+17 oy
1,413 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından

Merhaba arkadaslar ben bebeğimin down oldugunu amniyosentez ile net ogrenmistim rahim.agzi yetmezligim olmasina ragmen serklaj amaliyatimi yapmadılar ve gebeligimi sonlandrmak icin cok baski gordum.

Ben gebeligimi sonlandirmadim.
Allahtan gelene razi olduk
Ve simdi kavusma zamanı 
Dualarinizda bizlere  de yer verir misiniz biraz heyecan biraz endiseliyim sag salim saglikla kuzumu insallah kucagima almak nasip olur.

66 Cevaplar

+8 oy
(5,721 puan) tarafından
Ne kadar mükemmel annesin. Şimdiden annelik çok yakışmış sana.. yavruna kıymamışsin. Ayağın opulse az
-Reklam-
+5 oy
(2,211 puan) tarafından

Inşallah. Doğurdum kavuştum postunu bekliyorum. Rabbim sağ salim kavuştursun sizi <3

+3 oy
(44,758 puan) tarafından
Kimileride evlat bulur oldururur çöpe atar kimileride bebeğimde bu var denmesine rağmen doğurmak onu kucagina almak ister yüreğinden öperim senin rabbim mucizlerle dolu bebeğin umarım dogarki hiç bı kusuru yok o mucizelerle dolu senin bu güzel kalbini yüreğini bir Allah goruyo rabbim hak edene sağlıklı nur topu gibi evlat nasip etsin  sağ saglim kucağını alırsın inşallah evladini güzel yürekli kadın 
(1,059 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsın canım amin inşallah
0 oy
(465 puan) tarafından
Rabbim kolay dogumlar versin bebegine sagsaglim kavusursun insallah güzel yurekli arkdaşım ❤
(29 puan) tarafından
Insallah.
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Senin ne güzel bir kalbim var❤ 

Rabbim Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim.  

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim hayirli saglikli dogumlar nasip etsin bu azinin mukafatini fazlasiyla wersin helal olsun sana gelecek surecte rabbim kolaylik wersin❤
0 oy
(712 puan) tarafından
Kurban olsunlar o meleğe iyi yapmışsın canm çünkü  kürtaj yapan da yaptıran da cehennemde yerini hazırlasın buyuruluyor o Allah'tan sana gönderilen bu dünyanın meleği sağlıkla kucağına al kuzunu
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kavuştursun canım melegine seni ❤
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Allah sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Allah kolaylıklar versin. 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Rabbim senin mükâfatını verecektir inşallah. Güçlü ve sabırlı ol meşakkatli bir yolculuk bekliyor seni
0 oy
(2,556 puan) tarafından
İnşallah sağlıkla kucağına al canım ❤️
0 oy
tarafından
Sağ salim kavuş yavruna inşallah canım benim

Rabbim yar ve yardımcın olsun ❣❣
0 oy
tarafından
Sag saglim kucaguna al ins canm
0 oy
(6,681 puan) tarafından
İnsallah sag salim kovuşsun bebeğine canim rabbim kolay dogum nasip etsin
0 oy
tarafından
Rabbim bir avazda kurtarsın hayırlısıyla inş cnm ❤️ Allah der ki bana isyan etmeyen kullarimı neler bekliyo bilinmez❤️ kim bilir o kalpsiz insanlara inat ne olacağını❤️ Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
0 oy
(734 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağına al benim kardeşim down lu 18 yaşına geldi birşey danışmak istersen herzaman özelden yazabilirsin.Sabirli ol ve onu çok sev 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Ya kıyamam size o da evlat emin ol doğunca ne kadar güzel bişey anlarsın kimseye bakma canım rabbim bı mucize göstersin doğumda insallh. Dualarım seninle Allah'tan gelecek baş göz üstüne❤
0 oy
tarafından
İnşallah mucize olur ve çok sağlıklı Bi bebeğiniz olur bizde haber et
0 oy
tarafından
Rabbim kolay doğum nasip etsin.çok iyi yaptın bebeğini doğurmakla  mükafatını alacağına inanıyorum
0 oy
tarafından
İnsallah kucagina sağlıklı bi şekilde alırsın cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 320 göst.
0 oy
6 cevap 286 göst.
10 Mart 2020 Aile kategorisinde Minigim.mmm (233 puan) tarafından soruldu