0 oy
318 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,262 puan) tarafından
Sizde de aynımı ya kendime Bi türlü engel olamıyorum sürekli sepetim dolu valla bu reklamları kim yaptıysa çok iyi yapmış insan dayanamıyor özellikle söz konusu bebekler ve çocuklar olunca 

10 Cevaplar

0 oy
(16,503 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sepeti dolduruom gözümü doyuruom sonra çıkıom almadan :)) 
(1,262 puan) tarafından
Hahayt işte tamda ben buyum bunu anlatmak istedim ağzına sağlık
(16,503 puan) tarafından
❤️:)))
-Reklam-
+1 oy
(376 puan) tarafından
Para yok bacım maaş 5 bin 3400 kaynimin borcunu ödüyoruz kızıma don alamiyomm
(1,262 puan) tarafından
Borç mu kız sen bizdeki borcu duysan ☹️ eşimle kavga ediyoruz sürekli ama bu reklamlar hiç iyi değil ya eskiden paran varsa mağazadan alırdın şimdi öyle değil netten her dakka alabiliyon iyi bişey değilmiş
+1 oy
(44 puan) tarafından

Vallah gönül isterki sepet dolsun taşsın ama hayat şartları çok zor bazen kendimize hakim olmak gerekiyor birde gerektiğinden fazla kıyafet alma taraftarı değilim çocuğun yediği helal giydiği haramdır bu sözü kulağıma küpe ettim :)

(44 puan) tarafından
Çok özür dilerim ben sepeti dolduruyorum dayanamayıp alıyorum diye anladım :-)
(44 puan) tarafından
İki melek annesi katılıyorum size ben bunu oğluma küçüklüğünden beri aşıladım tabiki gözünü hiç birşeyde bırakmadım ama pahalı olduğu zaman annecim bu biraz fazla pahalı daha uygun bir oyuncak bakalım diyorum yada markete girdiğimizde faydalı gıdalardan alalım fazla abur cubur almak yok diyorum çok şükür çocuğum bu konuda hiç sıkıntı yaratmadı bana:-)
tarafından
Ağaç yaş iken eğilir cnm istediği olmayınca marketin ortasında yere yatıp ağlayan çok çocuk var bunun nedeni de her istediklerinin olması
(44 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle tok gözlülüğüde bilmeliler allah karakterlerini güzel etsin inşallah
tarafından
Amin cnm
+1 oy
tarafından
İsraf a karşıyım var olan bir şeyi çifter çifter almanın benim için anlamı yoktur 
(1,262 puan) tarafından
Bende karşıyım ama reklamı görünce durduramıyorum kendimi sepete illa bişeyler begenip atıyorum sürekli lcw reklamı çıkıyor
tarafından
Eee tamamda burda o kadar çok alamayan eşya paylaştığımız kişiler var bu post onların zoruna gitmiyor mu üzülüyor um böle olunca gerçekten kötü niyetli değilsindir ama malesef herkes sesin gibi alamıyor ben herşeyin azin karar cogun da gerçekten zarar ziyan olduğunun kanaatindayim temiz olsun az olsun şu pandemide alınacak şeyler değil
0 oy
tarafından
Sen takıntı haline getirmişsin cnm çok güzel birşey çocuklarını düşünmen ama bunun ilerisi de var büyüdüklerin de varlığı yokluğu bilmzlr sürekli isterler. Bnm amcamın kızı var 13 yaşında sürekli birşey ister çünkü annesi istediği herşeyi aldı bir dediğini iki etmedi şimdi önünü alamıyor. 
(1,262 puan) tarafından
Kuzum bebeklerim çok ufak daha almayı istemeyi bilmiyorlar dediğin gibi bana takıntı oldu reklamı gördükçe sepete bişeyler atıyorum nasıl engel olacam bide ufaklar ya çok güzeller insan dayanamıyor
tarafından
Dediğin gibi dayanamıyor insan ama sürekli kıyafet almak iyi birşey değil cnm annelik duygusu hiçbirşeyleri eksik olmasın istioz
0 oy
tarafından
Reklâmlar bunun için var ") okullarda senelerce insanlara bunun sanatı öğretiliyor ") görünen o ki gayette başarılılar ") ben elimde apra varsa bakıp alanlardanım ay şunu da sonra alırım bi girip bakayım da elbet alırımcilardan değilim çok fazla kıyafet vs bakmaktansa hoc hoşlanmıyorum çünkü baktıkça bi yenisi cikiyo kararsız kalıp anksiyete krizine giriyorum "D hahahah ne kadar sade ve düz hayat benim için o kadar iyi
(1,262 puan) tarafından
Ben genelde indirimde olup seneye giydirceğim şeyleri alıyorum
0 oy
(673 puan) tarafından
Sana alinmadigi icin bebeklerine almak istiyor olabilirsin.

Sepete eklemek degil, sepeti onaylamak önemli.

Bende lcw reklami cikmiyor. Cünkü Ben arama da bu magazaya bakmadim. Ne ararsab onun reklami cikiyor. 
(1,262 puan) tarafından
Dedim ya bir kere alışveriş yaptım pandemide bebeklerime ogünden beri çıkıyor istemsizce sepete atıyorum ☺️  haftalsrca duruyor sepette
(673 puan) tarafından
Gecmis I sil. Bi daha cikmaz
0 oy
tarafından

Bende dün oğluma bi mont bakayım dedim dünden beri karşıma çıkıyor. Sanırım zorla aldıracaklar :D

(1,262 puan) tarafından
Aynen ya zorla gözümüze sokuyorlar
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Sepeti doldurup onaylamiyorsan sıkıntı yok ;)
(1,262 puan) tarafından
Onaylıyamıyorum ☺️ eşim gebertecek bigün canım anlatmak istediğim sizin anladığınız gibi bazıları yanlış anlamış olayı reklam çıkıyor renk yada model hoşuma gidiyor begenip sepete atıyorum aylarca duruyor
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Durumları olmayan napsın gülo en azından sen alabiliyn biz napak sadece bakmakla yetinıyok 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 287 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,249 puan) tarafından soruldu
+17 oy
66 cevap 1,412 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde gulsah2017 (29 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,668 cevap