0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (1,071 puan) tarafından
Acil bilen varsa cok önemli esim uygunsuz yerler girmis izlemisti bende gormustm birkac tanesini sonra bugün konustk gostercekti cok tedirgin davrandi korktu sifreler koymus ve sanrm.silmis bulamyrm eger sildiyse nasıl geri bulabilirm cok önemli lütfen bilen yardimci olsun

3 Cevaplar

0 oy
(1 puan) tarafından
My activty yaziyosun googleye giriyosn orda sildikleri geri cikiyo
(1,071 puan) tarafından
Yok canm oradan silmis zaten
(1 puan) tarafından
O zmaan bulamazsin sanirim
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Silindiyse geri getiremezsn canm 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Mail ler e gir hesaplarimi yönet e bas arama çubuğuna gecms yaz yotube  geçmişine gir oralarda biyerlerde etkinlik geçmişi yazar ona tıkla bütün etkinlik geçmişini gör e tıkla snra bı sayfa aciliyo mail nezman açıldıysa ozamandan beri girdiği siteler gözükür nekadr Google geçmişten silsen de orda gozukuyo whatsap konusmalarina kadr indirdiği uygulamaya kadr herşey ne gelrse aklına hepsi orda
tarafından
Ya tam anlamadım bunu yardımcı olur musun maillere gir derken Google daki maillere mi oraya giriyorum hesaplarimi yonete basıyorum öyle arama yeri falan çıkmıyor.rica etsem o kısmı anlatabilir misin tam
(1,576 puan) tarafından
Yok normal mail lerin oldgu yere gir Google hesaplarınızı yönetin cikiyo ona bascaksn geçmiş diye arama butonuna yaz YouTube geçmişi yazcak oraya gir tüm etkinlik kontrollerine bak a bascaksn sonra web ve uygulama etkinliği yazar onun en altında ama ona ait olan bir geçmişi yönet butonu var ona bascaksn bütün herşey silinmiş olsa bile orda cikiyo he mesela eşinden supheleniyosan şifrelerini bilmiyosan onu da anlatabilirim şifrelerini kolaylıkla bulursun aynı bu dedgim yerden

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 460 göst.
13 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Tuba-63 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 444 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 546 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 828 göst.