0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Yuzum kafam komple sis durum da yuzumun sekli degisti resmen. Dun acilde serum yaptirmistim hafif inmisti sabah dan bu zamna daha fazla sisti simdi tekrar serum taktilR. Bu durumu yasayan var mi ne zaman bu sislik iniyor ?

4 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Anaaa hep boyadan mı oldu 
(604 puan) tarafından
Evet sac boyasina alerjim varmis
(16,490 puan) tarafından
Oyy çok geçmiş olsun canım
(604 puan) tarafından
Cok tesekkurler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden şişiyor ki hamile misin
(604 puan) tarafından
Hayir hamile degilim sac boyasina alerjim varmis o yuzden sisi googleda da var resimler
tarafından
Ay Allah'ım korusun yaa inşallah geçer
0 oy
(649 puan) tarafından
Şişlik değil de kaşıntı ve yanma oluyor derim kızarıyor benim resmen 
0 oy
tarafından
Benimde var canım sorma okadar kötü bisymi ha bu saç boyasının içinde PDF diye bı madde var kalıcı olsun diy o madde Hint kınasındada ver tattoo dogmelerde var onlardan uzak dur açıcı falan kullanma hiç organik olanlar var ama onlarda azda olsa var benimde senin gibi oldu heryerim sisti
(604 puan) tarafından
Ne zaman indi sisligin peki
tarafından
Baba iki iki tane krem bitabede hap vermişti 4 günde indi ana benim boya değen yerler hep sivilce gibi küçük cuk sulu yara oldu  bazı yerler yüzüm kırmızı yanık gibi şişti leke leke olmuştu kasiniyodu sürekli
(604 puan) tarafından
Bana da 3 tane ilac bi kerem bi damla bide ilac verdi ama emzirdogim icin dusuk dozlarda verdi bugun ilk ignemi oldum ama hala sis durumdayim insallah benimde kisa surede gecer bende sislik kizariklik ve kasinti car sisligim cok cok fazla google da gorsellerde var ayni onlar gibiyim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 443 göst.
24 Ekim 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
31 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

379,190 soru

11,350,869 cevap

34,820 kullanıcı

...