0 oy
1,636 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar kayınpederimi tanıdım tanıyalı bir türlü ısınamadım çünkü ukala davranışları, bilmiş tavırları sürekli aynı nasihatları vermesi herşeyi gözüme batıyor çok kinciyim bir kere nefret ettim mi nefretim sönmüyor evlendik bir tane çöp almadı evimize utanmadan evimi gelip görmek istedi ama ben hep bir bahane buldum gelemedi şimdide 2 haftadır sık sık arıyor telefonun ekranında adamın ismini bile görünce sinirlerim bozuluyor evlendik çocuk yapmayın dedi yani çocuk yaparken kendisinemi sorucaktık yaptık nisanda doğacak :-)) aradığında açmadım geri dönüş yaptım ama şimdi eşimin babaanneside yanındaydı kadın oradan sesleniyor doğalgaz ne kadar geldi babası oradan diyorki tasarruflu kullanın herşeye müdahale ederler tabi ben müsade etmem onlar konuşsun ben kendi dediğimi yaparım 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oldu s.carkende soralimmi deseydin tobe ya bu ne saçmalık 
(44 puan) tarafından
2 sene korunun demiş eşime hahahah adama bak :-D
tarafından
Omu veriyormus ekmeğini asini
(44 puan) tarafından
Paracı doymuyor paraya emekli maaşı var + çalışıyor + karısı çalışıyor kirası yok hala ağlıyor utanmasa bizden ister
tarafından
Evlerden ırak aman o ne öyle ac gözlü
-Reklam-
0 oy
(3,102 puan) tarafından
1000 lira geldi de kız  walla doktora verecegime ona verrim de.kime neymis acaba
(44 puan) tarafından
Kız gündüz düşük ayarda bir tek geceleri açıyorum ona giren çıkan ne
0 oy
(478 puan) tarafından
Benimki bu kadar karışamıyor ama azıcık dinlesek karışacak. Hep laf sokar iğneler. Hep saygı duyalım itaat edelim ister. Karşılık vermeyelim ister. O her seyi bilir. Hep ister de ister. Isine baksın herkes. Sen eşinle birlik ol yeter.
(44 puan) tarafından
Kız eşimin ailesi umrumda değil takmıyorum ama genede gıcık oluyorum işte sesini bile duymak istemiyorum
0 oy
tarafından
Hahhah Allah'ım tiplere bak hakketende de ceplerinden mi çıkıyor senin ihtyçlarin çocuk yapmayın demiş kendisi niye yapmış tutsaymş şeyini evlendiğin kişi oğlu bunlar yaşlandkça manyaklaşıyorlar
(44 puan) tarafından
56-57 yaşlarında ne yaşlısı sanki onun cebinden çıkıyor gıcık oluyorum gıcık
0 oy
(2,070 puan) tarafından

Bende sevmem kayinpederimi hiç. Görüşmüyoruz zaten :D

(479 puan) tarafından
Nasıl başardın
(2,070 puan) tarafından
Eşim ile tartıştılar aynı evde yaşıyorduk bizi evden kovdu 52 günlük bebekle. Görüşmeye değmeyecek bir insan
(479 puan) tarafından
Ayy valla keşke bizi de kovsa da kurtulsak
(2,070 puan) tarafından
Çok çok zorluklar çektik yeni bir ev kurana kadar ama şu an herseyim var ve benim evime artık kimse karışamıyor en güzeli de bu
0 oy
(8,776 puan) tarafından
Kayinpeder lafı bile sinirimi bozuyor ondan nefrettttt ediyorum sesini yüzünü görmeye tahammülüm yok benimkisi ise 3 kağıtçı kumarbaz 2 yüzlü tatlı dilli asla abartı değil öyle biri
(44 puan) tarafından
++++++++ ben yüzünü görmüyorum uzun zamandır çok şükür
(8,776 puan) tarafından
Ben 6 yıl onla yaşadım 15 gün önce ayrı eve çıktım çok vicdansız bı adamdi 15 gündür o kdr güzel ki onu görmüyorum
0 oy
(507 puan) tarafından
Bende asla sevmiyorum malesef eşim izin alamıyor hastaneye götüren kimse olmayınca onunla gitmek zorunda kalıyorum onda da kendi arabasına gazına kiymıyor bizimkiyle götürüyor klimayı sonuna kadar açıp yayılarak. Yol boyunca çenesi asla durmuyor bırak çocuk yapmamızı ekmek yememize bile karışıyor asla yememek lazım ekmek zararlı bilmem ne duyanda fit sağlıklı bişey zanneder 120 kilo her bulduğunu yiyen biri. Her hastane dönüşü baş ağrısından ölüyorum
(44 puan) tarafından
Ayyy seninkisi benimkisinden beter desenee ben olsam o adamın inadına çocuk yaparım ki inat değil mş yaptım:D
(507 puan) tarafından
Bizde yaptık çocuğu Mayıs'a doğacak çocuk olmasa başka konu buluyorlar sadece o da değil karısı da aynı. Beni normalde bir defa arayıp sormadılar bugüne kadar şimdi hamile olunca karısının her hastane çıkışında arayacağı tutuyor bende açmıyorum telefonu ne maddi ne manevi bizi yok saydilar şimdi çocuk olacak diye anne baba oldukları akıllarına geldi çok lazimlar sanki
(44 puan) tarafından
Bende doğduktan sonrada yüz vermemeye devam edicem
0 oy
(80 puan) tarafından
Dengesizlik başka bişey değil sanki size o bakıyormuş gibi :D kaynana yaparda kayınpeder yapması daha itici
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Kimse sizin evinize bir şey almak zorunda değil çünkü ikiniz evlisiniz ama kimse de kimseye karisamaz
(44 puan) tarafından
Benim ailem aldı herşeyime kadar aileler tabiki destek olmalı sen ileride evladına destek olmayacak mısın ben şahsen maddi manevi olurum
(6,200 puan) tarafından
Valla biz evlenince kimseden bir şey istemedik aynı şekilde bebeğimiz olunca da herşeyi kendimiz alıp,dizdik.
0 oy
(479 puan) tarafından
Vallahide aynısınj ben çekiyorum 3 yıllık evliyim bir kızım var kızımın yanıma gelmesini hiç istemiyor evi ayırdık alt üst yemke bir sabahın köründe zilime imie basıp gidiyor sırf yukarı çıkıp kahvaltı hazırlıyım diye eşi ve 3 kızı var ama kafayı benle bozmuş babamı arayıp sörekli beni şikayet ediyor okdr çaresizim ki eşim desem hiç savunamaz beni ne yapıcam bilmiyorum 
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Kız benim kayınpederi anlattın resmen varyaaaa adam hasta olduğuna dua etsin yoksa eve koymam
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Valla cok bos konusuyormus hakkaten avrat hasan derler bizde kadinlarin her isine karisan erkeklere senin cocuk yapmandan d.gaz faturandan tasarrufundan ona ne 
0 oy
tarafından
Ya bende kinci birisiyim bşr yandan bu huyumu severken bir yandan beni yoruyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 896 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 678 göst.
0 oy
3 cevap 179 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,299 puan) tarafından soruldu