0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Biz taşınmayı düşünüyoruz kayınbabama sormadan göstermeden olmazmış ya o evde ben oturcam illa onun onayı mi lazım belki onun beğendiği evi ben begenmicem

8 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Onlarmi alacakmis da gostercekmissin
(3,739 puan) tarafından
Onayı olmaları gerekiyormus bide ev yanlarından bakıyorlar iyiki eşim istemiyor yakınlarında ama inadına ya arka sokaklarinda ya da çevresinden bakıyorlar
(3,101 puan) tarafından
Aman ha sakin begensende oyle biseyi kabl etmeozman.onlar kendinkendilerine baksinlar sen esine net ol uzak olalm iyi olalm keisnlikle yakinda otrmam de.
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım biz şöyleyiz buyüklerin fikrini kendi isteğimizle aliyoruz onlar illa bize sorun demez ama yine son karar esim ve bana ait ev alacağımızda ilk abim gösterdi bu evi bize biz beğendik parayı rahmetli kayınbabam verecekti oda görmek istedi ayni mahalleden kayınbabamlarla ve benim babamlarla 2 ev baktık o gün ve eşim kararı bana bırakti benim beğendiğim ev alindi son karar esinin ve senin olmalı ama aile büyüklerinede danişırsaniz hoşnut olurlar 
(3,739 puan) tarafından
Tamam canim ama illa ya aynı sokak yada yan bina vs bakıyorlar ben istemiyorum çünkü bayağı sorunlarım var onlarla bu yüzden uzak İstiyorum yok dememize rağmen inadına bakıyorlar
(1,337 puan) tarafından
Yok inadina yapilirsa ben kavga ederdim heralde bizde dediğim gibi gonülleri olsun die fikir sorulur sadece onlar karar veremez asla o ne saçmalık
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Onlara neymiş benim oturacağım ewden zaten böyle birşeye önce eşim izin vermez size ne oluyor der yani 
(3,739 puan) tarafından
Sormak yetmiyormuş gibi bir de yakınlarından bakıyorlar inatlarina
(5,949 puan) tarafından
Ay birak  baksınlar boş yere  yorulsunlar  sende  onlardan  uzakta  bak tut  orayı  onlara söylemeden
0 oy
tarafından
Ay aynı bizim ki geçen öyle bi eve gidicektik yeni yapilicak neymiş oda gelicekmis babam konuşucak dedi eşime dedim senin ağzın yok mu her halta maydonoz oluyorlar benim annem bende bakıcam ben konuşucam diyo mu kız aileleri bu kadar karışmıyor herşeye para benden çıkıcak ama masAllah san ki kendi alıcak
(3,739 puan) tarafından
Aynen valla anneme desem güle güle oturun kızım der
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Akıl akıldan üstündür canım, belki senin göremediğin biseyi o görür,farkedemedigini farkeder. Sonuçta aldigin şey 3 5 liralık bisey değil koskoca ev alıyorsun. Soz hakkı vermek değil de yine de gösterip fikrini almak lazım derim. 
(3,739 puan) tarafından
Fikir almak ayrı canım mutfağına banyosuna kadar bakıp ay ben dolapların rengini beğenmedim vs demek ayrı demi canim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
zaten beğenmedim ben burda oturmam de beğenmediğin yeri illa oda bakacaksa çünkü o evin içinde sen yaşıycaksın o diil ona bırakıraan da saçma sapan evi ucuz diye beğendim der aldırmaya çalışır ama şöyle bişey var ben ev alacak olsam kimseye sormam sonuçta kimseyide ilgilendirmez. biz ev aldığımızda bekarken ozamanlar dayım demişti rahmetli babama nasıl bana sormadan alırsın sanki onun parasıyla almışız gibi bi muamele yaptı oyüzden zıtım o işe
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle oturcak olan biziz illa her şeye muafelet olacaklar ya
(5,220 puan) tarafından
karıştırma kocanın ağzı konuşamıyosa sen konuş yoksa yaşlılar sever her işe burunlarını sokmayı ama ayrı ev olduğunuzu kabullendir
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Peh peh sen yaşayacaksın o değil canım 
(3,739 puan) tarafından
İşte gelde bunu onlara anlat yok diyoruz yoktanda anlamıyorlar
0 oy
tarafından
Hiçbir hakkı yok ona neymiş omu oturacak haa belki fikri alınabilir ama en son karar sizin olmalı
(3,739 puan) tarafından
Bende bunu anlatmaya çalışiyorum işte onlara

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 206 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 541 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde hayallhanem (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 204 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu