0 oy
691 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Bu eltiler neden cekemez birbirlerini nede hep Bi kurnazlık peşinde olur bnm iki var ikisinde beni dışlıyor bndemi sorun anlamadım kaynanam gille küs ikisi ama Bn cok iyim kaynnmlarla onlar istiyor diye küsemm bu yuzden sebepsiz bizimde dışlıyolar ne saçma yoksa benim yanlış düşünuyorum rabbim onlara da evlat nasip etsin inş bnm 3 oglum var onların yok kaynnmlara bişi alıyorlar cocuklara cocuk gibi neden bize almıyon onun cocuklarına alıyon diyorlar şaka gibi cococuklarla kendilerini bir tutuyorlar Bn 27 yaşındayım eltim biri 31 biride 43 yaşında ama cephe kurmuşlar bankada birbiriyle konuşuyorlar bnmle konuşmuyorlar siz süyleyn napim ben 

10 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Sabah sabah onlari kendine niye dert ediyosun akranin bile degiller boşver kendini uzak tut
(1,233 puan) tarafından
Yaklaşık Bı yıla yakındır böyleler dogum yaptm hamileyim aramadı lar bile gelmeyi birak sinir oldum o kadar değer veriyorum onlara
(7,654 puan) tarafından
Insallah sana deger verenlere deger vermeyi öğrenirsin sinir olacak bisey yok karakter meselesi
-Reklam-
+1 oy
(7,193 puan) tarafından
43 yaşında olan için çok üzüldüm belki diğerinin şansı vardır da neden çocuklari olmuyor? Belki bu konuda çok yaralililardir bu sebeple de böyle psikolojisi bozuk davranabilirler mazur gör.  Çocuksuz olmak gerçekten insanı çok yıpratan bir şey   iki seneye yakın olmadı sürekli oturur ağlardım gece gündüz..
(1,233 puan) tarafından
O bizden uzak Zonguldak'a öburu yakın diyorumua o kadar dua et ki rabbim onlarda nasip etsn rabbim demeli onlara öylr Bi sınav vermiş burdakide tüp bebekle uğraşıyor genede diyorum Allahım Bı tane evlat nasip etsn de belki içi soğur
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende de biri var düşman başına. Walla en iyisini yaptım uzunnnn bir mesaj attım içimi döktüm sonra da numarasını sildim ohhhh şimdi çok rahatım 
(1,233 puan) tarafından
Bnde yapabilsem eşim boşver Allahtan bulsunlar diyo eşimin abileri olacaklar eş yuzune sırt dündüler kardeşine
(2,067 puan) tarafından
Aynı benim durum bak sırf eltim istemiyor diye ben ölümle burun buruna geldim ama kayınım aramadı beni sırf eşi istemiyor diye onu da takmıyorum. Eşim birşey olmaz dese de oluyor efendim oluyor. Tiksiniyorum artık ondan. Sinsi yılan
(1,233 puan) tarafından
Sorma canm ya
0 oy
tarafından
Büyük eltin annemle yaşıt kocaman kadının derdi neki acaba hadi dieriyle yakınsınız da 
(1,233 puan) tarafından
Anlasam canm
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Senee konuşma bu kadar basit
(1,233 puan) tarafından
Konuşmuyoruz mesafe koydular aileye zaten
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Benimde iki eltim var yaslarimiz da çok yakın birbirine 2 senelik evliyim bende  Allah'ıma şükür daha en ufak bir şey olmadı hatta arkaas gibiyiz birlkte dedikodu yapariz dertlesiriz herşeyi konuşuruz yani  eltilerim bı tanedir hatta büyük eltim bebeğime battaniye örücek kim uğraşır bu zamanda çok sanlslyim bu konuda
(1,233 puan) tarafından
İnş hep öylenolue
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Daha ne istiyorsun otur şükret yilan gibilermis zaten aman evlerden ırak olsun böyleleri 
(1,233 puan) tarafından
Aynn canm
0 oy
(806 puan) tarafından

Bu eltilerin derdi nedir bende anlamıyorum iki tane pislik de bende var. Nişanlandığımdan beridir bana neler ettiler neler. Düne kadar ikisi birbirini yer dururdu şimdi ben gelince ikisi kanka oldular. Bide ay boşver onu o bugün var yarın yok biz bize iyi olalım demiş benim için büyük olanı. Ortanca da ona uyuyor maşası olmuş resmen. Ben en küçük gelinim kaynanam da bize gelir onları kötüler onlara gider beni kötülerdi oda daha çok açtı aramızı. En sonunda hepsinin yüzüne karşı icimdeki herşeyi söyledim yüzsüzlüklerine kadar. İkisininde nosunu sildim. Heryerden de sildim görüşmeyi kestim.ben anlamıyorum eltiler neden üstüne kuma gelmiş gibi kuduruyorlar? Herkesin evi yolu ayrı kocası ayrı yani. Kendileriyle bizi kıyasliyor sürekli. Eşimle ilişkimizi kıskandığıni bile ağzıyla söyledi... Sende konuşma boşver peşlerine düşme hiç kimki onlar eksik kalsınlar huzurun kaçmaz

(1,233 puan) tarafından
Aynn öyle bizdeki durumda can
(806 puan) tarafından
Kendi başlarını yesinler ya kötülükle ne kazanacaklar anlamıyorum bu kafadakileri canım...
(1,233 puan) tarafından
Gercekten öyle uzak olsunlar daha bana
(806 puan) tarafından
Aynen uzak olsunlar ve uzak tut kendinden de. Kafan rahat olur miss
(1,233 puan) tarafından
Aynn öyle yapcm artk
0 oy
tarafından
Aminñnnn salla gitsin ben saldım hepsini çayıra ne haliniz varsa dedim hepsine 
(1,233 puan) tarafından
Oda iyimiş can
0 oy
tarafından

Eltim yok derdim yok:D

(1,233 puan) tarafından
En güzeli Vala ya
tarafından
Kaynim bekâr daha evlenirse olacak bende çok merak ediyorum anlasabilirmiyiz diye
(1,233 puan) tarafından
Bn ortanca gelinn 31 yaşındakiyle evlenmeden kaynnm cok cok iyidk evlendi bizden kutusu yok canm düşün

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 433 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Azranin annesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 0852 (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 511 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 819 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,700 puan) tarafından soruldu

379,781 soru

11,368,793 cevap

34,850 kullanıcı

...