0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Merhaba ablalarım dün kaynanama gittik onlar da yufka bazlamaç fln yapıyorlardı bende biraz yardım ettim sonra kaynanam dediki evde unun varsa getirin sizede yapalım dedi bizde de 5 kilo un vardı fırınım olmadığı için getirdim sonra eltimin ablası bözüledi onları bende 2 tepsiye dizdim bözüleri akşam oldu bana sadece 8 tane bazlamaç koymuşlar bende eve geldiğimde farkettim 2 tepsi bözüden 8 tane bazlamaçmı çıkar ablalarım eve geldim nasıl sinirlendim şimdi ben eltime yazmalımıyım yazmamalımıyım henüz 19 yaşındayım ben açmayı bözü yapmayı bilmiyorum ki

9 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Yazma canım bence herkes kendinden utansin 
(112 puan) tarafından
Dimi abla allaha havale ediyorum haram zıkım olsun ama çok üzüldüm ya valla üzülmesinler diye her şeyi yapıyorum elimden ne geliyosa yapıyirum ama onların yaptığına bak :(
(20 puan) tarafından
Diğer yorumlari okudum bende karabukluyum datlum  sen bosver onlari ama çokta alttan alma yasindan olgun dur herseye tartisma ama yeri geldiğinde esine bile soyle
(112 puan) tarafından
Eşim üzülmesin diye susuyorum abla gerçekten yoksa ağzıma geleni söylerim ah bi derdimi bilseniz gerçekten çok üzgünüm anne şefkatine ihiyacım vardı o da gitti
(20 puan) tarafından
Gerektigi yerde üzülmek zorunda evlilik tek kişilik bisey degil esin nereli
(112 puan) tarafından
Oda kastamonu
-Reklam-
0 oy
(119,112 puan) tarafından
orda yemedinmi hic 3 tane icin laf etme yaa kadinin evinde yapilmis sonucta
(112 puan) tarafından
Ben eltimle kavgalı olduğum için kendi anneme gittim annemde yedim kaynanamla annem aynı mahallede 5 eltim var buarada
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay kıyamam ya

Ne güzelde yazmışsın bidaha yaparlarsa bak öğren ne kadar çıkıyo
(112 puan) tarafından
Abla ne demek istedin anlamadım
(14,428 puan) tarafından
Bözüleme bazlamaç falan yazmışsınya canım hoşuma gitti
Bilmiyorum ne kadar çikar dedin ben de bidahakine bak, ne kadar undan ne kadar ne çıkıyo dedim yada annenle yap bundan sonra
(112 puan) tarafından
Bözü 2 tepsi çıktı bana da 8 tane vermişler anlamadım niye böyle yaptılar
(14,428 puan) tarafından
Boşver kuzum
Nerelisin tam olarak ne pişirdiğinizi anlamadım
(112 puan) tarafından
Kastamonuluyum abla
0 oy
tarafından
Ablalarim ☺️☺️☺️
(112 puan) tarafından
öyle ama
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Nerelisin kız sen bazlama deriz biz ötekibe de beze :D

(112 puan) tarafından
Gastamonu ablaa
0 oy
(48,491 puan) tarafından
bozu yufka demek heralde. kaynanana sor önce
(112 puan) tarafından
Ben yanlış yazdım o zaman
(48,491 puan) tarafından
yok biz.kislik olana yufka.prda yapip yedigimize.kartalac deriz bes.kilo undan çok çıkar annene sor once
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Kiz boşver yaptilar uğraştılar helal et emekleri geçmiş 
(112 puan) tarafından
Hayır benim ne eksiğim var onu anlamadım kendilerine her şeyi yaptılar kesme makarna yufa vs bana sadece bazlamaç yapıp verdiler çok kırıldım valla eşim üzülmesin diye susuyorum
0 oy
(496 puan) tarafından
İyide csnım emek etmişler sen de yanlsrında bulunsaydın yardımcı olsaydın alırdın vermek zorunda değiller ki un vermişsin vermeseydin sen bize un ver ne kadar cıkarsa sana da yapalım dediler mi . Beklentiye girdiğin müddetçe mutsuz zolursun kendi yaşn küçük şuan blmiyor olabilirsin ama kendini geliştir öğren yap hayatın boyunca insanlar sana bişyler vermezz . 
(112 puan) tarafından
Haklısın abla tamam teşekür ederim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Şimdilik bi sey deme bidaha olursa gözün orda olsun..
(112 puan) tarafından
Tamam abla teşekür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 701 göst.
0 oy
25 cevap 583 göst.
0 oy
10 cevap 382 göst.
0 oy
8 cevap 423 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Cbrtb (13 puan) tarafından soruldu