafından
Bağımlılık yapıyormuş sanırım ondan birakamiyolar :(
0 oy
(312 puan) tarafından
Evlenmeden önce romantik, bonkör, aşık, koruyucu, anlayışlı tam bir beyaz atlı prensti evlendik kabağa dönüştü resmen )))
0 oy
tarafından

Hayal ettiğinden çok daha iyisi <3

0 oy
tarafından
Hayır değil .. tek bı anım.bile olmadı hayal ettiğim.gibi bu yizden de babamlardayim 
tarafından
Aynen öyle kuzum annem babam sağolsun lar hiç birşey eksik etmezler ama yattigim.yatak altindan olsa  genede kendi yatağın gibi olmuyor .. benim çocuklar yerini aradılar onların yeri düzeni bozuldu ...çok zor ya rabbim.hic bir kadına yaşatmasın yasası çok zor ...
(9 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm dualarima seni ve cocuklarinida eklicem çok üzüldüm gerçekten insallah pişman olup arar seni ve düzelir o çocukların aile ortamında büyümesi çok daha iyi olur ama bazi ***** erkeklerin umrunda değil o  cocuklari yaparken iyidi
tarafından
Eksik olma rabbim razı olsun senden. Kuzum umurunda değil.iste bı ayı geçti bı defa aramadı bile çocukları ne hakd enasil
(9 puan) tarafından
Senin ailen onun ailesiyle konuşmadimi cnm ne olcak diye
tarafından
Hayır kuzum konuşmazlar ki ... Ne konuşsunlar .. babam hakkında şikayetçi olmuş kayinbabam beni dövdü demiş . Halbuki babam eve ben dayak yiyorum diye geldi kapı kilitliydi içeri bile girmedi zorla elinden kurtuldum kapıyı açtım
0 oy
(113 puan) tarafından
Eşten yana çok şükür diyorum her allahın günü ailesinide onun güzel hatrı için görmezden geliyorum :) ama maddiyat kötü elhamdülillah rızık Allah'tandır sağlık olsun da
(9 puan) tarafından
Rabbim rizkinizi artırsın cnm
(113 puan) tarafından
Allah razı olsun canım cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından
Cok sukur bi pismanligim yok ama ailemi cok ozluyorum
(9 puan) tarafından
Allah kavuştursun cnm aile özlemi zor
tarafından
Amin canm 4 aydir gormuyorm ama her gun goruntulu konusuyoruz nasip olursa bi dahaki ay gelecekler dogumuma
(9 puan) tarafından
Ne guzel cnm şimdi dört gözle onları bekliyorsundur
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hamdolsun istediğimin fazlasını yaşıyorum 3 yıllık evliyim 4 yıldır hayatımda nişanlıyım kedi köpek gibiydik yani halimizi görseydin bunlar nasıl 9 ay nişanlı kaldı hadi kaldı diyelim evlenseniz 1 ay sonra boşanırsınız derdin ama çok şükür herşeyin tam tersi oldu çünkü nisanliyken hep aramızda üçüncü kişiler vardı eşim çok sakin biridir hep alttan almıştır hala öyledir yani bütün sorun benden cikiyodu ama tahammül edemediğim için dilime vuruyodu  bende patır patır diyodum herşeyi ama evlendik düğün bitti o kapıdan girdik herşeyi o kapının ardına bıraktık 3 sene içinde illaki tartışmalarımiz oldu küslüklerimiz oldu emin ol 4 4lük evlilik yok sen beyaz dersin o siyah der yine tartışma olur ama önemli olan kavga sebeplerinin üçüncü kişiler olmaması çünkü onlar araya girdi mi iş bitiyo ne sevgi kaliyo ne saygı o der anam haklı sen dersin ben haklıyım al sana en büyük kavga sebebi o yüzden erkeklerin evlendikten sonra ailesi eşi çocuklarıdır kendi ailesi bi tarafta eşi çocukları bi tarafta olmalı aradaki dengeyi tutmalı ne annesini veya o an konu olan kimseyi eşine ezdirmeli nede eşini disardaki insanlara karşı ezdirmeli..kimseyi kırmadan orta yolu bulmalı niye erkekleri söylüyorum çünkü dünyada sorunlu olan taraf veya ailesi %90 erkek tarafı o yüzden bence evlilik budur yani her iki tarafında birbiri için yapıcağı fedakarlıklar olmalı sen başkasına karşı eşin için laf soyletmiyosan  eşin bunun bin katını yapıp seni el üstünde tutmalı..Allah herkesin karşısına merhametli vicdanlı Allah korkusu olan eş çıkarsın inşallah ve ailesinin kıymetini bilmeyenlere de hidayet versin herkesin yuvasına da mutluluk huzur versin inşallah Allahın bana yaşattığı şu hayatin fazlasını herkese nasip etsin 
(9 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun çok doğru konusmussun gerçekten sorun bende olsa kendimi duzltemek için elimden geleni yaparım ama gel gör ki öyle bı insanla evliyim ki beş para etmez çocuğum için katlanıp duruyorum işin sonu nereye kdr gider bilemiyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Allaha bin şükür tam hayal ettiğim gibi. Rabbim herkesin evine huzur versin annem üst sokağımda oturuyor eşimin tüm akrabaları şehir dışında yaşıyor. Gurbetlik çekenlere Allah yardım etsin <3:angel:

(9 puan) tarafından
Rabbim bozmasın cnm
0 oy
(26 puan) tarafından

Şükür halimizee ben 10 senelik evliyim ve  o kadar kötü şeyler yâsadim ki anlatsam inanamzsin 3 sefer boşanma yolundan döndüm eşim  çok sinirli birisi aynı zamanda bende öyleyim kavgalarr kirilannn esyalarr sürekli ama her günümüz boyleydi Taaaki Ben 2 ay annemin yanınada kalasiyaa kadar ama eşimin aileside çok lanet bi aileydi beni hiç bi zaman bi gelin gi

örmediler şimdi eşim  ne annesi ne kardesleri ile konuşmuyor ve şuan mutluyuzzz :) Rabbim herkesin yuvasinaa huzur mutluluk versin canım 

(9 puan) tarafından
Rabbim mutluluğunuzu bozmasın cnm .ne güzel eşin düzelmiş darısı benimkinin başına insallah
0 oy
(138 puan) tarafından
Aynen öle canım aynen öle keşke hiç tanışmamış  olsak . Ve bekar olsak.. EVLILIGIMIZ ÖLE BEKARKEN  HAYAL ETTIGIMIZ GIBI DEGIL . VURDUM  DUYMAZ . ILGISIZ SAYGUSIZ SEBGISIZ.  VE EDEPSIZ PISLIK BI KOCA VARSA  BASINDA EVLILIK CEKILMEZ BIHAL  ALIYOR.
(9 puan) tarafından
Derdi çeken bilir cnm senelerimiz zehir olarak geçiyor Allah ıslah etsin bunları
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allha  şükür  hayalimden  bile  güzel  allhim  bozmasın ♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎ ama aile  özlemi  çok  zor  uzak  mesafe istemiştim  ama düşündüğüm gibi o olmadı  işte  
(9 puan) tarafından
Aile özlemi tabiki zor ama eşin iyi olduktan sonra okdr da kötü değil cnm emin ol este kötü olsa okdr zorki anlatmakla bitmez
(5,949 puan) tarafından
Allaha şükür eşim çok  iyi bir  dediğimi ikiletmez   her konuda yardim eder çok iyi eş  ve baba

İlgili sorular

+2 oy
29 cevap 367 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,244 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 396 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 284 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde sweetlady (620 puan) tarafından soruldu

379,391 soru

11,356,470 cevap

34,832 kullanıcı

...