+1 oy
506 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Düştükten kaç saat sonra kusarsa sorun vsrdir

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
24 saat goz altında tutacaksın canım 
tarafından
12 saat geçti kustu  simdi
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Nasil düştü kız nerden düştü kaç aylik. Dün aksam benim de 3 aylik bebeğim yataktan düştü 
tarafından
Dedim ilk kez kasık mama verdim dedi ya ondan ya da düşmeden takip et bebegi dedi
(3,794 puan) tarafından
Şimdi nasil canim nasil düştü düşme sekli de önemli halinin üstüne mi parke ye mi
tarafından
Bak benim.yatak ucunda idi altını silmek için pamuk.islatmaya gittim. 30 saniye geçmedi çok ağladı kostüm  ağzı kanlar içinde idi.
Sanırım dönmüş komidinin  sert kısmına çarpmış  . O üst dudağın iç tarafını patlatmış. Odaya girişimizde  bebek yüz üstü idi ..

Yanı kafa carlti mı bilmiyorum illaki çarpmıştır...

Tomography  cekilidi sorun yok dedi.

Sora geldik bende doymuyor dedim ya diğer postta kasık mama aldım.  Onu akşam sekizde hazırladım verdim . Aslında 150 ml idi ama hepsini yemedi uykusu geliyor du  bi kaç yemek kaşığı yedi sadece . Uykusu vardı  uyuttum 3 saat dedim hep ayağımda otirma odasinda kalsın kalktıkça uyuttum.geri sora yatağa geldim koydum . Hemen uyandı uyanıp uyumadı ağladı bende  hazi var diye karnına masaj yaptı durmadı kucağıma  aldım fışkırıp o tüm  kasık mamasını kustu.
Geri temizledim derken 5 dk sora gine kustu.

20 dk  sora tam dr çıkacaktık  yine kustu.

Of annelik çok zor
(3,794 puan) tarafından
Ay inşallah bisey olmaz canım ya . Benimki de dün düştü bezini almak için yatağın üstüne koymuştum 3 aylik daha dönemiyor.  1 buçuk yaşında ki kizim çekmiş ben arkami dönüktum. Çok şükür ters bi durum olmadi
tarafından
Allah korusun  yaa
0 oy
(660 puan) tarafından
24 saat olmasi lazım cnm ama sen 1 hafta gözlemle cok mu sert duştu
tarafından
Aradan 12 saat geçti kustu  evet yataktan düştü
(660 puan) tarafından
Doktrlar bsey demedi cnm eger kusarsa diye
(3,101 puan) tarafından
Canm kusarsa getirin derler sanki.bnce bi doktora gotur insallah birsey yoktr
tarafından
Gitmiştim sabah az evvel yine gititm  postu açma sebebim hani  bi tek benim.mi başıma geldi varsa öneri belki söyleyen  olur diyeydi
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum nasıl oldu uyutma bi süre 
tarafından
Gitmiştim sabah az evvel yine gititm  postu açma sebebim hani  bi tek benim.mi başıma geldi varsa öneri belki söyleyen  olur diyeydi
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim sen ne yao biliurmsn.112yi ara durumunu anlat.hem onemliyse vakit kaybetmemis olursun.onemsizsede kendini uzmemis olursun.cok gecmis olsun
tarafından
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Fışkırarak kusar ise baş kanamis kulak da dışkıda kan var ise baygınlık gözde kayma denge kaybı var ise götür doktora 
tarafından
Fışkırarak kusma oldu diğerleri olmadı gotrdum  saol
(12,777 puan) tarafından
Ne dediler iyi mi
tarafından
Ya şey devlet  bi ilaç verdiler 1 saat dyrdyk sonra eve geldik gözetim altına al soru n olurda getir dediler
(12,777 puan) tarafından
Rotgen cekmediler mi ins bı şey olmaz cnm
tarafından
Dün sabah çektiler sorun yok dediler döndük.
11 saat geçti ben ikk kez ona kasık mama almıştım onu sekz  gibi verdim hemen uyuttum  agliyordu.  Sora 2 buçuk saat geçti  uyandi  masaj yaptım karnına aniden kustu  fışkırdı  5 dk geçti gine kustu  evden çıkacaktık yine kustu.
Hastanede belki düşmeden belki mamadan kusmus dedielr ilaç veridler  ağızdan sonra emzrdim  eğer emer emmez kusmazsa eve gidin dediler kusmadı Allah tan döndük.  Eğer ki  hareketlerinde bir sorun sezerseniz getirin dediler
0 oy
(7,191 puan) tarafından
Her zamankinden farklı bir kusma mi ? Fışkırarak kusma da sorun oluyor ..
tarafından
Yetişkinler için mi
(7,191 puan) tarafından
Evet .   Seninki bebeğin kendi yatağından mi düştü
tarafından
Benim yatağın üzerinde idi bende ucuna koymsutim  altını temizlicektim bez  ıslatmaya gittim 30 saniyede düşmüştü
(7,191 puan) tarafından
Tamam işte yatağın yanana koyuyorsun aparatı internetten yaz görürsün
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
0 oy
(48,661 puan) tarafından
gecmis olsun canim nasil simdi
tarafından
Yine gittik dr
0 oy
(4,134 puan) tarafından
24 saat gözlemle canim kaç aylik 

Geçmiş olsun
tarafından
6 aylık ya  saol
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kusma gözde kayma burun kanaması olursa getirin demişti doktor bize Ömer düştüğünde geçmiş olsun canım 
tarafından
Saol selin
0 oy
(73 puan) tarafından
Mumkunse doktora gotur için rahat etsin genelde getirin derler çünkü 
tarafından
(73 puan) tarafından
Kusma olunca getirin derler genelde tek degilsn yani oneri nasl bisi bekliodn ama hastane götürmelisin dedm.neyse. Geçmiş olsun Allah bi daha yasatmasn inşallah..
tarafından
Amin saol kimseye ysatmasın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baloglunannesiyim (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
21 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 229 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,343 cevap

34,839 kullanıcı

...