0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (47 puan) tarafından
Aramızda eşinin yolunu gözleyen var mı yoksa bi tek ben miyim çok zormus yaa bide daha askerlik de var allah yardımcımız olsun 

7 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
Canım eşim uzman 2 ay oldu izmirde çok özlüyorum ve malesef kaynanam la aynı evde oturuyoruz 
(160 puan) tarafından
Canım sorma ya adı üstünde kaynana pek sevmiyorum Iyi ama napiyim evleneli 1 buçuk sene oldu doğru dürüst ev temizlemez 3 sefer anca yardim etmisdir mutfakta yelegini cikartir odasinda kazagini cikartir oturma odasinda cirabini cikartir herbiseyini biyer de cikartir bide daha bu cikartigim burdami duruyo diyr soylenir hic sevmem en ufak biseyi abartır benide beğenmez benim yaptığım her ise bi bahane bulur düşün yani sevmiyorum sinsi kaynana
(47 puan) tarafından
Bence bütün kaynanalar sinsi bide onlara sorsan hepsinin ağzı açılıyo gelinim iyi değil derler dedikodu yaparlar onlar tek mi biliyo dedidoku yapmasını
(6,833 puan) tarafından
Ozman hepsi ayni en iyisi benim diyen bilee en kotusu valla benimkide hic banyo yapmazdi benimde tek skntim buydu
(160 puan) tarafından
Allahım ya hepsi ayrı bi dert
(6,833 puan) tarafından
Hee valla amann simdi kususuz cok sukur konusmadigimiz icin ne kavga var ne gurultu  kadinla nezmn konussam mutlakaa esimle o gun icerisinde kavgamiz olmustir
-Reklam-
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Esim askeri personel kuzum 8 aydir ayriyiz hamilelikte daha zor amaa son 25 gunumuz kaldi kavusmak icin allah izin verirse dogumuma gelcek
(47 puan) tarafından
Ayyy inanmıyorum yaa nasıl 8 ay ayrısınız insan herseyini özler  belkide bu da bizim sınavımızdır
(6,833 puan) tarafından
Evett canim cok ozluyoruz 1 sene 2 aydir evliyiz daha 1 defa izne gelip gitti esim amaa gecim borcumuz cok fazla kuzum evde esya eksik gelirse para cok fazla gidiyor beni annemlere birakti gitti simdi dogum icin gelcek
(47 puan) tarafından
Rabbim ne verirse mutlaka bir bildiği vardır bisi olmaz o kadar dayanmışsın  25 günde dayanabilirsin offf kadın olmak çok zor
(6,833 puan) tarafından
Dayaniyoruz bakalim ona o yollar bana burda saattler bitmez heralde
0 oy
(7,118 puan) tarafından
3 aydır yoktu görevdeydi canım ama yarın geliyor inşaallah. Allah kavuştursun sizi de.
(47 puan) tarafından
Benim de 40 günümüz doldu daha 1.5 ayımız var işten gelse bu sefer de askere gidecek neredeyse eşimi bir yıl gormicem düşününce bile ashabim sinirlerim bozuluyor
(7,118 puan) tarafından
Sayılı gün çabuk gecer derler canım.  Eşimin ilk gittiği gün sürekli ağladım zaman nasıl geçer nasıl alışırım yokluğuna falan diye düşündüm hatta buraya post bile açtım . Ama yarın geliyor sanki 3 ay biz ayrı kalmamışız gibi geliyor şimdi de.sabredeceksin dua edeceksin arkasından o senden ayrı kalmayı ister mı hiç. Hayat şartları işte.
(47 puan) tarafından
Malesef gerçektende  hayat şartları
0 oy
tarafından

Hiç evden çıkmıyor ki :D

(47 puan) tarafından
Ayyy bu daha kötü özlemek ayrı kalmak unutmayalım kızlar aşkı sevgiyi daha da fazlalatir
0 oy
(822 puan) tarafından
Bizde gözlüyoruz kızımla asker değil babamız ama yurt dışında çalışıyo canları sağolsun demekten başka çaremiz yok 
(47 puan) tarafından
Tilkinin dönüp dolasacagi yer yine kürkçü dükkanıdır-)
(822 puan) tarafından
Dükkân onun ama o kiracı gibi takılıyo:)
(47 puan) tarafından
Arada bi kirayı alıp gidiyo desene :-)))))
(822 puan) tarafından
Aynen öyle :))))
0 oy
(351 puan) tarafından

O duyguyu yaşamamak için birbirimizi yalnız bırakmiyoruz o nereye ben oraya <3

(47 puan) tarafından
Işte bizim gidebileceğimiz yer var gidemeyecegimiz yer var
0 oy
tarafından
Yine şanslısınız askerlik 6 aya düştü ya 1 sene olsaydı  daha da zor olurdu 

ALLAH kavuştursun cnm :)
(47 puan) tarafından
Ayyy öyle bi sevindim ki ama 6 ay da 6 aydır
tarafından
Haberin yokmuydu cnm  müjdemi.isterim o zmn:D
(47 puan) tarafından
Yok kız onaylandığı gün haberde izlemiştim

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 720 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 309 göst.
0 oy
9 cevap 455 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...