0 oy
827 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl öğrenebilirim kizlar yani çıktısı falan aliniyor mu operatörden falan 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece telefondan bakabilirsin diye biliyorum 
-Reklam-
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Sadece telefondan chromeden bakabilirsin 
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ekran resmi al kend tlf gonder tekrar sil ekran aldığın tlf dan
tarafından
E noluyo ozaman anladım canim
0 oy
tarafından
Ekran görüntüsü alırsın çıktı olarak alamazsın telefon şirketi vermez sana bilgisini 
tarafından
Kimin telefonuna bakman lazım sen yaz detaylı yazalım
tarafından
Eşimin teline bakmak istiyorum canım arama gecmisine baktım ama silmistir belki diye online idircek olsam kendi telimden mi indirmem gerek onunkine mi
tarafından
Kendi telefonuna online işlemleri indir eşinin telefonuna onay  sms kodu gelir hemen al o kodu sil mesajı ondan online işlemler açılınca filtreleme yap yoksa çok fazla bilgi geliyor sadece İnternet seçeneğini seç her şey çıkar banada bu şekilde arkadaşım tarif etmişti yapmasan aslında en iyiside
(1,398 puan) tarafından
Eşinin tlf indirmen gerek onun hattına bakmak istiyorsun çünkü
tarafından
Kendi telefonundanda olur
0 oy
tarafından
Girip bakarsın ama siliniyor yada kayıt etmeme seçeneği var onu seçersen geçmişi kaydetmiyor 
0 oy
tarafından
Canım my activity yaz Google Arama yerine, oradan bak bütün ayrıntılar çıkar yani geçmişi silse bile herşey vardır orada herkes de bilmez. Telefonu aldığından beridir neye bakıp ne yaptıysa görürsün YouTube dan bile 
tarafından
Canım program mi bu indirmem mi gerek
tarafından
Yok canım normal Google a yaz bunu hani birşey aramak için yazdığın kısım var ya oraya yaz my activity diye
tarafından
Tamam kuzum cok sağol ❤️
tarafından
Denedin mi canım
tarafından
Tlfnu alamıyorum kii denicemde
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Telefondan geçmişi görebilirsiniz eğer hat faturalı ise ve Wi-Fi üzerinden girmemişse operatör uygulamasından internet detayı görünüyor ama hangi siteye girdiğini göstermez tarih saat gösterir ne zaman internette aktif olmuş onu gösterir 
tarafından
Ya işte onu silmisse nerden gorcem
(1,084 puan) tarafından
Göremezsin yedekleme yapmaz
tarafından
Mu activity diye bişey varmış orda da gözükmez mi acaba
(1,084 puan) tarafından
Casus program diye geçer onlar telefona virüs bulaştırmaktan başka bir işe yaramaz. Boşuna denemeyin gmail hesabı açıksa kendi telefonunuzda da giriş yapın oradan görürsünüz ama geçmişi değil bu zamandan sonra gireceği siteleri görürsünüz tabi telefondan anlayan birisiyle mailinin sizde açık olduğunu hemen anlar
(215 puan) tarafından
Canım orda görünüyor ben youtubeden izlediğim bir videoyu geçmişten silmiştim. Az önce my actıvity den baktım izlediğim video görünüyor. Ama ben tekrar sildim:)))
0 oy
(96 puan) tarafından
Cnm gogle hesabini biliyorsan kndi telindende girip bakabilin
tarafından
Canım nasıl oluyor hesabı derken e mailini bilmem gerek
(96 puan) tarafından
Gogle hesabinin canm sma sifreside lazim tabi bnm kndi telimde bnmkide esiminkide kayitli direk girebiliyorum ona biseyde gitmiyo.. ama hesabini ogrenmen lazim gogle etkinliginden gorebilirsin direk
0 oy
tarafından

Bak bunları aradım, sonrada geçmişi sildim, sildikten sonra my activity diye arattım hepsi burada böyle görünür whatsapp a girdiği instagram a girdiği arama ya da mesajları kullandığı hepsi görünüyor hatta konumu açıksa telefonunda önceki konumları bile görürsün galiba 

image

image

tarafından
Ay tlfnu Alaçam şimdi yanımda bakacam gerekirse
tarafından
Eğer tartışma olacaksa boşver elinden alırsa eğer birden görür ve siler buradakileri de
tarafından
Baktım canım yok kötü biseu andedigin gibi oluyor öğrenmiş oldum çok sağol sadece aklıma bişey takildi
0 oy
(608 puan) tarafından
GSM operatörleri sadece arama msj gibi şeyler çıkar onuda savcılık kararıyla alabilirsin. Google Aramalarını telefonda geçmişine bakarak görürsün 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Çıktı Alınmaz yanlız telden bakılır 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 444 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 351 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 329 göst.