0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadasm var evlndi ayrıldı bebis yok esimin kuzeni de evlendi senesi dolmadan bosandi bunlari birbirine yakstryorm ikisi de naif insanlar ama emin olamıyorum siz olsanz yaparmydnz ama gönlümden birlessnler istyorum esimde soyle dio ama anlaşmazlık olursa benden bilinir mi ki

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yok bacım iki gün sonra bişi olsa ortada sen kötü olursun :)
(344 puan) tarafından
+++++++++++katılıyorum
tarafından
Evet canim ondan korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz.kardesimle kocasi :D
tarafından
Maşallah mutlu olurlar insallah
tarafından
InsAllah ♡
0 oy
tarafından
Kocamla kendi arami yaptım ☺️
tarafından
Seni gidi çöpçatan seni:)
0 oy
(119,268 puan) tarafından
hiç o işe girmedim 
0 oy
tarafından
Eger olgun insanlarsa yani baslarina bise gelince ayrilik vs sorumlu seni tutmayacaklarsa yap ama guvenmiyorsan yapma cunku biz birine sebep olduk herseferinde bize ayrilsakta evlensekde sebebi siz degiksiniz bizim gecimsizligimiz d

er. 
0 oy
tarafından
Bence bulaşma halam öyle birini buldu amcama boşandılar suçlu halam oldu babannem sürekli beddua ediyodu halama babam o yüzden anneme hep uzak dur kimseye karışma derdi
(344 puan) tarafından
++++++++++++++
0 oy
(222 puan) tarafından
Yok kimseyi öyle evlendirmek için tanistirmadim 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen bastan diyeceksin elciye zeval olmaz boylw boyle dusunduk ama siz tanisarak ogreneceksiniz birbirinizi, kimsenin icini bilemeyiz, benden bilmeyin ben tanistiriyirum gerisi size kalmis deyin
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Olgun insanlarsa iyi olur ama değilse araları bozulunca seni sorumlu tutarlar biraz riskli, ben de kendi arkadaşımla eşimin arkadaşının arasını yaptım bin pişman oldum vallahi 
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Çok ince bir çizgi iyi olur Allah'tan kötü olur senden olur

Ama sen yine bir görüştür sonra çekil aradan 
0 oy
(344 puan) tarafından

Kimseyle kimsenin arasını yapmam kötü olurlar sonra sen aramızı yaptın derler herkes kendi bulsun kısmetini ;)

0 oy
(13,848 puan) tarafından
Çok isteyen oldu, şunu bana ayarla , şunu benle tanıştır diyen ama ben korkarım ya kötü olurlarsa bana beddua ederler diye. O sebeple kimsenin arasını yapmadım.
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kocamın eski manitası en iyi arkadasım Dı kocamı akdatıyordu bende cok yakısıyon falan dedim kıza oburune kaydırdım kocam bna kaldı :D
(2,613 puan) tarafından
Yuuhhh artiikkk yaa
(4,061 puan) tarafından
Napam cocukluk aklı iste simdi olsa yapmazdım cok sacma ama yapmısım bırkere napım
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Ben olsam yapmam 

Evlilikte ilişki bambaşka ne olunur bilinmez 

Belki çok ıyı olurlar sana dua ederler 

Belki çok kötü olurlar sana beddua ederler 

Korkarım ben ya
0 oy
(347 puan) tarafından
asla girmem bu işlere birde anlaşamazlarsa ister istemez tadım kaçıcak
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Hiç o toplara girme bence yarın bi gün bişi olur sen yaptın derler 
0 oy
(470 puan) tarafından
Gecen sene arkadasimi annemin arkadaşının oğluna arasını yapmaya kalktim pisman oldum evlenmeden bi kavga gurultu birbirlerine gireceklerdi sonra bida boyle ara yapmamaya karar verdim
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ben kesinlikle karşıyım bu gibi şeylerde ön ayak olmaya 
0 oy
(128 puan) tarafından
Bence sen hiç dokunma .ben yaptim da ne oldu ...eşiyle iyi oldugunda mutlulugunu anlatir.ama birsey oldu mu senin yuzunden sen bizim aramizi yaptin hayatimi mahvettin der
0 oy
tarafından
Yok bacım o toplara girmem iyi olur Allah'tan kötü olur benden bilirler valla ☺️

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 583 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 2cocukanasi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevecen (1 puan) tarafından soruldu

379,429 soru

11,357,479 cevap