0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Erkenden dogumum gerceklesti..ve bize 1 ay kuvezde kalir dediler cigeri gelismedigi icin 13 gun feln kaldi cikmasina ama belki biraz daha kalabilir hâlâ solunum almakta biraz zorlaniyormus... asil sormak istedigim konu cok kucuk ciktiginda nasil yapacagim bilmiyorum korkuyorum biyerine bi zarar veririm feln diye sutum geliyo sukur ama emermi bilmiyorum suan şırınga ile besliyorlar. nasil giydircem kac kat giydiricem hic birsey bilmiyorum ilk bebegim benim gibi prematüre annesi olan varmi varsa konusmak istiyorum nasil sureclerden gectigini feln sormak istiyorum k.b uzun oldu :(

7 Cevaplar

0 oy
(7,942 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun sana bağışlasın bebeğini bı bilgim yok inanki 
tarafından
Amin cnm sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya kıyamam ben ona minicik ❤ allahin izniyle üstesinden gelirsin canım benim yeğenimde 33 haftanın sonunda doğdu oda öyle kuvezde  kaldı çıktı tekrar yattı falan minicik di yorganin altında bulamazdık çok hareketliydi kendini yiterdi battaniyenin yorganin altına el yordamı nazik nazik arar bulur çıkarırdık ") şimdi buyudide koca kız oldu bizi beğenmiyor kara böcük rabbim canını sağ etsinde yeterki bakımının kolayını veriyor rabbim hiç endişe etme
tarafından
Evt tek saglikli olsunlarda hersey olur ama insan endiseleniyor
tarafından
Endişelenmez mı hiç zamanin da doğan bebeğe bakıp ele avuca getirmek bile bu kadar zor prematüre tabiki dışa zor ve endişe verici ama sen annesisin onun sadece iç güdülerine güvenerek bile en ala sen bakarsın emin ol
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ah canım hiç üzülme :) inan Allah kolaylığı veriyor. Bende 35te 2 kilo dogum yaptım 10 12 gün kaldı. Çıktıgında 1900 falandı. Misler gibi baktım yavruma hemde kimseden destek almadan. 10. Gün tırnaklarını kestim yıkadım. Elimizin altında internet var herşeyi oraya yazdım okudum araştırdım. Evin içine derece ve nem ölçer aldım ona göre giydirdim hep. Ama geceleri hep aglardım ya ölürse ya bakamazsam nasıl bakacagım diye şimdi 11 aylık oldu yürüyor anne diyor biraz zaman kuzum 
tarafından
Insallah ustesinden gelirim  cnm tskkur ederim ❤
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah canım 

Sen en mükemmel anne olacaksın ben buna inanıyorum 
tarafından
Insallah cnm sagol ❤
0 oy
(175 puan) tarafından
Bende premature annesıyım 25 haftalık. Ikızlerım var ne sormak ıstıyosan sorabılırsın canım. Su an 2 yasındalar 
(233 puan) tarafından
Ay maşallah 25 haftalık minicik doğmuşlar rabbimin mucizesi işte :)
tarafından
Yazdim abla ozelden
(175 puan) tarafından
Evet gercekten mucızeler :)
0 oy
(344 puan) tarafından

Erken doğum nedenin neydi ? Risklimiydi hamileliğin 

tarafından
Karaciger yaglanmasi cikti gebeligimde ve bianda hizla yukselmeye basladi bnim icin tehlikeliydi onun icin erkenden aldilar
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım annelik yaşayarak öğreniliyor herşeyin en iyisini sen bilirsin kendine güven güçlü dur zamanla alışıyor insan sana zaten ne yapacağını hemşireler ve doktorun anlatır emerse hiç  merak etme küçük bebekler daha çabuk topluyor büyüyor hiç korma Allahın izniyle herşey güzel olcak  

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 544 göst.
0 oy
9 cevap 171 göst.
28 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 416 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu

379,527 soru

11,361,498 cevap

34,839 kullanıcı

...