0 oy
595 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Toplansın ama bişey bildiğim için değil birbirimize bu konuda yardımcı ve destek olmak için :) 

Nasıl yapcaz 

Neler yapcaz

Nasil gidicek bu kilolar? 

Bunları konuşalım mı ? ☺️ 

18 Cevaplar

0 oy
(508 puan) tarafından

Ben de dün başladım inşallah sağlıklı beslenerek olacak umarım :D

(508 puan) tarafından
Valla geçen gün fotoğraflara bakıyoruz utandım kendimden yeminle
(1,793 puan) tarafından
Hah tamda ben o durumdayım şuan
(508 puan) tarafından
Evet çok fena işte dün karar verdim zayıflayacak diye yani yavaş yavaş veriyorum ama daha hızlı vereceğim inşallah amin :D
(1,793 puan) tarafından
Ahahah ☺️ hep beraber inşallah ❤️
(14 puan) tarafından
Al bendende okadar :))
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Geldimmm      
(1,793 puan) tarafından
Hosgelmissin ❤️
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Haydi bakalım neler yapalım
(3,055 puan) tarafından
Evvet ama nasıl:D kız hemen gitmiyor ki insan motive olamıyor yaa
(1,793 puan) tarafından
Canım hemen giden sonra geliyor bununla motive ol onc ;) yavaş yavaş ilerliyor süreç evet ama sonu gzel olcak .. mesela eskiden giydigin bir elbise kıyafet varsa çıkar göz önüne bunun içine tekrsr grcem ben de onu kendi kafanda yer et ;)
(3,055 puan) tarafından
Ozaman her hafta sonu tartıya çıkalım iyice bir motive olalimmm
(1,793 puan) tarafından
Aynen Cnm adet günlerinde tartilma haftada 1 kez sabah tartil inşallah olur
(3,055 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Ahahahahha kız diyet yap yatmadan önce 3kasik yoğurda çay kasiginda kekik pul biber nane yarim limonu şık ye yağları eritir ama sporda şart her gün
tarafından
Ahahahah kız normal 10kilo fazlan varmış sadeca verirsin çabuk dikat edersen
(1,793 puan) tarafından
Ay inşallah ❤️ boyum kısa olunca topalak bişey duruyorum ya :D
tarafından
He kız işte boy kısa oldumu kötü ama vermek istersen verirsin verilir kilolar takma can boğazdan gelir ye bişey olmaz :D❤️
(1,793 puan) tarafından
Ay böyle bir motive yok harikasın ☺️☺️❤️
tarafından
Utanarak 75  diye ya ben napim 118 dim 10 kilo verdim sindi diyetteyim 103 oldum benim hayalim senin kilon olmak :(
0 oy
(920 puan) tarafından
Bende bendeeeee :)
(920 puan) tarafından
İnstagrdan çay aldım bitane funbody emziren anneler 2.nayindan itibaren kullanabilir kuzu düzenli kullanınca gerçekten kilo kaybı oluyo ama maalesfki ben bı çayı bile doğru düzgün icemioyorum bayağı iştahımı kesti 1 haftada 3 kilo verdim bile bakalım nereye kadar gidicezzz
(1,793 puan) tarafından
Ya çay falan güvenemiyorum onlara da :(
(920 puan) tarafından
Valla bende güvenmiyodum burda birisi post açmıştı bu çayla ilgili biraz araştırınca aldım
(17 puan) tarafından
Ben de kullanıyorum fundybobody geçen hafta aldık tam 3 kilo verdim o zaten tatlı isteğini filan öldürüyor ve tok hissi veriyor
(920 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Boğazımızı tutarak:) 
(1,793 puan) tarafından
Kilit vuruluyormu oraya yoksa tutmayı beceremiyorum da :D
(12,494 puan) tarafından
Kilit acıtır bantlayalım açmamaya yemin edelim :)
(1,793 puan) tarafından
Ah yine deneyelim bakalım dediğini ☺️
0 oy
tarafından

Yemiyecen içmiyecen dert sahibi olacan üzülecen kırılacan 

Açlık hissi gidiyo :D

Kahırdan zayıflıyacan 

Nasıl ama 

(1,793 puan) tarafından
Siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz ☺️☺️ inan dert sahibiyim ama yok :D gitmiyor kör olasıca ☺️☺️
tarafından
Benim de zayıflamam lazım amaa 55 olsam gayet iyi olacak 5 kilo var
Ama zayıfkayınca suratım çöküyor
(1,793 puan) tarafından
Benimde istediğim kilo 55 bekarligmda o kiloda idim şimdi 75 (utanma emojisi )
tarafından
Gider beee takma kafana benim bünyem ne kadar alsada tutamıyır ama göbüş kalıyor
Hareket yapmaya başladım ama tırt:))
(1,793 puan) tarafından
Bizim gende var Cnm sülale kilolu :)) ama ben eski halime dönmek istiyorm ☺️
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benim ikinci haftam kalori hesabi yapip herseyi yiyorm canm saglktan oturu spor yapamam bi ay sonra evde egzersize basliycam kullandigim program var ekmek sagdece sabah bi dilim kadar yiyorm bidaha yemiyrm 
(1,793 puan) tarafından
Kullandığın program nedir Cnm
(2,722 puan) tarafından
Yag yakici egzersiz kuzum uzeRi pembe altinda yesil bi pantolan var programin bn zamannda cok yaptm bayagi ise yaradi bnde dene istersen
(1,793 puan) tarafından
Tmm Cnm bakayım hemen
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Ne kadar yemeyi kesersen kes spor şart. 2.el fln bir koşu bandı bakıyorum bende ama 1000tl altında yok ya
(1,793 puan) tarafından
Ben bisiklet aldım spor aleti olandan ama yapamadım annemlere gönderdim :(
0 oy
(608 puan) tarafından
Aslında kilolu değilim daha çocukta yok doğum da yapmadım ama kilo takıntım var göbek eritmek için tavsiyeler de verin kızlar bekliyorum :)) 
(1,793 puan) tarafından
Streç sarmak iyi geliyor diye biliyorum birde mekik cek ;)
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende geleyim dedim son 1 aydır kilo alıyorum 70le hamile kalıp 90la doğuma gidip 65e düşmüştüm 1 aydır 2 kilo aldım yine nasıl gidicek bilmiyorum 60 olsam iyiydi
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sabah form çayı 2 saat sonra 2 haşlanmış yumurta 3 dal marul 7 zeytin bir salatalık biraz tuz ve zeytin yağı 1 büyük tasa hepsini karıştırıyorum. Yanina biraz peynir.

Gün boyu bolca su 1 sisede soda akşam çorba salata et veya tavuk gece de 1 kase yoğurt içine tarcın zencefil zerdeçal kırmızı biber yiyip yatıyorum 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Konuşun bakalım bende sizi izlimm :) 
0 oy
(26 puan) tarafından

Valla ben memnun değilim ama eşim çok memnun :D Ne zaman zayiflayacam desem kavga çıkıyor evde sakinnnn diyor gebertirim seni diyor :Dbakalim ikna edebilirsem bende de var bi 10 kilo fazlalık 

0 oy
(490 puan) tarafından

MAYDANOZ SUYU KÜRÜ DİYETİ TOPLAMDA KAÇ KİLO VERDİRİR?

Eğer sağlıklı bir diyet programı uygulamıyorsanız ne kadar içerseniz için her hangi bir kilo kaybına neden olmayacaktır. Kendinize uygun bir diyet programı ve egzersiz planı ile birlikte bu kürü uygularsanız 1 ay içerisinde 8 ile 10 kiloya kadar sağlıklı zayıflamak mümkün. Ayrıca zayıflama esnasında şişliklerin inmesine yardımcı bölgesel kilo kayıplarına öncülük edecektir.

MAYDANOZ SUYU İLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER!

*20 adet maydanoz dalı (saplarıyla birlikte)

*1 adet limonun suyu

*1 su bardağı su

image

0 oy
(2 puan) tarafından
Bende dedim tüyolar var herhalde

Arkadaşlar sosyal medya Ins.... anneler arası grup kuruyorum zayıflama bilgileşme vs katilmak istermisiniiz
0 oy
(2 puan) tarafından

Bende dedim tüyolar var herhalde :DArkadaşlar sosyal medya Ins.... anneler arası grup kuruyorum zayıflama bilgileşme vs katilmak istermisiniiz kullanici adim ile arayin mesaj atin sizide eklihim:angel:

0 oy
(426 puan) tarafından
Ben spora yazıldım pazartesi başlıyorum inşallah oradaki hoca bana diyet listesi de verecek 3 ay yazıldım üç ay sonra sonuç ne olacak bakalım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 458 göst.
6 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynoumut (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...