0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar günaydın ben yeni uyandım kan ilacımi aldım . Diyet yapacak olanlar neler yediniz anlatın da bana da fikir olsun .

Kızlar ben kahvaltımı şu şekilde yapıyorum 
Domates 
Salatalık 
İki yumurta 
Peynir 
İki dilim tam buğday ekmeği.
Bir tane biber. 

Hamile olduğum için acikmiyim diye böyle çok gibi gözüküyor.

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
2 haşlanmış yumurta

Salatalık 

Domates

Beyaz peynir 

3 5 tane ceviz 

1 bardak süt ya da yeşil çay 
tarafından
Hamile değilsen yeşilçay iç ama hamileysen içme . Çok güzel menü afiyet olsun canım
(7,654 puan) tarafından
Emziriyorum günlük 1 bardak yesil çay iciyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sadece 1 kase çorba :D

tarafından
Olmaz ceviz ve peynir de ye o kadar da değil .
tarafından
Çenemi kullanmıyorum
tarafından
Anlamadım canım
0 oy
tarafından
Diyeti bırakmıştım a bubay düğünümüz var tekrar diyete başladım geçen hafta 73 e dogruydum ... Şuan 69 bucuk ... Ekmek yağlı yemekler yemiyorum akşam altıdan sonra bişey yemiyorum ikinogun ve ara öğünlerde nker yaparak besleniyorum .. çoğunluk kayısı çayı yeşil çay tuketiyirum ve detox suyuyla kolay veriyorum 
tarafından
Canım ilk bı kaç gün zor.geviyor daha sonra zaten midem almiyor.canim.bisey istemiyor ... Detox suyunda limon zencefil ve tarçın var düzenli içince tatlı vs midem almıyor ....havalar sıcak bu yüzden yumurta yemiyirum çok nadir onun yerine akşam yemeğinde et varsa haşlama yaparim onu yerim ..üç dört günde bir iki öğün yemeğini üç öğün yaparım ... Vücudu şaşırtmak için ... Akşam çok acikirsam.cay yapıp içiyorum ya da kuruyemiş ...meyvede şeker oranu var ha yemek yedim ha meyve bana göre farketmiyor
tarafından
Ben hamile olduğum için detoks yapamam çay da içemem . Yeni marketten geldim ceviz almayı unuttum :!
tarafından
Hmm anladım canım ama sen diyette yapma .. hamilesin sonuçta
tarafından
Yok diyet derken aburcubur ve hamur işini kendime kısıtladim
tarafından
Ha anladım canım ben diyet yaoiyorsun sandım :)
0 oy
tarafından
Ben saat 5 de kalktım da birsey yemedim eve gidince yulaf ezmesi yiyecem da yeni isten çıktım bugün 1 defa Yulaf ezmesi yerim okadar yarina kadar yeter

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (474 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
20 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 392 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.

382,503 soru

11,451,422 cevap

35,028 kullanıcı

...